19.08.2012 / Sedlec A - Sokol Bochov 1:1 (0:1)

Branky: Hofman Jaroslav - Pacinda Kamil.
Sestava: Flekač - Hruška, Osten J., Kováč, Vyskočil - Svoboda, Limani, Hofman, Janáček - Budil, Chlebuš. Stř: Osten Mich., Patera.

Za úmorného vedra nastoupil Sedlec ke svému úvodnímu zápasu sezóny proti fyzicky dobře připravenému Bochovu.
Celý zápas nesl znaky začátku fotbalové sezóny, obě mužstva často kazila a do šancí se nedostávala. Jediný gól 1.poločasu padl po prohraném souboji Jirky Ostena (asi s faulem, ale neodpískaným), útočník Pacinda si obhodil i Vyskočila a prostřelil Flekače - 0:1
Druhý poločas změnu nenabídl, opět neurovnaná hra od vápna k vápnu bez výraznějších šancí. V 75.min. vnikl do vápna dorostenec Svoboda, udělal kličku obránci a ten ho zkosil. Penalta. Míč si postavil Jirka Osten, ale jeho tydlibabku brankář vyrazil. Bochov cítil, že tři body jsou blízko, protože kopal balóny do zahrady a zdržoval, jak mohl. Ale právě zdržování se mu stalo osudným. Rozhodčí Řáda nastavil 4 minuty a v posledních sekundách zápasu se po závaru na vápně míč dostal k Jardovi Hofmanovi, který technicky obstřelil všechny hráče a míč zapadl přesně k tyči - 1:1. Rozehrálo se a byl konec.
Pochvalu si zaslouží celé mužstvo, které bojovalo a chtělo vyrovnat za každou cenu, což se nakonec povedlo.

Rozhodčí: Řáda Josef, Godža Ladislav, Sapoušek Jáchym. Delegát: Adamec R.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 9. místo