21.3.2010, 15.15 / Březová - Sedlec 2:1 (0:1)

HŘIŠTĚ: UMT Drahovice, Krajský pohár, první zápas jara 2010.

Gól Sedlece: Kníže.
Sestava: Flekač - Soukup, Vyskočil (Lehečka), Janáček, Psohlavec - Hruška, Hudec, Ludvík, Filipčík - Kníže (Tolstikov), Kováč.
Diváků: 26.

Generálka na start 1.B třídy nevyšla. Než se Sedlec stačil rozkoukat, Březová hned v úvodu zahrozila dvěma tutovkama, brankář Flekač zasáhl na výbornou. Ani to nestačilo, v 15.min. musel z prázdné brány vykopávat Hudec a ve 30.min. likvidoval další samostatný nájezd Flekač. Teprve pak se Sedlec zmátořil a ve 40.min. vrátil úder: nejlepší hráč poločasu Kníže (posila pro jaro) se prodral do vápna a nekompromisně zavěsil - 0:1.
Ve druhé půli se na gól čekalo do 72.min., kdy po špatném vyběhnutí Flekyho (těch bylo několik) neměl hráč Březové problémy s vyrovnáním - 1:1. A pak Sedlec předvedl okřídlené Nedáš - Dostaneš. V 83.min. po krásné přihrávce Tolstikova ani nadvakrát neproměnil vyloženou šanci Kováč a vzápětí po špatném obsazení hráčů vstřelila Březová vítěznou branku (2:1) a ukončila tak kratičké putování Sedlece letošním pohárem.

Článek z KV Deníku:
S pohárem se rozloučil i Sedlec.
Utkání načaly oba týmy velmi opatrně, přesto se do první šance dostali Březováci, ale Štěpán neuspěl. Pak se pomalu dostávali do hry i hráči Sedlece, zejména pak rychlík Ludvík, který svým pohybem dělal březovské záložní řadě nemalé problémy. Poté obě mužstva hru otevřela a bylo se na co koukat.
Nejdříve vystrašil brankáře Březové Látku svým pokusem z hranice šestnáctky sedlecký Filipčík, Březová kontrolovala ranou z kopaček Švachuly. První branku utkání si tak připsal na své konto Sedlec, za který skóroval po špatném ofsajd systému Březováků přesnou ranou sedlecký útočník Martin Kníže. Vyrovnání měl o chvilku později na kopačkách březovský benjamínek Verebely, který upaloval sám na brankáře Sedlece Flekače, ale svou střelu poslal pouze do vyběhnuvšího gólmana.
Až po změně stran se Březová dočkala vstřelené branky. A to rovnou dvakrát. O obě se postaral David Štěpán, který svému týmu zajistil postup do druhého kola.