3.6.2012 / Sedlec A - D.Žandov 3:1 (1:1)

Branky: Kováč Michal 2, Halaburt Jiří - Kundrát Štefan.
Sestava: Flekač (K) - Osten, Halaburt, Florian, Hruška - Janáček, Hofman, Svoboda, Limani - Kováč, Křížek. Střídali: Petra, Hudec, Bílý R. Trenér: J.Lehečka.

V utkání týmů ze spodku tabulky byl fotbalově lepší Sedlec. V 15.min. zahrával přímý kop Jirka Halaburt, technická střela přes zeď se otřela o tyčku a zapadla do brány - 1:0. Za dalších 5 minut mohl sedlecký obránce zvýšit, ale nařízenou penaltu (za faul na Svobodu) neproměnil, střela se tentokrát od tyče odrazila zpátky do pole. Žandov ucítil šanci a začal kousat. Napřed dvě šance neproměnil (jednu zachránil Flekač, druhá střela šla mimo), ale třetí už se ujala. Po závaru se žandovský hráč dostal zadarmo k míči a skóroval - 1:1.
Do druhého poločasu Sedlec prostřídal, míč začal chodit po zemi a přišly i šance. V 60.min. se balón dostal k Michalu Kováčovi a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:1. Ten samý hráč se prosadil i o 10 minut později. Centr z pravé strany, brankář zaspal na čáře a sedlecký útočník hlavou (žabkinem) zvýšil už na 3:1. Zápas pak obě mužstva v klidu dohrála, žádný žandovský závěrečný tlak nepřišel a proto si Sedlec mohl připsat druhé jarní vítězství.

Rozhodčí: Řáda Josef, Godža Ladislav, Hodač Petr; Delegát: Janoušek L.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 9. místo

Podzimní zápas 5.11.2011 / D.Žandov - Sedlec A 1:1 TADY.