22.04.2012 / Sedlec A - Skalná 1:3 (1:1)

Branky: Fritsch (v zápise uveden Florián Petr) - Novák František, Slačík Tomáš, Norek Jaroslav.
Sestava: Flekač (K) - Halaburt, Florian, Hruška, Kováč - Svoboda, Filipčík, Janáček, Hofman - Fritsch, Petra. Střídal: Lehečka. Trenér: J.Lehečka.

První poločas byl vyrovnaný, ale bez šancí. Hra od vápna k vápnu. 5 minut před koncem poločasu vyrobil hroznou hrubici Janáček (nedohodl se s Halaburtem) a "dlouhou hlavou" na penaltu nahrál osamocenému útočníkovi, který bez problému prostřelil gólmana - 0:1. Naštěstí Sedlec okamžitě vrátil úder. Hned po rozehrání poslal Hruška míč na Fritsche, který si ho sklepnul do vápna a bodlem propálil gólmana - 1:1.
Ve 2. poločase se dál hrál vyrovnaný fotbal, ale Skalná trestala, Sedlec ne. Za domácí své šance neproměnili Fritsch a Svoboda, za hosty se naopak po chybě  prosadil hostující útočník hlavou (přetažený míč na zadní tyč, Fleky zaspal) - 1:2. A po závaru, kdy Fleky opět (malinko) zaspal, procpali hosté míč do branky - 1:3.
Sedlec to nevzdal, ale žádnou šanci už nevyužil a proto Skalná potvrdila pozici lepšího klubu v tabulce a veze si domů vybojované tři body.

Rozhodčí: Vasilko Jan, Godža Ladislav, Tichota Martin; Delegát: Adamec R.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 7. místo.

Podzimní zápas - 24.9.2011 / Skalná - KSNP Sedlec A 3:0 - ZDE