6. 4. 2019 / Bečov - Sedlec 2:2 (1:1)

6. 4. 2019 / Bečov - Sedlec  2:2 (1:1)

STŘELCI: 24. Borek Tomáš, 69. Brandejský Josef - 15. Krejsa Petr, 51. Horváth Filip
V. Mendl - J. Kopřiva (54. D. Diro) , M. Kováč [-] , P. Krejsa [-] , J. Janáček [-] , J. Coubal (76. P. Stezka) , S. Knushi [-] , L. Tůma (46. F. Horváth) , A. Irovský [-] , I. Punejko [-] , Š. Oncikr. Trenér: M.Psotný.
ŽK: 42. J. Psohlavec - 48. Š. Oncikr , 62. F. Horváth , 81. P. Krejsa . ČK: 88. I. Punejko .

Vyrovnaný zápas s mírnou převahou Sedlece. Oba poločasy skončily 1:1. Sedlec začal dobře a šel rychle do vedení brankou Syleho, který vydoloval míč zpod brankáře a skóroval (v zápise chybně uveden Krejza), ale svou další převahu nedokázal vyjádřit gólově. Naopak Bečov z jedné z mála svých šancí dal Borkem gól a srovnal poločas na 1:1.
Ve druhé půli tlak Sedlece pokračoval a velmi brzy se trefil střídající Horváth (dorážka z malého vápna), ale po chybě v obraně se sedlečtí nechali vyšachovat jediným hráčem a Brandejský míč protlačil do brány (VIDEO ZDE).
Na konci ještě Punejko zbytečně nadával nepřesně pískajícímu rozhodčímu a šel pod sprchy o něco dřív, než jeho spoluhráči.