21.08.2011 / Jáchymov - KSNP Sedlec A 0:3 (0:3)

Branky: Osten Jiří 2, Hudec Vladimír.
Sestava: M.Flekač - Soukup, P.Florián, J.Halaburt, J.Janáček - V.Hudec, J.Hofman, F.Petra, Kusovský - M.Kováč, J.Osten. Střídali, Limani, J.Budil, Vála V.ml.. Trenér: J.Lehečka.

Sedlec rozhodl v prvním poločase. V 15.min. zapresoval na domácí obránce Michal Kováč, získal míč, posunul ho na vápno na Jirku Ostena, který dobře zpracoval a vypálil pod víko - 0:1. Druhý gól zařídil Jirka Halaburt, když skvělým pasem z vlastní poloviny našel přesně hlavu Jirky Ostena. Sedlecký goleador si naskočil mezi dva stopery a v těchto situacích se většinou nemýlí - 0:2. Neškodnou jáchymovskou jedenáctku dorazil ve 45.min. V.Hudec, který se ve vápně dostal k odraženému balónu a křížnou střelou zvýšil na 0:3.
Ve druhém poločase Jáchymov přidal, ale Sedlec taky, takže byl z obou stran vidět hezký fotbal. Míč však lítal jen od vápna k vápnu, protože obě obrany byly pozorné. Domácí se ještě snažili něco z výsledkem udělat, ale buď zasáhl brankář Flekač (skvěle vytažená šibenice z přímáku), nebo za něj zaskočil Petr Florián, který skluzem na poslední chvíli zabránil jistému gólu.
Tři body z Jáchymova, to je výsledek, který se tak úplně neočekával.

Pro zajívavost, stejný zápas optikou jáchymovských:
Druhé kolo 1.B třídy odehráli jáchymovští opět na domácím hřišti. Domácí se netajili tím, že by chěli získat plný počet bodů. Hosté ze Sedlece měli problémy se sestavou, proto musel trenér povolat hráče z béčka. Jedním z nich byl kanonýr Sedlece, čtyřicetiletý Jiří Osten, který se už trefil po chybě domácí obrany v 10. minutě. Druhou branku přidal sedlecký kanonýr ve 31. minutě hlavou do šibenice po chybě jáchymovské obrany a gólmana. Ránu pod pás dostali domácí ve 44. minutě, kdy se trefil sedlecký Hudec. Do druhé půle nastoupili domácí se změnami, herně se zlepšili, ale gól se jim dát nepodařilo, hosté si vystříleli svůj prach už v prvním dějství a s přehledem si udrželi tříbrankový náskok. 60 diváků. Sestava: Ulaga - Hron M, Kostka, Klečka, Baláž - Hron T, Pertl, Günther, Tichý - Hekel, Dušek, střídali: Opluštil, Giňa, Rybka, Beseda.
Zdroj: web TJ Jáchymov

Rozhodčí: Godža Ladislav, Řáda Josef, Štěrba Martin; Delegát: Sedláček Jiří.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 8. místo.