STŘELCI: 79. Diro Daniel - 90. Dressler Jan
Sestava: L. Doležal - J. Krejsa [-] , I. Punejko [-] , A. Irovský [-] , J. Janáček [-] - L. Tůma [-] , K. Vančura, P. Krejsa [-] , J. Hofman [-] - D. Diro [-] , V. Mendl. Trenér Štycha Marián.

50. Šance Jáchymov hlavou těsně vedle
66. Janáček Jiří zachránil hrudníkem na brankový čáře, byla to 100% tutovka.
Sedlec je zatím po celý druhý poločas jednoznačně horší.
70. Gólman Doležal vyrazil oblouček na roh, další šance Jáchymova.
75. Když už se Sedlec dostal do vápna, tak 100% šanci zazdil Venca Mendl, který místo střely z první zasekával, ale obránce mu to odkopl.
78. @Danek Šajtoš tutovka hlavou, ale gólman krásné vytáhl hlavou na roh.
79. Gól Sedlec - Roh, na který si naběhl Dan Šajtoš a hlavou vypustil bombu k tyči - 1:0
90. Gól Jáchymov - Poslední útok utkání, hráč Dressler si zasekl míč a ze šestnáctky hezky vystřelil, obloučkem, brankář bez šance - 1:1.
Konec, 1:1. Dělba bodů je spravedlivá, Jáchymov nebyl horším mužstvem.. ale přeci jen, když ztratíte body v poslední sekundě zápasu, hodně to zamrzí.

Hodnocení trenéra:
První poločas byl celkem hratelný a nehráli jsme vůbec špatně. A neproměněných šancí bylo spousta.
Druhá půle:
Nic jsme si nedali, záloha úplně mimo hru. Jáchymov byl celý druhý poločas lepší.
A záloha propadala ve všech stránkách. Útok byl mrtvý. Musí prostě být agresivní.
A po 20 minutovém tlaku Jáchymova a naší proměněné šanci vedeme 1:0 a pak prostě v poslední minutě i za cenu faulu musíme udržet.
Největší problém je na trénink nikdo nechodí. Takže: ve čtvrtek všichni na tréninku !