26.3.2011, 10.15 h. / KSNP Sedlec A - Olympie Hroznětín 5:0 (1:0)

BrankyŠpička Ondřej 2, Křížek Marek 2, Kníže Martin.
Sestava: Flekač - Florián, Soukup, Hruška, Psohlavec (Janáček) -  Kováč, Hofman, Tůma, Kníže (Filipčík) - Křížek, Špička (Hudec).  Trenér : Z.Ježek.

V prvním jarním zápase přivítal Sedlec Olympii Hroznětín, kterou na umělou trávu do Ostrova přivezl bývalý sedlecký kouč Dusil. Už podle sestavy KSNP Sedlec bylo vidět, že ze starých mazáků zůstal v Sedleci jediný – Karlík Soukup – jinak trenér Ježek vsadil na při jarní premiéře na mládí. A vyplatilo se. Po rozpačitém začátku se jako první osmělili domácí, ve 20.min. z křídla Špička nachází Hofmana, ten osamocený střílí ze 16m, ale brankař Hroznětína  skvělým zákrokem vyráží na roh. O 5 min. později hosté hezky zakombinují, ale gólman Flekač zahraňuje. Blízko prvnímu gólu byl ve 35.min. výborně hrající Špička, sám před brankářem, ale jeho střelu jen reflexivně vykopává hostující brankář na roh. Za chvíli další šance Tůmy. Hroznětín si vyrování nevzal k srdci a tak udeřilo: ve 38.min. se po rohovém kopu v malém vápně prosazuje Špička a (sice na 3x) překonává brankaře - 1:0.
Do druhé půle se zostra vrhli hosté a v 50.min. měli ke gólu blízko, ale opět skvěle zasáhl Fleky. Kdo je na hřišti pánem, to v 63.min. ukázal všem domácí záložník Jarda Hofman. Pomotal tři obránce a předložil před prázdnou branku míč Křížkovi, který pohodlně zasunul - 2:0. O pouhou minutu později předvedl Sedlec krásnou akci po ose Kníže - Křížek - Špička, kdy posledně jmenovaný neměl problém se skórováním - 3:0. Hroznětín v tu chvíli na hřišti prakticky neexistoval, což o tři minuty potvrdil  samostatnou akcí Tůma, kdy obešel obránce, vystřelil podél brankaře, míč pomalu putoval do branky, kde gól ještě pojistil Kníže -  4:0. Debakl dokončil v 84.min. (po dlouhé přihrávce z vlastní poloviny od Hrušky) Křížek, který přehodil vybíhajícího gólmana a dal razítko pod konečný výsledek 5:0.
Hráči utkání: Flekač, Hofman, Špička.

Rozhodčí Janoušek Ladislav, Klinger Radim, Hotěk Jan; Delegát: Pospíšil Zdeněk.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 11.místo