9. 4. 2016 / Děpoltovice - Sedlec 3:1 (1:0)

Branky: 44. Křehlík Michal (pen.), 50. Košťál Tomáš, 89. Ruber Roman - 62. Krejsa Petr.
Sestava: Flekač Martin - Budil Jan, Kanis Jan, Hruška Adam, Oncikr Štěpán, Hofman Jaroslav, Janáček Jiří (K), Berger Lukáš, Kováč Michal, Krejsa Petr, Schönwalder Dalin. Stř: Bledý Josef, Osten Jiří. Trenér: Osten Jiří.

Na strašném hřišti, srovnatelném s tím sedleckým, se hrála hlavně v 1. pol. hrozná holomajzna. Sedlec dostal gól z penalty v poslední minutě poločasu - 1:0, video zde
Druhý poločas byl ze strany Sedlece mnohem povedenější, 25 minut se hrálo téměř výhradně na půlce domácích. Bohužel z ojedinělé akce (po zaváhání Adama Hrušky) dostal Sedlec na 2:0 (video zde) a bylo jasné, že to proti houževnatým domácím bude těžké. V 62.min. po závaru hosté snížli zásluhou dělovky Petra Krejsy (2:1, video zde), bohužel ten samý hráč se nechal v 75. minutě hloupě vyloučit za protesty při ofsajdu. O ofsajd se sice nejednalo (video zde), ale koledovat si o žlutou kartu, když už jednu mám, je doslova stupidní. I v 10 lidech měl Sedlec velké šance, ale ani Jirka Osten, ani Adam Hruška se sami před gólmanem neprosadili. V době vrcholícího náporu ztratil Osten balón na půlce, Děpoltovice předvedly velmi rychlou hezkou akci po pravé straně a jejich úutočník Ruber ve vápně nezaváhal - 3:1, video zde).
Trenér po zápase vyzdvihl hru hráčů Flekače, Oncirka, Kováče, Bergera a hlavně neúnavného Hofmana.
V Děpoltovicích Sedlec ztratil body a také kouče Jirku Ostena, který z frustrace z dlouhodobé nekázně (úplně zbytečné karty některých hráčů) rezignoval.

Zpráva rozhodčího:
60 min.1.ZK: hrac číslo 13-Krejsa Petr TJ KSNP Sedlec. Nesportovni chovani-umyslne zakopnuti mice mimo hraci plochu. 75 min. 2.ZK:Projev nespokojenosti-kritika AR 2 v prerusene hre bez hanlivých vyrazu(To snad není mozne co zase máváš, zadny ofsajd nebyl). Po udeleni CK. hrac opustil hraci plochu bez protestu.

ČK: 75. Krejsa Petr.
Rozhodčí: KOUDELKA Tomáš, SAKAČ Jan, GRANEC Jan.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 4. místo.