25.04.2010, 15:00 / Sedlec - Dolní Žandov 3:0 (1:0)

Branky: Bílý (pen.), Soukup, Berger.
Sestava: Tolstikov - Hruška, Psohlavec, Janáček, Hudec - Kníže, Hofman, Soukup, Kováč - Berger, Bílý. Střídali: Filipčík,Tůma, Říha.

1.min. - po ruce ve vápně penalta, Tomáš Bílý jistě proměňuje - 1:0
Pak holomajzna,hosté byli trochu lepší, ale bez šancí, co došlo na bránu, v pohodě posbíral Alex Tolstikov. Ve 35.min. slušná šance, ale Tomáš Bílý přestřelil a ve 40.min. Berger po brejku obešel brankáře, vystřelil z úhlu, ale vracející se obránce vykopl z čáry.
2.půle taky bída, fotbal bez šancí a bez nějakýho vzruchu. Až v 75.minutě po rohu Bílýho Soukupino na správném místě a rovnou ze vzduchu placírkou gól - 2:0 (premiérový gól v Sedleci, pak zaplatil rundu). 85.minuta - nejhezčí akce zápasu. Po ose Tůma - Soukup - Berger - 3:0.
Takže výkon nic moc, ale dobrý 3 body. Žandov ve 2. půli jalovej. Bylo krásný počasí, plnej dům (cca 100 lidí), sešlo se tam pěkný loby (namátkou - Šoťák, Kojak, Květák, Hříbek, Havran, Fuchs, dalovický).