28.08.2010, 17:00 / Sedlec - Nejdek 0:4 (0:1)

Branky Šourek Jiří 3, Kinkal Richard.
Sestava: Flekač - Janáček, Psohlavec, Soukup, Florián - Filipčík, Lehečka, Tůma, Špička - Kováč, Kníže. Střídali: Hudec, Říha. Trenér: Z.Ježek.

První poločas byl poměrně vyrovnaný, bez šancí, od vápna k vápnu. Nejdek se dostal do vedení až ve 40.min., kdy po krásné akci (křížná nahrávka mezi beky a střela z první) nezaváhal útočník Nejdku - 0:1.
Druhý poločas tragédie, mezi 55. a 65. bylo vymalováno, Nejdek vyučil Sedlec z fotbalové moderny a třemi góly rozhodl zápas. Sedlec dnes neměl šanci, za celý zápas trefil mezi tři tyče pouze 1x .
Po této prohře Sedlec spadl na úplné dno tabulky, skóre 2:9, 1 bod, jediný střelec Tůma.

Mistrovský zápas, muži A, Karlovarský kraj, 1.B třída, hráno na UMT Drahovice (Slavia), sedlecké hřiště bylo podmáčené.
Rozhodčí: Štěrba Martin, Kroupa Jiří, Košina Josef; Delegát: Sedláček Jiří
Pozice v tabulce po tomto utkání: 14. místo.