29.03.2014 / KSNP Sedlec A - FK Olympie Březová B 1:4 (0:2)

Sestava KSNP Sedlec: Toka - Florián, Kadlec, Janáček, Jelínek - Limani, Krejsa, Petra, Hofman - Kováč, Fenkl. Stř. Ničiperenko za Fenkla, Fučík za Petru.
Branky: Petra František - Lelek Miroslav 2, Tišl Marek, Strnad Bronislav.

Sedlec měl výborný vstup do utkání, Březová se 20 MINUT nedostala za půlící čáru. Bohužel ani Fenkl (střela vedle) ani Kováč (po uvolnění střela do brankáře) své šance neproměnili a tak se ke slovu dostali hosté. Napřed stříleli z přímáku k tyči, ale výborně zasáhl gólman Toka. Pak už přišel rychlý protiútok středem a Březová šla do vedení 0:1. Po gólu se hrálo 15 minut od vápna k vápnu, až udělal chybu (do té doby dobře hrající) Krejsa, který místo odkopu od čáry přihrával na střed vápna, tam si hosté vzali míč a poděkovali gólem - 0:2
Druhý poločas začal opět tlakem Sedlece, tentokrát vyjádřený i gólem. V 60.min. dával balón do uličky Kováč, obránce zazmatkoval, poslal ho podél svého brankáře a pro Frantu Petru už to byla lahůdka do prázdné brány - 1:2. V 65.min. trefila Březová tyč a o pět min. později už vstřelila gól, když se po dlouhém autu prosadil záložník - 1:3. Poslední gól zápasu jde na vrub sedleckého brankáře, který pozdě vyběhl na dlouhý balón do šestnáctky a útočník ho lehce přehodil - 1:4. Příliš krutý výsledek pro Sedlec, za předvedenou hru by si zasloužil minimálně bod, ale hraje se na góly a na ty byla jednoznačně lepší produktivní Březová.

Rozhodčí: Šmat David, Šmat Robert, Francúz Jaroslav; Delegát: Bizoň Marcel.
Pozice v tabulce po tomto zápase: : 13. místo.

Podzimní zápas: 01.09.2013 / FK Olympie Březová B - Sedlec A 6:2 ZDE