28.03.2015 / Sedlec A - Merklín 0:2 (0:1)

Branky: Vodrážka Jiří, Fárek Miroslav.
KSNP Sedlec: Flekač - Oncirk, Janáček, Kadlec, Hruška - Jelínek, Krejsa, Hofman, Kubač - Tlášek, Horváth.  Stř. Limani, Fučík. Trenér: Brožík.
FK Merklín: Říha – Wöllner, Hladík, Švajka, Veselý – Vodrážka, Dobeš, Neč, Denčev – Sýkora, Žinčák (stř. Fárek, Debilka, Petrik). Trenér: Milan Vlčko.

Jednoznačný zápas. Sedlec branku soupeře za celých 90 minut neohrozil, hrálo se jen na polovině domácích. První branka padla po autovém vhazování, merklínský útočník narazil na vápno svému spoluhráči a ten trefil přesně k tyči do protipohybu gólmana - 0:1
Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, Merklín stále tlačil a dostával se i do gólovek, ale buď střílel těsně vedle, nebo skvěle zasásáhl brankář Flekač, nejlepší hráč domácího týmu. Nedosáhl pouze na jedinou střelu, v 85.minutě se skvělou křížnou ránou prezentoval merklínský útočník - 0:2.
Trenér Luděk Brožík zhodnotil utkání lakonicky: "Na Merklín jsme v této sestavě neměli, 3 hráči ze základu se omluvili pro pracovní povinnosti a další 3-4 byli po celonočním pátečním tahu, s tímto přístupem neporazíme ani mnohem slabší týmy, než byl náš dnešní soupeř."

Rozhodčí: Svoboda Lukáš, Gryc Leoš, Štěřík Filip; Delegát: Janoušek Ladislav.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 10. místo.