5. 9. 2020 / Pernink - Sedlec 2:4 (0:2)

STŘELCI: 54. Irovský Adam (vl.), 85. Karlík Jakub - 6. Hofman Jaroslav, 25. Knushi Sylë, 52. Krejsa Petr, 76. Hofman Jaroslav
Sestava: V. Mendl [-] - P. Václavík [-] , P. Gregor [-] , A. Irovský [-] , M. Kováč [-] , I. Punejko [-] - P. Krejsa [-] , J. Hofman [-] , F. Kotrč [-] - S. Knushi [-] , J. Sůva [-] (59. F. Horváth). Trenér: Štycha Marian.
Rozhodčí: Jaroš Daniel.

Zápas o první místo, Sedlec před zápasem vedl tabulku, Pernink byl hned za ním.
První šanci zapasu měl Pernink hned v 1.min., ale pak Sedlec ovládl hru.
6.min. Gól @Jaroslav Hofman, počkal si a uklidil míč k tyči - 0:1.
15. Petr Václavík napálil břevno
23. Pernink se poprvé po 20 minutách dostal k šanci, po chybě Gregyho zachránil Venca, to byla jasná tutovka.
25. Gól, Syle kope přímák, gólman podcenil - 0:2.
Poločas 0:2.
52. Sedlec hned po poločase ukázal parádní akci. Gregi dlouhej aut, Syle se uvolnil a předložil na @Petr Krejsa, který téměř do prázdný, pohodlně - 0:3.
54. Gól Pernink, po centru zprava předvedl ukízkovou hlavičku do vlastní sítě @Adam Irovský - 1:3.
76. Gólparáda na Perninkském hřišti ! @Jaroslav Hofman kope přímák, je to standardka už dost ze strany, ale Jarda to zakroutil to krásné do víka - 1:4. Škoda, že to není na videu, to by šlo do TV.
85. Pernink už na konci jen snížil na konečných 2:4, a to bylo všechno, Sedlec mohl slavit zasloužené tři body.

Hodnocení, Marian Štýcha, trenér:
První poločas byl z naší strany opravdu dobrý. Dávali jsme si míče mezi sebou rychle od nohy.
Přesné přihrávky, dobrá střelba, dodržovali jsme rozestavení a pomáhali si jako tým.
Ve druhém poločase už nám jistota v nahrávkách trošku chyběla a začali jsme na sebe znovu a znovu pořvávat, kdo co zkazil.
Celkově jsme byli po celý zápas jsme lepším týmem a výsledek 4:2 je zasloužený.
Musíme stále chtít a bojovat jako jeden tým. Děkuji všem a jedeme dál.

Ohlasy:
* Vladimír Nedoma, přední fanoušek: Hráli jste opět moc hezky. Pár hrubek se nasekalo, ale tak to ve fotbale je. Dnes jste nebyli šťastnější, ale daleko lepší tým, než Pernink. Díky a zase někdy u fotbalu.
* Honza Kurdt, přední fanoušek (před zápasem): Hit kola. Perninkský Old Trafford. Oba týmy v impozantní formě, elektrizující divácká kulisa, skvělé zázemí a fotbalu nakloněné počasí. Zkrátka za málo peněz hodně muziky, tak snad to nezkurví rozhodčí!