6.3.2016 / KSNP Sedlec - TJ Vojkovice 1:1 (1:0)

Branka Sedlece: Berger.
Sestava: Vrba - Oncirk, Vála st., Petrides, Janáček - Hofman, Blažek, Petra, Zeman - Kováč, Berger.

První přípravný zápas v roce 2016 dopadl výsledkově dobře, ale hra přesvědčivá nebyla.
Sedlec měl převahu pouze prvních 25 minut ve druhém poločase, po celý zbytek zápasu byly lepší Vojkovice. Bod je pro Sedlec ještě zlatý, protože Vojkovice měly tak 7-8 tutovek, které nepochopitelně neproměnily - některé byly dokonce z malého vápna před prázdnou bránou, ale střely šly buď vedle nebo do gólmana Vrby. Sedlec vytěžil z minima maximum, po krásné spolupráci Berger - Blažek - Berger vstřelil posledně jmenovaný vyrovnávací branku.
Je potřeba podotknout, že Sedlec hrál ve značně poslepované sestavě, ze základu chyběli Krejsa, Tůma, Kanis, Schönwalder, proto byl trenér Osten i přes drobné výhrady s první ostrou přípravou spokojen.
Nejlepší hráč na hřišti: Ondra Vrba.