31.3.2012 / Teplá - Sedlec A 2:2 (0:1)

Branky: Braniš Josef 2 - Osten Jiří, Svoboda Milan.
Sestava: Flekač (K) - Kováč, Halaburt, Florian, Hruška - Limani, Petra, Svoboda, Filipčík - Osten, Budil, Střídali: Lehečka, Trenér: J.Lehečka.

Za sychravého počasí sehrál Sedlec tak trochu smolné utkání, které měl ve svých rukou. Od začátku utkání hráli hosté ze zajištěné obrany a domáci si nevěděli rady, jak vypracovat gólovou šanci. Vyjímkou byla střela domácího kapitána z 25m pod břevno, brankář vyrazil na rohový kop. Následně se v polovině prvního poločasu dostal do šance Sedlec a hned z toho byl gól. Rychlou kombinaci od postraní čáry proměnil v branku přesnou střelou k tyči Osten - 0:1. Následně měli náhodnou šanci domácí, Halaburt srazil střelu do protipohybu bránkáře, který stihl včas zareagovat. Za zmínku stojí ještě paradní střela mířící do šibenice od sedleckého Petry, kterou ale brankář bravurně zlikvidoval.

Na začátku druhého poločasu byli aktivnější domací, ale díky dobře fungující obranné taktice hostů se ne a ne prosadit. V polovině druhého poločasu přišel trest. Přímák zahrával Halaburt, Svoboda naskočil a hlavou trefil přesně - 0:2. V 80.min ale v pokutovém uzemí fauloval Halaburt a pokutový kop domácí kapitán proměnil - 1:2. Teplá nabrala síly a bylo tu drama, které se ihned začalo naplňovat. Domácí se dostali rychlou kombinací do vápna, šanci hasil přesným skluzem výborný Florian. Běžela poslední minuta zápasu, domácí se rvali do poslední šance, míč letěl do vápna a tam ho po tečované střele uklidil za bezmocného brankáře domací kapitán - 2:2. Následně rozhodčí odpískal konec.
Smolný závěr a pouhý bod pro Sedlec, nicméně i bod z venku se na konci bude počítat.

Rozhodčí: Homr Michal, Kostelník Lumír, König Michal; Delegát: Kroupa J.
Mistrovský zápas, muži A, Karlovarský kraj, 1.B třída.
Pozice v tabulce po tomto zápase: x. místo.