28. 9. 2019 / Bochov - Sedlec 7:3 (2:2)

STŘELCI: 15. Janáček Martin, 16. Janáček Martin, 47. Záluský Radek, 56. Tvrdek Karel, 60. Cibulka Jiří, 68. Herman David (pen.), 88. Tvrdek Karel - 34. Kosík Tomáš, 40. Knushi Sylë, 49. Krejsa Petr.
Sestava: M. Toka - T. Kosík [-] , J. Janáček [-] , I. Punejko [-] - S. Knushi [-] (80. D. Campisano [-] ) , J. Horváth [-] , D. Diro [-] (72. L. Doležal [-] ) , P. Krejsa [-] , J. Hofman [-] , L. Tůma [-] (69. P. Gregor [-] ) - V. Mendl (75. J. Sůva). Trenér: Štycha Marian.

Za deštivého počasí přijel Sedlec na půdu druhého Bochova a věděl, že na něj nečeká nic lehkého.
Svoji kvalitu předvedl Bochov v 16. a 17. minutě, když dvě slepené branky vstřelil domácí Martin Janáček - 2:0
Sedlec se nadechl k odpovědi v poslední čtvrthodině první půle.
Ve 34. min. poslal @Petr Krejsa krásný centr z přímáku na zadní, tam to zavírali asi 4 hráči, z nichž nejlepší byl Janáček Jiří, který hlavou snížil
na 2:1. V zápisu uveden Kosík.
A ve 40. min. předvedl hezkou akci @Petr Krejsa, byl faulován, míč si postavil na 17 m Syle a pěkně umístil balón k tyči - 2:2.
Poločas.
No a druhá půlka začal ostře.
47. min. Bochov gól, taková holota střela, která trefila hráče na malem vápně a ten zblízka trestal (Záluský Radek) - 3:2
49. min. Sedlec gól - @Jaroslav Hofman citovkou poslal na hranici 16ky @Petra Krejsu, který z první pálí k tyči - 3:3
Pak se blýskl gólman Tokýno - chytil 2 jasný góly.
56. min. Gól Bochov - Tlumič špatně přihrál u jejich vápna, oni okamžitě podnikli rychlý protiútok a útočník zakončil chladnokrevně - 4:3.
60. min. Gól Bochov, který udělal hezkou akci - na polovině Sedlece si několikrát vyměnil balón, pak přišla průnikova nahrávka na útočníka, kterého nepokryl Doležal a hráč hezky střílel k tyči - 5:3.
68. min. Gól Bochov - Penalta. @Tomáš Kosík obehrál útočníka, pak místo odkopu to napálil do něj a vzápětí ho zfauloval ve vápně. Penalta a 6:3.
88. min. Gól Bochov - Přímák, který podcenil brankář Toka a střela mu prošla do brány - 7:3.
Konec. 7:3. Sedlec předvedl nejhorší poločas v sezóně a zaslouženě dostal naloženo. Naopak Bochov potvrdil svoji sílu a upevnil si postavení na čele tabulky.

Hodnocení trenéra:
Byl to zápas dvou poločasů.
V prvním poločase jsme hráli dobře prvnich 15 minut, po nevydařených šancích jsme nechali Bochov po našich chybách 2x vystřelit a během 5 minut jsme prohrávali 2:0, místo toho aby jsme se semkli a začli bojovat a uplatňovat naší technickou sílu, začli jsme po sobě křičet.
Na konci poločasu se nám začlo dařit a hráli jsme zase jako tým - a dokázali srovnat do konce poločasu na 2:2.
Bochov si s nami vůbec nevěděl rady pokud jsme se podporovali a hráli to co jsme měli.
Do druhého poločasu jsme šli s cílem hrát naši hru. Na začátku jsme dostali rychlý gól, ale to jsme ještě chtěli a meli sílu srovnat.
Ale pak přišel zlom a naše chyby a už to nebyl tým SEDLECE, ale tým pořvávačů. CHYBOVAT JE LIDSKÉ a my se musime v takových to situacích podporovat a ne si srážet sebevědomí. Veškeré góly jsme Bochovu darovali a byly jen z naší neaktivní hry.
Trenér: Štycha Marian.

Rozhodčí: Kozák Rudolf - Sakač Jan, Zázvorka Jiří.