29. 8. 2020 / Sedlec - Verušičky 5:0 (1:0)

STŘELCI: 25. Knushi Sylë, 65. Gregor Pavel, 67. Krejsa Petr, 77. Hrbatý Josef, 79. Pelčák Štěpán
Sestava: V. Mendl [-] - I. Punejko [-] , M. Kováč [-] , P. Václavík [-] , P. Gregor [-] - L. Tůma [-] (42. A. Kubánek [-] ) , P. Krejsa [-] , J. Hofman [-] , F. Kotrč [-] (77. Š. Pelčák [-] ) - S. Knushi [-] (75. J. Hrbatý [-] ) , J. Sůva [-] (62. T. Kosík. Trenér: Štycha Marian.
Rozhodčí: Dvořák Matěj - Jaroš Daniel, Vaněček Petr.

Muži za 3 body !
Sedlec si pěkně zastřílel, o 5 branek se podělilo hned 5 střelců. Díky 2 vítězstvím v prvních dvou kolech je KSNP na prvním místě v tabulce.

Hodnocení, Marian Štýcha, trenér:
Věděli jsme, že to nebude jednoduché utkání, Verušičky budou bránit v deseti.
Podle to vypadal první poločas - a také při nás stálo štěstí, Verušičky mohly jít do vedení, zachránila nás tyč a pak i skvělý gólman Mendlos.
Ve druhém poločase jsme už je nepustili pomalu za půlku, náš tlak se stupňoval. Z pěti gólů dali 3 dorostenci, to je skvělé pro budoucnost mužstva.
Měli jsme i další šance, které jsme neproměnili, ale s vítězstvím 5:0 jsem spokojený. Příští utkání hrajeme v Perninku a bude to souboj o první místo, ve kterém chceme uspět.