23.10.2011 / Bečov - Sedlec A 1:4 (1:3)

Branky: Mollaev Shamil - Osten Jiří 2, Tvrdý Pavel 2.
Sestava: Flekač - Florian, Halaburt, Soukup, Hruška - Hofman, Kusovský, Svoboda, Limani - Tvdrý, J.Osten. Střídali: Oncirk Š, Kováč, Janáček. Trenér: J. Lehečka.

Domácí Bečov (poslední v tabulce) začal nečekaným tlakem, ze kterého rezultoval i první gól zápasu Po rohu Sedlece (!) podnikli domácí rychlý brejk, který proměnili a v 10.min. to bylo 1:0. Sedlec odpověděl rychle, v 15.min. předvedl Martin Flekač dlouhý výkop, který doletěl až na šestnáctku a tam Jirka Osten lehce přehlavičkoval  špatně vyběhnuvšího brankáře - 1:1. Bečovskou obranu neustále zaměstnával svými výpady Pavel Tvrdý (je na hostování právě z Bečova) a jeden svůj únik (položil si i brankáře) proměnil v gól - 1:2. Těsně před koncem poločasu přišla branka, která rozhodla o osudu zápasu. Roh, Hofi vrátil na zadní tyč, tam se neomylně zavěsil do vzduchu Jirka Osten , prásk, 1:3.
Ve druhém poločase hrála obě mužstva spíše na půl plynu, bylo rozhodnuto. Poslední gól zápasu padl po pěkné akci Jirky Ostena, který si udělal dva hráče a jako na zlatém podnose jej předložil na malé vápno Tvrdému, který zasunul do prázdné brány - 1:4.

Zajímavosti zápasu:
  • Sedlečtí dorostenci Limani a Svoboda hráli od začátku zápasu, přičemž Agon Limani dokonce nastoupil proti svému bratrovi v bečovském dresu.
  • Do hry zasáhl i třetí dorostenec, sedlecký odchovanec Štěpán Oncirk, odehrál 15 minut a měl i šanci na vstřelení branky.
  • Sedlecký šedý vlk Jirka Osten si připsal v zápase 4 body (2+2), můžeme doufat, že frustrace z proher zmizela stejně rychle, jako zlevněné zboží z Kauflandu v pondělí ráno.
  • Věta "a jako na zlatém podnose jej předložil na malé vápno Tvrdému, který zasunul do prázdné brány" je zkopírována ze zápasu Studánka - Sedlec.

Rozhodčí: Barczi Šimon, Valíček Petr, Šuma J.; Delegát: Gendráč M.
Mistrovský zápas, muži A, Karlovarský kraj, 1.B třída.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 5. místo.