26.04.2014 / Sedlec A - Merklín 2:5 (1:4)

Sestava KSNP Sedlec: Toka - Florián, Kadlec, Janáček, Horvát - Hofman, Jelínek, Limani, Krejsa - Kováč, Sipos. Stř. Fenkl, Fučík, Tlášek.
Branky: Krejsa Petr, Limani Agon - Chomát Petr, Dobeš Milan, Neč Alexandr, Sýkora Milan, Fárek Miroslav.

Sedlec měl výborný úvod. Jarda Hofman poslal do vápna milimetrový křížný centr, na něj si naběhl Petr Krejsa a obstřelil gólmana - 1:0. Merklín poté převzal iniciativu a nastřelil tyč. To však sedlečtí nevzali jako varování a tak je o 2 minuty později potrestal hlavou Dobeš - 1:1. Na hřišti i nadále vládlo hostující mužstvo a drželo Sedlec na vlastní polovině. Z tlaku přicházely šance, Merklín je (bohužel) všechny proměnil a nasypal Sedleci během 20 minut tři góly - 1:4
Ve II. poločase se hra vyrovnala a ke snížení stavu pomohla Sedleci penalta, když byl Jelínek sražen ve vápně a Limani tento faul (se štěstím) potrestal - 2:4. Poté se zápas dostal do fáze, kdy Sedlec tlačil, ale Merklín odolával. V době, kdy další snížení viselo na vlásku, přišel merklínský roh a neobsazený hráč zadupal do země veškeré naděje domácího mužstva na bodový zisk - 2:5

Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Fiala Petr, Kroupa Jiří; Delegát: Janoušek Ladislav
Pozice v tabulce po tomto zápase: 13. místo.