31.10.2009, 14:00 / Sedlec - Útvina 2:1 (1:0)

Branky: Kováč Michal, Říha Roman - Sitek Martin.
Sestava: Flekač - Soukup, Janáček, Hruška, Psohlavec - Říha, Ludvík, Hofman, Tůma - Berger, Kováč. Střídali: Osten, Filipčík, Duda.

Útvina celý první poločas tlačila, nastřelila tři tyče ...... ale Sedlec z ojedinělé akce trestal. Kováč krásně zátáhl po lajně, centr do malého vápna, kam hlava nehlava vlétl Roman Říha a svým premiérovým gólem poslal Sedlec do vedení - 1:0. V poločase si hráči Útviny rvali vlasy, co všechno spálili.
Po přestávce z první vážnější akce Sedlec hned v úvodu zvýšil na 2:0 - Berger hezky předložil Michalu Kováčovi a ten trefil přes brankáře. Útvina pak ještě zápas zdramatizovala, 15 min. před koncem snížila po hezké akci na 2:1, nastřelila další dvě tyčky, ale Sedlec vítězství už udržel. Šťastná výhra, ale zlaté tři body.

* Mistrovské utkání, 1.B třída, fotbal muži.
* Rozhodčí: Kaucký Jiří.