19.3.2016 / KSNP Sedlec - N. Role 2:1 (1:1)

Branky: Hruška A., Budil - Hůlka.
Sestava: Flekač - Petra, Oncirk, Janáček, Budil - Krejsa, Kováč, Tůma, Hruška A. - Berger, Schönwalder. Stř: Kadlec.

Sedleci se poslední přípravný zápas vyvedl, porazil účastníka 1.B třídy 2:1. O branky se postarali Adam Hruška (as. Krejsa) a Honza Budil (as. Kováč).

Hodnocení trenéra J.Ostena:
Začátek zápasu nám utekl, ve 3. min. (po přihrávce za obranu dnes už novorolského Petra Floriána) útočník hostů Hůlka obstřelil Flekyho - 0:1. Odpověď naštěstí přišla hned v 7. min. ,akce jak z učebnice, Bergros přesně načasoval přihrávku na rozběhnutého Krejsiče, ten se zbavil obránce, zatáhl k lajně a zpětnou nahrávkou našel Adama Hrušku, který vstřelil svůj první gól v sedleckém dresu - 1:1. Do poločasu jsme ještě dostali tyčku a neproměnili 2 gólovky(Tůmič, Dalin).
2. poločas byl herně vyrovnaný, bez výraznějších šancí, my jsme měli výborné standartní situace, ze 2 přímáků jsme dali 2x břevno (Dalin a Bergros) a nakonec jsme po rohu Koviho a hlavičce Budila rozhodli zápas - 2:1. Výkon mě potěšil a je příslibem pro jaro.

Reportáž z webu Nové Role si můžete přečíst TADY.