9.4.2011, 16.30 / KSNP Sedlec A - FK Loket 1:0 (0:0)

Branka: Limani Agon.
Sestava: Flekač - Florián, Soukup, Hruška, Psohlavec -  Kováč, Hofman, Tůma, Filipčík - Kníže, Křížek. Stř.: Janáček, Limani. Trenér : Z.Ježek

Vyrovnaný zápas rozhodl dorostenec !
V tomto utkání na sebe narazili dva výkonostně vyrovnané týmy. A průběh zápasu to potvrdil. V prvním poločase se hrál oboustraně hrozný fotbal, od vápna k vápnu, nakopávaná, každý druhý zákrok faul nebo odkop do autu. Čestnou výjímkou byly na straně Sedlece šance Hofmana (oblouček přes gólmana a tyčka) a Tůmy (sám na šesti metrech a trefil brankáře), na straně Lokte to byla nastřelená tyč.
Druhý poločas začal stejně jako první, ale pak převzal otěže zápasu Sedlec a nepustil zhruba 20 minut Loket na svojí polovinu. Z toho tlaku také vzešel jediný gól zápasu. Filipčík na vápně hezky uvolnil střídajícího dorostence Agona Limaniho (16), který obstřelil loketského gólmana a rozhodl zápas - 1:0. V tu dobu byl Agon nahřišti jen 5 minut. Vynikající debut v A týmu. Loket se ještě nadechl k odpovědi, ale z jejich tlaku vzešlo jen břevno domácí svatyně. Sedlec soupeře už do konce k ničemu nepustil a za výkon ve druhém poločase si tři body zasloužil.

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE.

Rozhovor s Agonem Limanim KV Deníku ZDE

Rozhodčí: Barczi Šimon, Topinka Jiří, Topinka Ondřej. Delegát: Fibrich Josef.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 12. místo.

Podzimní zápas Loket - Sedlec ZDE.

Hrdina dne : Agon Limani

A3A1607 Sedlec Loket 1:0 (0:0) 35
Branky: Limani Agon; Rozhodčí: Barczi Šimon, Topinka Jiří, Topinka Ondřej;Delegát: Fibrich Josef