4. 11. 2017 / Sedlec - Pernink 6:0 (3:0)

STŘELCI: 4. Schönwalder Dalin, 22. Schönwalder Dalin, 29. Shorný Daniel, 43. Hofman Jaroslav, 56. Hofman Jaroslav, 64. Irovský Adam
Sestava: V. Mendl - A. Irovský [-] , Š. Oncikr [-] - P. Krejsa [-] , M. Kováč [-] , J. Hofman [-] - P. Bílý [-] , R. Patera (33. L. Tůma) - D. Shorný (69. J. Tlášek) , D. Schönwalder [-] , J. Janáček. Trenér: Psotný Milan.

Sedlec do zápasu doslova vlétl a svou převahu okamžitě proměnil ve vedení 1:0 (Schönwalder Dalin). Ten samý střelec neměl s Perninkem slitování ani za dalších 15 minut a zvýšil na 2:0. Katastrofální půlhodinu z pohledu hostů uzavřel ve 29. minutě Shorný Daniel, který navýšil vedení na 3:0 a bylo prakticky po zápase.
Poločasovou přestávku svými dvěma góly orámoval Hofman Jaroslav (43. a 56. min.) a skóre uzavřel v 64. minutě Adam Irovský, který neskutečnou bombou propálil vše, co mu stálo v cestě - 6:0.
Pohodový zápas, pohodové tři body, Pernink byl společně s Bečovem a Nejdkem nejslabším týmem, který na podzim navštívil naše domácí (dalovické) hřiště.

Rozhodčí:  Jaroš
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 5. místo.