6. 5. 2017 / Děpoltovice - Sedlec 5:6 (2:2)

STŘELCI: 14. Bičaník Pavel, 37. Čech Ondřej, 62. Diro Denis (vl.), 71. Šiler Jan, 84. Skoupý Milan - 17. Krejsa Petr, 29. Schönwalder Dalin, 75. Schönwalder Dalin, 79. Krejsa Petr, 81. Mendl Václav, 87. Schönwalder Dalin.
Sestava: Vrba Ondřej - Sůva Jaroslav Diro Denis Petrides Dalibor Oncikr Štěpán Krejsa Petr Hofman Jaroslav Bílý Patrik 1Schönwalder Dalin Kováč Michal [K] Patera Radek NÁHRADNÍCI Limani Agon Kostolecký Karel Mendl Václav. Trenér: Demjan Milan.

On-line přenos, který proíhal na facebooku:
5. Skoupý (Děpoltovice) podskočil míč a Petr Krejza se ocitl sám před gólmanem, ale jen ho slabě trefil
9. Jarda Hofman vyslal tečkovanou střela a trefil tyč
11. (GÓL) Druhá střela Děpoltovic na branku, asi z 23 m, po lehké chybě gólmana Vrby zapadla do brány - 1:0
15. (GÓL) Aktivní Krejza šel po chybě obrany sám z půlky a prostřelil gólmana - 1:1
18. Sedlec tlačí, Jarda Hofman si povodil obránce, vlitl do vápna, ale nepřihrál přesně
Sedlec stále tlačí, hraje se pořád na půlce Děpoltovic.
27. (GÓL) Patrik Bílý krásně pronikl přes půlku Děpoltovic, vystřelil, odražený míč napálil do brány Dalin Silva Vasconcelos - 1:2. VIDEO zde. Frustrovaný brankář pak po Dalinovi hodil flašku s vodou, ale to sedleckému střelci náladu nezkazilo.
35. (GÓL) Ouuuuu, velká škoda, centr Děpoltovic z půlky, gólman Vrba hrubě míč podcenil a útočník domácích (Čech Ondřej) lehce zasunul - 2:2. VIDEO zde
40. Přímý kop Děpoltovic, brankář chytil. VIDEO zde.
Půlka skončila nespravedlivě 2:2, Sedlec 6 šancí, Děpoltovice 3.
Druhý poločas začal Sedlec opět tlakem, hned ve 46. minutě na malém vápně vyplaval Radek Patera (nejlepší hráč 1. poločasu), ale branku vstřelit nedokázal.
62. (GÓL) Vrchol zmaru, Děpoltovice centrují do vápna a Denis Diro si dává nešťastnýho vlastence - 3:2. VIDEO zde
67. Dobrá pasáž od Děpoltovic, další centr míří na bránku, Ondra Vrba vyráží. VIDEO zde.
71. (GÓL) Ale hned za chvíli sedlecký brankář chyboval, zařval "mááám", neměl, útočník (Šiler Jan) snadno hlavou skóroval - 4:2. VIDEO zde
72. Chvíli poté odpovídá hlavičkou Michal Kováč, ale jen do brankáře. VIDEO zde.
75. (GÓL) Kontaktní gól dává Schönwalder Dalin, který se prosadil bombou ve vápně - 4:3
77. Jako na houpačce. Štěpán předvedl hrubici a domácí hráč střílí těsně vedle.
79. (GÓL) Dalin Silva Vasconcelos si udělal obránce, nasprintoval k čáře a předložil před prázdnou bránu, kam si naběhl Petr Krejsa a skóroval, 4:4.
81. (GÓL) Sedlec řádí dál, prosadil se hráč , který si do té doby nekop. Venca Lavi Mendl si udělal obránce a že šestnáctky to pustil k tyči - 4:5.
84. (GÓL) Brankostroj nekončí. Štěpán na půlce ztratil zbytečně balón, centr do sedleckého vápna, se k míčí (i díky ruce) dostal Milan Skoupý a prostřelil všechny - 5:5. VIDEO zde
85. Děpoltovice přímý kop, Ondra Vrba vyráží. VIDEO zde.
87. (GÓL) Rozhodlo se tři minuty před koncem. Nejlepší hráč utkání Schönwalder Dalin utekl po čáře (domácí reklamovali aut), dva obránci ho nezastavili a Dalin střílí vítězný gól - 5:6.
88. Domácí brankář Hájek dostává červenou za protesty.
89. Dalin ještě trefuje břevno. VIDEO zde.
90. Venca Lavi Mendl jde sám na brankáře, ale jen mu slabě polochtá rukavice. VIDEO zde.
91. Konec, následuje odchod do šaten a tam hádky s naštvanými domácími diváky. 11 gólů v jednom zápase, to nepadne ani na právě probíhajícím Mistrovství světa v hokeji.

Rozhodčí: Kobielský Július.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 7. místo