30.10.2010, 14:30 / Sedlec - Kraslice 1:3 (1:3)

Branky: Tůma Lukáš - Němec Jan 3.
Sestava: Flekač - Psohlavec, Hudec, Soukup, Knaifl - Lehečka, Tůma, Hofman, Kováč - Kníže, Křížek. Střídal: Osten Michal.

První s posledním, takže karty byly rozdány jasně. Ovšem jak už to tak bývá, první podcenil situaci a nechal na začátku zápasu otěže v rukou sedleckých, kteří toho náležitě využili. Hned ve druhé minutě přišel centr do vápna, na zadní tyči vyhrál Michal Kováč souboj hlavou, přiťukl na malé vápno, kam se neohroženě vrhnul Lukáš Tůma a protlačil míč do branky - 1:0. První tým tabulky to nepoložilo a odpověděl hezkou akcí na tři doteky: brankář vykopával, záložník prodloužil až na vápno a tam útočník Jan Němec přeloboval Flekyho - 1:1. V 15.min. už Sedlec prohrával, na zadní tyči se prosadil úočník Kraslic - 1:2. A ve 20.min. bylo prakticky po zápase, když nejlepší hráč hostů Němec (možná z ofsajdu) předvedl samostatnou akci, na konci které si položil i sedleckého brankáře a do prázdné vstřelil pojišťovací gól a zároveň dokončil svůj hattrick - 1:3.
Ve druhém poločase gól nepadl, zejména Kraslice však ze dvou tutovek mohly skóre navýšit. Poslední sice prohrál s prvním, ale zlepšený výkon celého kolektivu dává naději před posledním zápasem podzimu se stejně namočenými Božíčany.

Pozice v tabulce po tomto zápase: 14. místo.

Rozhodčí: Košina Josef, Kozák Rudolf, Hotěk Jan; Delegát: Rusňák Miroslav

A3A1104 Sedlec Kraslice 1:3 (1:3)
Branky: Tůma Lukáš - Němec Jan 3; Rozhodčí: Košina Josef, Kozák Rudolf, Hotěk Jan; Delegát: Rusňák Miroslav