Branky: 25. J. Gábner , 36. J. Blahník , 84. J. Blahník , 88. A. Bošiak.
TJ KSNP Sedlec: P. "Lavi" Moudrý - P. Krejsa, P. Bílý, R. Patera, J. Tlášek (46. A. Limani) , D. Schönwalder, M. Kováč, L. Berger, J. Janáček, J. Hofman, Š. Oncirk. Vedoucí týmu: D.Oncirk.
FK Ajax Kolová: L. Zavoral [-] - M. Pokrupa [-] , P. Pokrupa [-] , L. Kubala [-] (84. J. Hlavín [-] ) , R. Štěpán [-] - D. Azdamir [-] (31. L. Nekoranec [-] ) , A. Bošiak [-] , J. Gábner [-] , T. Zuzkovič [-] - J. Blahník [-] , A. Zeman
ŽK: 21. P. Pokrupa , 68. J. Blahník - 28. J. Tlášek , 54. R. Patera . ČK: 74. R. Patera.

První zápas Sedlece na jaře nedopadl dobře.
KSNP sice začal výborně, do 25. minuty nepustil domácí tým k ničemu a sám měl 2 slušné šance. Potom ale kolovský Grábner vymíchal ve vápně všechny obránce, kteří mu stáli v cestě, a otevřel skóre - 1:0. O 10 minut později pak po závaru zvyšoval Blahník na 2:0, což bylo i poločasové skóre.
Ve druhé půli se dlouho hrál nezáživný fotbal, ze kterého vyčnívaly dvě tutovky Patrika Bílého, ale obě nastřelil do osamoceného brankáře. Domácí měli také tutovku, ale jejich útočníka zastavil ve vápně na hranici faulu stoper Janáček.
Svou mírnou převahu přetavili domácí do gólů až v závěru, kdy Sedlec hrál v deseti a odpadl fyzicky. 84. minuta, 88. minuta, dva slepené góly a Sedlec odjíždí z Kolové s docela slušnou nadílkou ...

Zpráva rozhodčího: Vyloučení hráče Sedlec:Hráč č. 4 Patera Radek, ID 99020507 - 54. minuta 1.ŽK - NCH - bezohledné podražení soupeře ze strany v souboji o míč v nepřerušené hře - bez zranění soupeře.74. minuta - 2.ŽK + ČK - NCH - bezohledné podražení soupeře ze strany v souboji o míč v nepřerušené hře- bez zranění soupeře.

Rozhodčí: Kobielský Július - Kozák Rudolf, Jakubík Martin. Delegát: Hrubý ing. Vít.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 7. místo.