9. 4. 2017 / Verušičky - Sedlec 0:6 (0:3)

Krásné počasí, v obraně tři navrátivší se buldoci (Vyskočil, Petrides, Punejko) a zápas mohl začít.
A začátek to byl excelentní. Hned v 1.min. napřáhl z přímáku Dalin a z 28 m se trefil přesně k tyči - 0:1 (video).
V 17.min. přišla další sedlecká radost. Patrik Bílý rychle rozehrál aut na Pateru, ten se jako lasička vyhnul třem obráncům a z téměř brankové čáry propasíroval míč do brány - 0:2.
Teprve ve 24. min. přišla první střela slabých Verušiček, ale šla hodně mimo.
Ve 33. min. pálil Kováč pod víko, ale gólman vytáhl.
Ten samý hráč mohl o chvíli později přidat další gól, ale pohrdnul skvělou přihrávkou od Patery a ránu hlavou nasměroval vedle.
Ve 41. minutě se marný střelec Kováč proměnil ve výborného nahrávače, do uličky poslal Hofmana a ten nártem prostřelil gólmana - 0:3
Před koncem  poločasu přišla první gólovka domácích, ale sedlecký brankář Mendl skvěle vyrazil.

Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, Sedlec tlačil a domácí odkopávali.
V 55. min. se Dalin sám řítil na gólmana, ale vystřelil jen do něj.
O 10 minut později nasadili sedlečtí svému soupeři šach-mat. Krejza vybojoval balón, vnikl do vápna, už mohl dát gól, ale předložil před prázdnou Dalinovi a bylo to 0:4.
V 66. min. přišel šach-mat č.2: Bilý vnikl do vápna, našel Dalina před úplně prázdnou kisnou, ale ten že tří metrů neuvěřitelně prekopnul. Borec na konec jak vyšitej.
Pět minut před koncem se dočkal i nešťstný šutér Michal Kováč, jehož hlavu skvěle našel Bílý a Michalova hlavička znamenala vedení 0:5 (video).
Odevzdané Verušičky v samém závěru dorazila dvojce Krejsa - Bílý. Prvně jmenovaný výborně otočil hru a nabíhající Patrik už jen zpracoval a vystřelil - 0:6 (video).

Sedlec zahrál nejlepší zápas v sezóně, hráči téměř nechybovali a předváděli i líbivý fotbal. Nejlepšími fotbalisty na hřišti byli technický (a bojovný) Patera a bojovný (a nechybující) Petrides.

Rozhodčí: Kobielský Július.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 7. místo