22. 4. 2017 / Březová - Sedlec 4:1 (1:1)

STŘELCI: 44. Hurban Zdeněk, 64. Skořepa Martin (pen.), 75. Hvizd Jan, 86. Mudra Zdeněk - 21. Patera Radek
Sestava: Vrba Ondřej - Petra František Patera Radek Oncirk Štěpán Hofman Jaroslav Petrides Dalibor Stezka Patrik Kováč Michal Ronšal Sebastián Diro Denis Krejsa Petr [K] NÁHRADNÍCI Sůva Jaroslav Moudrý Petr Kotrč Filip. Trenér: Demjan Milan.

Březová byla před zápasem jen o tři body za prvním, šla tedy do zápasu jako jasný favorit. Ale Sedlec domácí pěkně zaskočil !
20 minut se hrálo od vápna k vápnu, až ve 22. min. po přímáku Stezka stílel v zajímavé šanci vysoko nad.
Ale to byla jen předehra. Vzápětí se ve vápně opřel do míče Radek Patera a bombou propálil všechno před sebou - 0:1.
Březová byla jako opařená, nehrála dlohé minuty nic, diváci křičeli "Hrajte", ale nebylo to nic platné, celý první poločas byl Sedlec lepší. Sice taky nebyl efektivní, ale spolehlivě zachytával všechny útoky domácích a sám často zlobil.
Nicméně jediné ohrožení přišlo až v samém závěru z kopačky Michala Kováče, který střílel z 20 metrů těsně nad.
A pak přišla pohroma. Poslední minuta, přímý kop Březové z půlky, míč propadl ve vápně a před gólmanem Vrbou vyplavval osamocený hráč a bez problémů skóroval - 1:1.
Hrozná smůla, jediná přímá střela Březové na bránu.

Druhý poločas, to byla jiná muzika.
Březová zatlačila Sedlec a neustále se přibližovala k brance Ondry Vrby.
Tlak vyvrcholil v 63. min., kdy Štěpán Oncirk skopnul ve vápně hráče, penalta.
64. min., Ondra Vrba vyrazil penaltovou střelu, ale míč se smolně odrazil k domácímu hráči, který napodruhé zavěsil - 2:1 (video).
70.min. Březová přímý kop ze strany, břevno (video).
75.min. Březová po dlouhém autu vyšachovala obranu a hráč č.10 dává do prázdný - 3:1.
Sedlec nedokáže odpovědět, nejen že ve druhé půli ještě nevystřelil, ale ani se nedostal do vápna, aby nějak spícího domácího gólmana ohrozil.
Přímák kapitána Oncirka jen dokumentuje zmar druhé půle ...  (video)
87.min. Domácí útočník Mudra, kterého jinak skvěle vymazala stoperská dvojce Oncirk-Petrides, šel z půlky sám (možná těsný ofsajd) a nezaváhal - 4:1.

Byl to zápas dvou poločasů. V tom prvním Březová Sedlec podcenila, ten toho využil a skoro nepůjčil domácím míč. V tom druhém už to bylo o jednom mužstvu a čekání, kolik to skončí ....

Rozhodčí: Granec.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 7. místo