18.11.2012 / Merklín - Sedlec A 2:3 (2:2)

Sestava: Flekač - Vyskočil, Hruška, Florián, Hájek - Svoboda, Hofman, Kusovský, Budil - Kováč, Limani. Stř: Lehečka. Trenér: J.Lehečka.
Branky: Dobeš Milan, Fárek Miroslav - Budil Jan, Florián Petr, Limani Agon.

Na namrzlém terénu se hrál klasický zimní bruslařský fotbal.
Sedlec zaspal začátek a domácí ho hned v 1.minutě potrestali: středem obrany proklouzli dva hráči, šli sami na Flekače a nedali mu šanci - 1:0. Až ve 20.minutě sedlečtí zjistili, že utkání už bylo dávno zahájeno a agresivně se pustili do napadání. Michal Kováč vybojoval míč a Agon Limani z jeho přihrávky skóroval přesně k tyči - 1:1
Pak se hra vyrovnala, ale do vedení šli opět domácí. Ve 40.min. podcenil gólman Flekač centr do malého vápna a tam se hlavou prosadil merklínský útočník - 2:1. Pak přišla poslední sedlecká standardka poločasu, Florián hlavou trefil břevno, další střela, brankář míč vyrazil opět před Péťu Floriána a ten už tentokrát trestal - 2:2.
Druhý poločas už nabídl jen nezajímavý fotbal z obou stran. Rozhodující úder předvedl Sedlec v 60.min., když Limani (nejlepší hráč utkání) potáhl míč po lajně, nacentroval do vápna, tam si naběhl Jenda Budil a se štěstím (přes obránce) zavěsil pod víko - 2:3. Sedlec měl pak ještě jednu šanci, Agon Limani se sám řítil na brankáře, ale stoper ho zkosil a dostal červenou kartu. Merklín pak v 10-ti na obrat neměl a tak si Sedlec dokráčel pro důležité tři body.

Rozhodčí: Janeček Pavel, Vasilko Jan, Sapoušek Jáchym; Delegát: Adamec Radim.
ČK: Hladík Filip - 0
Pozice v tabulce po tomto zápase: 5. místo.

Pozn: 28.10.2012 - ODLOŽENO KVŮLI SNĚHU.