22.8.2015 / Sedlec - Bečov 5:3 (2:0)

Branky: Schönwalder Dalin 4, Berger Lukáš (p.) - Borek Tomáš 2, Bledý Josef.
Sedlec: Flekač - Schönwalder, Kadlec, Petra, Fučík, Fenkl, Krejsa, Hofman, Janáček, Berger, Osten. Stř: Budil. Trenér: Jiří Osten.
Bečov: Sivák, Borek, Braniš, Miko, Psohlavec, Bílý, Tichý, Špak, Zelinka , Bledý, Havlovic. Stř: Tomášek, Mollaev.

V prvním poločase vstřelil branku Dalin Schonwalder a po něm se z penalty nemýlil Lukáš Berger. Poločas 2:0.
Ve druhé půli Dalin řádil, 3 góly, prakticky sám porazil Bečov.
Bečovští hráči už jen na konci stačili změnit "debakl" na "přijatelná prohra".

Hodnocení trenéra:
Dobrý výkon celého mužstva, hlavně samozřejmě hvězdy utkání Dalina. Celý zápas jsme měli pod kontrolou, jen na konci hrající trenér chtěl ukázat,jak se to nemá dělat a svojí ležérností umožnil Bečovu 2 góly upravit výsledek do přijatelné podoby. Ale pro mě je lepší vyhrát 5:3 než 1:0. Nicméně výsledek bych v žádném případě nepřeceňoval, soupeř byl téměř neškodnej a myslím, že bude hrát o záchranu. Těžké zápasy nás ještě čekají a věřte, že jich bude dost!! Takže nohy na zem, úterý a čtvrtek trénink, v pátek nominace a v neděli Vojkovice. Sraz v Sedleci ve 12:45.

Rozhodčí: GRŮZA.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 4. místo.