26. 9. 2020 / Sedlec - Dalovice 4:0 (3:0)

STŘELCI: 6. Tůma Lukáš, 35. Kotrč Filip, 45. Krejsa Petr, 55. Diro Daniel
Sestava: I. Punejko [-] - T. Kosík [-] , S. Knushi [-] , P. Gregor [-] , P. Václavík [-] - L. Tůma [-] (46. V. Rudyk [-] ) , F. Kotrč [-] , P. Krejsa [-] , J. Hofman [-] - J. Yaghi [-] - D. Diro. Trenér: Štycha Marian.
Hráno v Drahovicích - UMT, rozhodčí: Varga Marian.

Sedlec vstoupil do utkání se štěstím, po chybě obrany se k míči dostal L. Tůma a bylo to 1:0.
Dalovice hrály svůj kombinační fotbal, ale do jasných tutovek se nedostávaly. A když už, tak gólu zabránil dnes skvělý "náhradní gólman" I.Punejko. Sedlec se šancemi šetřil, ale když něco předvedl, tak to byl smrtící úder. Napřed si Filip Kotrč po rychlém brejku posunul míč až před brankáře a zblízka ho prostřelil, pak po milimetrovém pasu Jardy Hofmana šel sám na dalovického gólmana Petr Krejsa, obhodil si ho a z těžké pozice na brankové lajně (z boku) dostal míč do sítě. Tady je třeba poznamenat, že sedlecký kapitán jede jak namazaný stroj, 6 utkání, 6 branek, v každém zápase jedna.

Ve druhé půli se toho moc nestalo, Dalovice byly nějaké zabržděné, Sedelc bojoval a také přidal čtvrtou branku (D.Diro), kterou zápas prakticky ukončil.
Výborný zápas, výborný výkon, výborný kotel, který neustále povzbuzoval = nejvyšší vítězství Sedlece nad Dalovicemi za několik dlouhých let.

Zhodnocení zápasu, Marian Štycha, trenér.
Proti Dalovicím jde vždy o prestižní derby, které je těžké vyhrát.
Do zápasu jsme vstupovali oslabeni o 3 klíčové hráče, 2 v obraně a hlavně na postu brankáře. Obranu jsme vyztužili útočníkem (Syle) a do brány šel Ivan Punejko.
Vstup do zápasu nebyl jednoduchý a prvnich pár minut bylo pěkně těžkých. Ale v 5. minutě po chybě brankáře Dalovic vystihl volný míč Tůmič a šli jsme do vedení 1:0.
Dalovice byly více na míči, ale nase skvělá obrana je moc do zakončení nepouštěla. Sedlec pak ještě 2 x udeřil po brejku (Filip Kotrč, Petr Krejsa) a šli jsme do překvapivého poločasového vedení 3:0.
Ve druhé půli jsme snad poprvé nepřestali běhat a hráli jsme zodpovědně. V 55. minutě pod velkým tlakem a po skvělém přehození brankáře skóroval Daniel Diro na 4:0 a pak už jsme zápas kontrolovali a dohráli ho do vítězného konce.

Video: GÓL P. KREJSA. Takhle většinou dostává gól Sedlec, máme roh a pak dostaneme gól. Tady to bylo obráceně, Dalovice kopaly roh, sedlecká záloha je vzápětí rozebrala a Petr Krejsa dával rychlý a pěkný gól do prázdné dalovické branky.