Sezóna 2004 / 2005

Sedlec hrál II.třídu (Okresní přebor).

Tabulka 2004/2005 Body
1. Žlutice 70
2. Květnová 50
3. Březová 48
4. Pila 47
5. Bochov 40
6. Sedlec 38
7. Hájek 37
8. Toužim B 35
9. Sadov 34
10. Štědrá 29
11. Sl.Junior KV 27
12. Nejdek B 22
13. Kolová 21
14. Doubí 20

10 nejlepších střelců Oddíl Góly
 1. Kubínek Jiří  Žlutice  44
 2. Svoboda Pavel  Březová  23
 3. Osten Jiří  Sedlec  22
 4. Bílý Roman  Sl.Junior  19
 5. Karnoll Radovan  Štědrá  15
 6. Pavlovič Karel  Květnová  15
 7. Kajzar Robert  Bochov  14
 8. Lattisch Helmut  Pila  14
 9. Lux Dušan  Květnová  13
 10. Szebesta Václav  Nejdek B  12

21.8.2004
SOKOL BOCHOV – KSNP SEDLEC 0 : 5 (0 : 3)
mistrovské utkání, 1. kolo
branky Sedlece : Osten J. 2, Janáček, Löffler, Lehečka
Úvodní utkání sezóny Sedlec v pohodě vyhrál. Skvělý výsledek mohl být ještě vyšší (na vyložené šance tak 5:15), ale omlazený kádr se teprve sehrává a někteří z nových hráčů se ještě nezbavili nervozity a možná i proto neproměnili ani ty nejvyloženější šance do prázdné brány.
 
29.8.2004
KSNP SEDLEC - JISKRA BŘEZOVÁ 1 : 3 (0 : 1)
mistrovské utkání, 2. kolo
branky Sedlece : Hofman R.
Poslední prázdninovou neděli si hráči Sedlece užívali na domácím hřišti , kde přivítali spřátelený klub z Březové. A skutečně, jako by se velcí přátelé rozhodli si vzájemně moc neškodit, hra se v prvním poločase přelévala pouze od jednoho vápna ke druhému. V první šanci se ocitl v 15. min. Jarda Hofman, který dostal od Rudy Hofmana pěkný přetažený centr na roh šestnáctky, obránci Březové nikde, ale Jarda svou šanci prováhal a vůbec nevystřelil. Až ve 34. min. se přihodila velká událost : PRVNÍ střela na branku. Postaral se o ní pravý útočník hostů, pronikl do vápna a tvrdě vystřelil, ale Míra Malík míč vyrazil na roh. Sedlecký tým jako by šance probudila a ve 40. min. se mohl dostat do vedení : Janáček vysunul hezky rozběhlého Jardu Hofmana, ten šel úplně sám na gólmana, ale trestuhodně šanci zazdil, napálil míč přímo do brankáře. A přšla poslední minuta poločasu, březovský záložník skvěle načechral míč za sedleckou obranu , našel sprintujícího spoluhráče, který z prostoru před 16tkou přehodil vyběhnuvšího Malíka - 0 : 1. Do druhé půle šli sedlečtí fotbalisti s cílem se o výsledek porvat - a hned ve 47.min. šel dravý Jirka Lehečka po chybě obrany sám do vápna,ale místo prudké střely jen nahrával na obsazené spoluhráče. Hosté odpověděli v 55.min. , ale Míra Malík včasným výběhem přihrávku do uličky vyrazil. Mezi 56. a 58. min. měl dvě šance v prvním poločase dost schovaný Borek Baloun. Pokaždé drze vnikl do vápna, pohrál si s obránci, ale obě jeho šance skočily v náruči brankáře. V 70.min. unikal po křídle Janáček, přízemním centrem našel střídajícího Pateru, který těžký balón trefil kolenem těsně vedle. Lekci z produktivity dali březovští domácím fotbalistům v 75.min. : jednoduše vyslali do brejku na půlce číhajícího útočníka, ketrý šel opět sám na gólmana a lehce bezmocného Malíka přehodil - 2 : 0. Dívat se na pohlednou akci měl především záložník Sedlece Jirka Lehečka, protože on se dostal do stejné situace o 5 minut později. V 80.min. šel z půlky (po zaspání obrany) úplně sám na gólmana Březové, moře času , ale tak dlouho vymýšlel, jak vyzrát na dobře vyběhnutého brankáře , až zazmatkoval a nechal míč doběhnout až k překvapenému gólmanovi, který mu šanci ukopl. Konec zápasu byl na šance opravdu bohatý, v 85.min trefila Březová břevno a v 88.min. konečně využili svou tutovku také sedlečtí : Zbyněk Hotový nádhernou uličkou vysunul Rudu Hofmana a ten nekompromisní střelou podél gólmana vylepšil svůj dnešní poněkud matný výkon - 1 : 2. Sedlec všechny síly vrhnul do útoku v touze získat v zápase alespoň bod, ale toho opět využili chytře hrající hosté : sebrali u vlastního vápna míč bytečně váhajícím "ťukálkům" Zbyňkovi Hotovému a Kájovi Löfflerovi, poslali ho okamžitě dopředu na nabíhajícího útočníka, který se v 90. min. opět nemýlil a prostřelil sedleckého brankáře - 1 : 3. Tři brejky, tři góly. Březová vyhrála zaslouženě díky své produktivitě.
sestava : Malík - Hotový, Vála, Holeček, Beran - Hofman J., Lehečka, Hofman R. (Demjan), Löffler - Janáček, Baloun (Patera) 

1.9.2004
KSNP SEDLEC - FK NEJDEK B 4 : 1 (3 : 0)
mistrovské utkání, 13. kolo
branky Sedlece :Osten J. 2 , Löffler, Petrides
Ve středu 1.9. sehrál Sedlec odložené utkání s týmem FK Nejdek "B".Vzhledem k termínu panovaly obavy z toho, že soupeř přijede posílen o některé hráče z A týmu, což se v průběhu zápasu potvrdilo. Vstup měl Sedlec naprosto excelentní. Už ve 3.min. se probil středem do vápna Ruda Hofman a pouze výborný zákrok brankáře Nejdku po střele cca z 12 m zabránil změně stavu. V 8.min. se ukázal Jirka Osten a po centru z pravé strany hlavou zavěsil - 1:0. Hned o 5 min. později přichází jeden z vrcholných okamžiků zápasu. Přímý kop cca z 17 m - miláček diváků Kája Löffler - zatočená střela přes zeď k pravé tyči - 2:0. Střelcovy oslavy se nedají popsat, ty se musí vidět. A mohlo to být 3:0 - v 16.min se poprvé ukázal Dalibor Petrides a jeho střela (či nepovedený centr) z pravé strany olízla břevno. A o minutu později to mohlo být dokonce 4:0 - nejdecký obránce vyhlavičkoval z prázdné branky gólovou hlavičku opět Dalibora Petridese. Takový úvod utkání se musel trenérovi J.Řezníčkovi určitě líbit. Ve 20.min. přišla první střela Nejdku , ale 3m nad. Sedlec kontroloval hru, Nejdek prakticky neměl šanci ohrozit branku střeženou Mírou Malíkem, místo něho tam klidně mohla stát i popelnice. O vzruch se tedy staral pouze kapitán Sedlece Jirka Lehečka svým neustálým hecováním a komentováním všeho a všech. Před koncem poločasu Sedlec udeřil ještě jednou : ve 40.min. vznikla ve vápně Nejdku trma vrma, po několika odrazech se dostal k míči na penaltě Dalibor Petrides a střelou po zemi k levé tyči upravil na 3:0.
Do druhého poločasu nasadil Nejdek dvě očekávané posily z "A" a hned to bylo znát. Ve 49.min. zahrával trestný kop z 20 m a Míra Malík se po míči jen ohlídl a zkontroloval, jak dobře má postavené břevno. V útoku Nejdku začal řádit p.Šlapa z "áčka" a jeho rychlost i styl hry na hranici ofsajdu působila problémy jak Pepovi Beranovi, tak i stoperské dvojici. Zákonitým vyústěním této fáze zápasu byl gól na 3:1 právě po úniku jmenovaného hráče, vniknutí do vápna a následné střele k tyči - Míra Malík neměl nárok. Tlak Nejdku trochu zabrzdil Borek Baloun, který v 61.min. po svém klasickém úniku u levé čáry nastřelil jen brankáře. Mezi 62. a 66.min. se zrodily další šance Nejdku. Druhé břevno nastřelené přímo z rohu a dva závary ve vápně. V těchto chvílích se asi lámal zápas, protože gól visel na vlásku a po snížení na 3:2 by se mohlo stát cokoliv. Ale přišla 70.min.a opět zlatá hlava J.Ostena. Po centru z pravé strany zvýšil na již na 4:1. Tento okamžik vnesl klid do řad Sedlece a zápas dovedl do klidného konce. Za zmínku stojí ještě skvělá akce J.Hofmana,kdy po uvolnění přes dva hráče krásnou střelou prověřil nejdeckého gólmana a poté hledal po svém průniku podél čáry zpětnou přihrávkou Pateru, který opět nedal. Přitom se o přihrávku vehementně hlásil střídající útočník Demjan.
Sestava: Malík - Holeček, Vala, M.Osten, Beran - R.Hofman, Lehečka, Löffler, Baloun - J.Osten, Petrides, střídali J.Hofman, Patera, Demjan. Na lajně bezchybný a nestranný pomezní - p. ing. Milan Jokš.
 
4.9.2004
KAMP DOUBÍ - KSNP SEDLEC 1 : 3 (1 : 0)
mistrovské utkání, 3. kolo
branky Sedlece : Petrides, Hofman J., Hofman R.
Sedlec přijel na hřiště nováčka z Doubí s povinností vybojovat bod a myslet na tři. Ve 13.min. zakončil svou samostatnou akci Borek Baloun střelou z vápna asi metr nad. V 15.min. opět Borek Baloun, centr zleva na Jirku Ostena, který jak jinak než hlavou překonává doubského brankáře, míč z prázdné branky ale odkopává stoper do bezpečí. V 18.min. posílá krásný křížný pas Jirka Lehečka z pravé strany do vápna , ale Jirka Osten brankáře z úhlu neprostřelil . Sedlec měl tlak, kontroloval zápas, ale potvrdilo se známé pravidlo "Nedáš - dostaneš". Ve 25.min. se první šance Doubí ještě neujala, ale o minutu nato už ano. Nedůrazná hra obránců ve vlastním vápně umožnila hráči Doubí střelu cca z 10 m a ta se od levé tyče podél brankové čáry nakonec dokutálela k pravé tyči do branky - 1:0. Sedlec se ale snažil dál - v 38.min. individuální akci Jirky Lehečky zakončil hlavou Dalibor Petrides - vedle. Ve 40.min. podklouznutí a následný špatný odkop stopera Ládi Valy využil doubský útočník ke střele na Malíka - ten ale lehce tečovanou ránu, která obloučkem mířila do sítě, výtečně vytáhl nad břevno. Asi klíčový okamnžik zápasu, neboť stav 2:0 by se otáčel daleko hůře.
Sedlec ale prohrát nechtěl a tak v druhé půli na soupeře vlítl. Ve 48.min. přišla rychlá akce po levé straně, po ose R.Hofman - J.Osten , přihrávka do vápna kam si naběhl Dalibor Petrides a nekompromisně zakončil - 1:1. V 53.min. rychlou akci rozjeli Dalibor Petrides - Kája Löffler a Jirka Osten, který nahrál Jardovi Hofmanovi, ten mazácky zhodnotil situaci, uvolnil se přes obránce a z těžkého úhlu prostřelil domácího gólmana - 1:2. V 60.min. vybojoval Jirka Lehečka svým buldočímzpůsobem míč, nahrál Rudovi Hofmanovi, který po ideální narážečce s Jirkou Ostenem zprava ve vápně prostřeluje brankáře - 1:3 a prakticky bylo po zápase. Sedlec po této kouzelné čtvrthodině začal již jen psát další části svého oblíbeného seriálu “Pálím, pálíš, pálíme aneb Spalovači v akci”. Kapitola 1 “Začínáme” : Jirka Osten , 63.min, střela na vzdálenější tyč, brankář vytlačil na roh. Kapitola 2 “Chrtím chrtím, až dochrtím” : Jirka Osten , 70.min, sólíčko, motačka místo přihrávky na volného spoluhráče. Kapitola 3 “Trefil sněhuláka” : Dalibor Petrides, 76.min., přihrávka Jirky Ostena do vápna na Dalibora, tomu střela nesedla a trefil jen střed branky. Kapitola 4 “Slalom” : Borek Baloun, 86.min., průnik přes tři hráče, ale střela z úhlu již postrádala přesnost, nebyl fuel. Kapitola 5 “Stříhej” : Jirka Osten, 89.min., centr Milana Demjana , krásné Jirkovo nůžky, akci však přerušil poněkud zmatený rozhodčí Botoš odpískáním vysoké nohy. Kapitola 6 “Grande Finale aneb Helepocemkamdeš” : Jirka Osten , 90.min., obešel obránce i brankáře,zkosen zezadu na malém vápně,opět vstal (výhoda ve vápně ???!!!) a nakonec z dvou metrů nastřelil zvednutou nohu obránce ležícího na brankové čáře. Výsledek 1:10 by asi zápasu slušel víc, ale i za 1:3 si Sedlec odváží 3 zasloužené body.
Sestava : Malík - Holeček, Lehečka, Vala, Beran - J.Hofman, R.Hofman, Löffler, Baloun - Petrides, J.Osten , střídali - Patera, Demjan . Na lajně opět bezchybný pomezní p.ing.Jokš (na rukou ho nositi)
 
12.9.2004
KSNP SEDLEC - BANÍK PILA 1 : 0 (1 : 0)
mistrovské utkání, 4. kolo
branky Sedlece : Osten J.
Zápas s tradičním soupeřem z Pily začal oboustranně opatrně. Jediným zajímavým momentem první čtvrthodiny tak bylo krvavé zranění útočníka Jirky Ostena po úderu míče do obličeje. V 19.min. z ničeho nic zahrozili hosté - po nebezpečném výpadu do vápna trefili tečovanou střelou tyč. Tato šance odstartovala pětiminutovku Pily, která soupeře přimáčkla k vápnu a několika nebezpečnými akcemi nenechávala sedleckou obranu odpočinout. Ve 25.min. přišla obrovská šance Sedlece - Borek Baloun vyslal Dalibora Petridise po křídle, ten zatáhl až do vápna a krásně vrátil balón po zemi “na modrou” na Káju Löfflera. Ten měl čas i poloprázdnou bránu, ale vystřelil holomajznu daleko vedle pravé tyče. Šance v té době měla obě mužstva. Ve 26. min. po špatném odkopu stopera Ládi Vály střílel útočník Pily , naštěstí vedle. O minutu později se krásnou střelou z dobrých 25 m prezentoval Jarda Hofman, ale míč jen těsně minul břevno. Ve 33.min. zahrávala Pila přímý kop, brankář Malík lehce zaváhal, ale svojí chybu vzápětí na brankové čáře odčinil. Obě mužstva se již těšila do kabin, když ve 40.min. udeřil Sedlec - rychlý brejk z vlastní poloviny rozjel Jarda Hofman, zatáhl míč, nahrál Jirkovi Ostenovi, který se neunáhlil, přenesl hru vpravo na volného Jirku Lehečku. Ten krásně nacentroval na zadní tyč, kam si mezitím naběhl opět Osten a hlavou nekompromisně zavěsil - 1:0. Sedlec předvedl 100% produktivitu - jediná střela na bránu za poločas - jeden gól.
Pila se do druhé půlky vrátila s odhodláním zvrátit výsledek , čehož důkazem byla šance v 52.min. - po závaru v domácím vápně první pokus útočníka z Pily ještě zablokoval Ruda Hofman (hrající na nezvyklém místě beka) , ale po nedůrazném odkopu stopera Vály se hráč dostal do šance znovu a může jen proklínat svou zbrklost, protože na něj zívala otevřená branka, ale střela šla vedle. V 54.min. dostal hezký centr do vápna od Ostena Kája Löffler, ale střela hlavou není jeho silnou stránkou. V 64.min. měla asi poslední šanci na vyrovnání Pila , míč prošel celou obranou Sedlece, jejich záložník střílel z první, ale jen těsně minul růžek Malíkovy branky. Sedlec už od té chvíle situaci kontroloval a vyrážel k nebezpečným brejkům. Jeden takový zatáhl Jirka Osten po křídle v 67.min. , ale nenahrál osamoceným spoluhráčům Rudovi Hofmanovi ani Daliboru Petridisovi, kteří by doklepávali do prázdný. V 75.min. opět agilní Jirka Osten zachytil špatný odkop, obešel dva obránce, ale síla na zakončení nezbyla. V 83.min. ho okopíroval Jirka Lehečka, pronikl do vápna, zasekl stoperovi, ale akci opět nedokončil. Ve vyrovnaném utkání byl Sedlec přesně o ten vstřelený gól lepší.
Sestava : Malík - Holeček, Hofman R., Vála, Osten M. - Hofman J, Löffler, Lehečka, Baloun - Petrides, Osten J.
 
18.9.2004
AJAX KOLOVÁ - KSNP SEDLEC 3 : 3 (0 : 1)
mistrovské utkání, 5. kolo
branky Sedlece : Osten J. 2, Petrides
Nešťastný zápas. Bod z venku je sice dobrá věc, ale způsob, jakým k němu Sedlec přišel (nebo spíš jakým k němu přišla Kolová) , ten zamrzí. Sedlec na drnovišti vlétl na soupeře bez respektu a hned ve 2.min. mohl vést. Jirka Lehečka kolmicí vysunul do vápna Rudu Hofmana, ten byl sám, ale udělal s balónem snad 4 doteky , dojel až na čáru k brankáři, který mu ho sebral. Kolová odpověděla v 9.min. , ale jasnou šanci bravurně nadvakrát zlikvidoval Míra Malík. Úvodní čtvrthodinku, kdy Kolová hrála jen v 10 lidech (1 hráč jim přijel pozdě), zakončil Sedlec opět velkou šancí Rudy Hofmana. Jirka Osten utekl po křídle, lehkým obloučkem krásně našel právě Rudu, ale tento plantážník svou šanci opět neproměnil. A do třetice Ruda - v 25. min. nahrál Jarda Hofman Ostenovi, ten zatáhl k vápnu, nahrál Rudovi a ten své vystoupení korunoval slabou střelou do brankáře. Sedlec zjistil, že dnes to přes nachlazenou posilu z Nejdku nepůjde , zmobilizoval své matadory - a hned z toho byl gól. Ve 37. min přenesl doleva Jirka Lehečka balón na Borka Balouna, ten s ním zasprintoval k brankové čáře, zbavil se obránce a nadýchaným obloučkem našel na vzdálenější tyči trkající hlavu Jirky Ostena - 0:1. Kolová kontrovala ve 42. min. střelou z dálky pod víko, ale Míra Malík byl opět na místě. Hned z protiútoku se snažil skóre ještě změnit Jarda Hofman, ale jeho křížná střela po zemi skrz vápno zapadla sice vedle tyče, ale z té nesprávné strany.
Úvod druhého poločasu byl jak z říše snů - v 50.min. Jarda Hofman posílá do křídla Ostena, ten přízemním centrem hledá na středu své spoluhráče , do balónu se skluzem vrhne do té doby nevýrazný Dalibor Petrides a prostřeluje brankáře - 0:2. Sedlec dál tlačil bezmocnou Kolovou a výsledkem byl v 55.min. třetí gól, který naprosto dokonale okopírovala z prvního poločasu dvojce Baloun - Osten : Borek nacentroval zleva a na vzdálenější tyči Jirka (opět hlavou) nedal domácí obraně ani gólmanovi sebemenší šanci - 0:3. V závěrečné půlhodině Sedlec prostřídal dva zraněnné hráče (za Pepu Berana a Rudu Hofmana přišli Olda Kozel a Lukáš Tůma) , sestava se musela přeházet a mužstvo Sedlece přestalo uplně hrát. Částečně díky hráčům na nezvyklých postech, částečně také díky uspokojení z vysokého vedení. Kolová viděla, že hráči tápou, řekla si , že to ještě zkusí a předvedla závěrečnou čtvrthodinku, na kterou tady budou ještě dlouho vzpomínat. Domácí útočník Zachariáš provedl do rozhozené sedlecké obrany dva výpady (v 70.min. 1:3 a v 74. minutě 2:3) a rázem to bylo jen o gól. Kolovou mohla dorazit akce Sedleckých útočníků v 80.min. - Jirka Osten krásně vypíchl míč váhajícímu obránci, zatáhl do vápna, o balón si říkal na penaltě úplně osamocený Olda Kozel, ale Jirka přes stopera nedokázal přihrát. A tak přišel trest. V 85. min. předvedl do té doby zákeřně hrající záložník Kolové Záhajský, že umí i kopat do míče - z přímáku krásně přehodil zeď, míč dokonale zapadl k levé tyči branky bezmocného Malíka - 3:3. Když úděsný rozhodčí Šeda pískl konec, brali výsledek domácí jako výhru a Sedlec jako prohru.
Sestava : Malík - Holeček, Hofman R., Vála, Beran - Hofman J, Löffler, Lehečka, Baloun - Petrides, Osten J. , střídali Kozel, Tůma
 
26.9.2004
KSNP SEDLEC - SOKOL ŠTĚDRÁ 5 : 2 (3 : 0)
mistrovské utkání, 6. kolo
branky Sedlece : Osten J. 2 , Petrides, Beran (pen.) , Löffler
Jednoznačný a jednostranný zápas. Štědrá se mezi tři tyče poprvé trefila až při penaltě po téměř 65ti minutách hry ! Ale popořadě. Seldec na soupeře vlítl bez bázně a hany. Ve 2.min. měl na kopačce úvodní gól Dalibor Petrides, ale z šesti metrů přestřelil. Ve 12.min. opět Dalibor - hlevou nad. V 15.min. to ještě zkoušel Pepa Beran z dálky, ale zahřmělo až o dvě min. později - Petr Holeček vyslal po lajně Dalibora Petridese, ten se zbavil obránce, nahrál před bránu, tam do balónu vlítl Jirka Osten a KUPODIVU NOHOU prostřelil z malého vápna brankáře - 1:0. Převahu Sedlece potvrdil i záložník Löffler, který si ve 20.min. zahrál se stoperem pěknou přehazovanou - třikrát tam a zpátky - ale nic z toho nebylo. Ve 26. min. se Borek Baloun hezky uvolnil na levé straně, centr na zadní tyč, ale Jirka Osten tentokrát netrestal, umístěnou hlavičku mu brankář lapil. O minutu později přišla úplně stejná situace, tentokrát zprava, ale hlavičkující Dalibor Petrides střílel zas jen do brankáře. Ve 37.min. už to ale útočníkovi domácích vyšlo - Borek chytře hlavičkou přehodil obranu, Dalibor si se střelou počkal a nekompromisně prostřelil gólmana - 2:0. A Sedlec o tři minuty později definitivně neškodného soupeře dorazil : nejlepší hráč poločasu Dalibor Petrides utekl po křídle, prudce nacentroval do malýho vápna, tam se srazil gólman s obránce a chytře vyčkávající Jirka Osten pohodlně zasunul opuštěný míč z metru do prázdný - 3:0.
Ve druhé půlce se pokračovalo podle stejných not - hned ve 47.min. srazili obránci Štědré ve vápně Ostena a nařízenou penaltu uklidil pod víko Pepa Beran - 4:0. V 50.min. bychom mohli pohovořit i o první minišanci Štědré - jejih roh skončil na břevně - ale Míra Malík jistil. V 56.min. již zcela rozložené hosty potrestal Kája Löffler. Po narážečce s Petridesem lehkým dloubáčkem přes gólmana zvýšil na 5:0. V 62. min. se Štědrá konečně dostala do vápna, pronikajícího útočníka zastavil Michal Osten skluzem a nejistý rozhodčí Mikeš nařídil spornou penaltu. Z té se hosté konečně trefili do brány jinak zívajícího Malíka a snížili na 5:1. V 75. min. měl zaděláno na hattrick Jirka Osten, kterému na vápně přiťukl balón Olda Kozel (střídal zraněného Petridese) , ale křížnou střelou těsně minul levou tyč. V 77.min. ujely nervy hostujícímu obránci, který nesmyslně zajel do sedleckého brankáře Malíka, ale sudí vytáhl místo jasné červené jen žlutý kartónek. V 83.min. měl na noze gól i Olda Kozel, ale z pozice “na dlouhou nohu” sice přehodil chybujícího gólmana, ale trefil jen tyč. V 85.min. se do brejku (do kterého je hlavičkou chybně a jistě nerad vyslal Michal Osten) dostali hráči Štědré, zblízka prostřelili Malíka a zkorigovali stav na přijatelných 5:2. Ale největší lahůdka přišla na závěr zápasu . V 87.min. vyšachovala dvojce Olda Kozel - Jarda Hofman obranu domácích, oba dva si dvakrát na malém vápně vyměnili míč, obránci leželi, brankář ležel, ale posledního osamoceného obránce nedokázal Olda Kozel překonat ani z pěti metrů. Diváci bouřili, trenér šílel a rozhodčí za všeobecné pohody ukončil zápas. Důležité 3 body jsou doma, ale je třeba říct, že takhle bezradného soupeře Sedlec na svém hřišti zase hned tak nepřivítá.
 
1.10.2004
SOKOL HÁJEK - KSNP SEDLEC 3 : 4 (1 : 4)
mistrovské utkání, 7. kolo
branky Sedlece : Osten J., Hofman J., Löffler, Petra
Šlágr kola kořenilo sedm gólů
Hájek - Jestli platí, že branky jsou kořením fotbalu, byl sobotní duel o stříbrnou příčku tabulky okresního přeboru okořeněný důkladně. Hráči obou soupeřících týmů chtěli především hrát fotbal, a diváci si rozhodně na nudu stěžovat nemohli.
V první půli byli na hřišti jednoznačně lepší hosté, kteří měli první šanci už ve 3.min., kdy se před domácí bránou zčista jasna objevil Beran. První gól na sebe nenechal dlouho čekat a dal ho v 8.min. Jaroslav Hofman nečekanou střelou z dobrých pětadvaceti metrů rovnou do šibenice - 0:1. Deset minut nato zvýšil na 0:2 po vtipné narážečce Františka Petry s Ostenem Löffler. Domácí se dostali k přímému ohrožení branky až po půlhodině, ale střelu Jana Pátka sedlecký gólman Malík sice s námahou, ale přece jen vyrazil. Šest minut nato ale sedlecká obrana vyrobila fatální hrubku, které využil Martin Pátek, hladce prošel do volného prostoru před bránou a nekompromisně zavěsil - 1:2. Pět minut před poločasem se už zdálo, že stav 1:2 vydrží přes přestávku, ale kdo si šel pro pivko, tomu utekly dva góly. O první se postaral Lehečka, když ve 40.min. Nejprve prudkou ranou z 25 metrů nastřelil břevno a odražený balon nahrál Ostenovi, který slíbil svůj slib z pátečních Karlovarek a dal třetí gól Sedlece - 1:3. Na čtvrtý zadělal dvě minuty nato Petra, když jeho střelu z bezprostřední blízkosti gólman vyrazil na roh a rohový kop Löfflera pak opět Petra usměrnil hlavou do sítě - 1:4. Tečku za poločasem pak v poslední minutě udělal Osten, když tvrdou ranou z malého vápna nastřelil tyč.
Co si Háječtí řekli o přestávce v šatně, zůstane jejich tajemstvím, ale faktem je, že druhý poločas začal pod taktovkou domácích. Ti se do hry vrátili už dvě minuty po zahájení, kdy po rohovém kopu Hromádka Jan Pátek snížil na 2:4. Neuplynuly ani dvě minuty a bylo to 3:4, když Hromádkův trestný kop přes zeď usměrnil za Malíkova záda Martin Pátek. V ten moment nikdo netušil, že to byl poslední gól zápasu. V urputném boji o každý balon se už moc brankových příležitostí neurodilo, a ty, co se urodily, nedozrály.
Branky: 36. a 49. Martin Pátek, 47. Jan Pátek - 8. Jar. Hofman, 18. Löffler, 40. Osten, 43. Petra.
Sokol Hájek: Orban - Vraný, Ištván, Kadlec, Jiří Kožíšek, Kolitsch, Hromádko, Sojka, Pavel Kožíšek, Jan Pátek, Martin Pátek. Střídali Janovec, Štefanov a Faktor. Trenér Miloslav Pátek.
KSNP Sedlec: Malík - Holeček, Vála, Beran, Petrides, Löffler, Lehečka, Jar. Hofman, Baloun, Fr. Petra, Osten. Střídal Otradovec. Trenér Jiří Řezníček.
autor článku : Jiří Linhart, Karlovarské noviny
 
10.10.2004
KSNP SEDLEC - SOKOL ŽLUTICE 0 : 4 (0 : 3)
mistrovské utkání, 8. kolo
Hrál první s druhým, ale na hřišti to nebylo vidět. Začátek byl pro Sedlec naprosto tragický - už v 20. sekundě odcentroval z hodně velké dálky žlutický záložník do vápna a balón ke zděšení všech (nebo k radosti, podle toho, komu fandíte) zapadl za Malíkova záda do branky - 0:1. Žlutice hned na začátku ukázaly, v čem bude jejich síla - udeří, pak si počkají na další tutovku, kterou využijí. Seldec odpověděl v 11.min. , Borek Baloun servíroval ze své levé strany centr na zadní tyč, kam si naběhl Dalibor Petrides, ale střelou holení bránu netrefil. V 17.min. měl chvilku času na stažení míče jinak velmi dobře hlídaný Jirka Osten, ale jeho střela doprostřed brány postrádala razanci. Ve 20.min. špatně zpracoval balón na útočné polovině Dalibor Petrides (od holeně jako od zdi) , míč okamžitě nejbližší záložník nakopl do brejku na rozběhnutého útočníka. Toho špatně pokryl stoper Láďa Vála, Kubínek nastartoval turbo, obešel i Malíka a pohodlně zasunul do prázdný - 0:2. O dvě minuty později pomohl hostům rozhodčí, který odpískal velmi spornou malou domů na malém vápně, ale Žlutičtí střelci pomoc rozhodčího špatným provedením odmítli. Sedlec byl v této době u každého míče o krok později, Žlutice potvrzovali roli favorita jak na vítěze tohoto zápasu, tak na vítěze celého okresu. Výsledkem byl třetí gól v domácí síti. Při přímém kopu Žlutic zaspala celá obrana a vůbec nereagovala na signál - přímák zahraný na bližší tyč, kam si naběhl útočník hostů a lehce zasunul - 0:3. Ve 41.min. ještě Jirka Lehečka trefil z rohu břevno, ale dnes nebylo Sedleci přáno skórovat.
V druhé půlce pokračovala jasná převaha Žlutic a jen díky nejlepšímu hráči Sedlece - brankáři Mírovi Malíkovi - nebyla vyjádřena i vysokým rozdílem ve skóre. V 57. min. se Míra potil poprvé, neudržitelný Kubínek šel na něj opět sám, ale gólman skvěle zachránil. V 61. min. to byla akce jak přes kopírák, Kubínek si udělal 3 kusy na půlce, sólo na Malíka, ale sedlecký brankář opět minisouboj vyhrál. O minutu později znovu lavina na bránu domácích, Míra vyrazil balón před sebe, ale na dorážku už opravdu neměl - 0:4. V 71.min. zas Kubínek zle dotíral na stopera Láďu Válu, který pod tlakem zahrál špatně malou domů, Kubínek šel sám na Malíka, dokonce ho obehrál, vystřelil, ale na brankové čáře zachránil vrátivší se stoper Vála. Alespoň korekci stavu měl hlavě Dalibor Petrides, ale po měkoučkém přetaženém centru od Jirky Ostena branku přestřelil. Dnes se zkrátka nedařilo nikomu. Žlutice ukázaly svou sílu, před kterou sedlečtí museli chtě nechtě smeknout.
 
16.10.2004
SLAVIA JUNIOR KV - KSNP SEDLEC 3 : 2 (1 : 2)
mistrovské utkání, 9. kolo
branky Sedlece : Osten J. 2
Tahle prohra hodně mrzí, Sedlec je vůbec prvním týmem, který se Slávií junior prohrál, a to by se druhému týmu průběžného pořadí opravdu nemělo stát. Tyhle body budou ještě chybět.
 
24.10.2004
KSNP SEDLEC - SOKOL SADOV 1 : 2 (1 : 1)
mistrovské utkání, 10. kolo
branky Sedlece : Kozel
Telefonem svolával hráče před utkáním předseda Milan Demjan, protože zranění, dovolená a laxní přístup některých hráčů způsobil, že se na zápas dostavilo pouze 11 hráčů, z toho min. 2 zranění. Na poslední chvíli tedy dorazil ještě další rekonvalescent Olda Kozel, abychom měli alespoň 1 hráče na střídání. Obě mužstva se na začátku utkání oťukávala, po dvou mírných šancích Sadova ale v 9.min. měl gól na kopačce Dalibor Petrides, který se dostal do hezkého úniku po pravé straně, ale na vápně místo střelil volil ještě posunutí balónu do vápna a brankář mu míč sebral. Po 20ti minutách zjistil Jirka Osten, že zraněný kotník mu již nedovolí pokračovat a požádal o střídání . Mezitím dali sadovští hráči první gól utkání, pro Sedlec byl trochu nešťastný. Míra Malík střelu vyrazil, ale bohužel trefil jednoho z obránců, od kterého se míč odrazil k volnému útočníkovi a ten ho zasunul pohodlně do prázdný - 0:1. Ve 30. min. střídal tedy zraněný Jirka Osten (kotník) a v útoku ho nahradil taktéž marod Olda Kozel (záda) . Když k tomu připočteme natažená třísla třetího útočníka Petridese, vychází nám pěkný lazaret. I tak si však Olda Kozel dokázal ve 35.min. zaběhnout za obranu, kam mu krásný oblouček poslal Kája Löffler a cca z 12ti metrů prostřelil gólmana - 1:1.
Po přestávce byl Sedlec odhodlán remízu udržet za každou cenu , odolával soustavným útokům soupeře a občas taky zahrozil (hlavně šance Dalibora Petridese po kiksu stopera volala po gólu, ale Dali zbrkle vystřelil z vápna, i když mohl jít až do kasy) , ale nakonec obrana povolila. V 80. min. Sadov zatáhl míč po pravé straně až k lajně, přetažený centr přes celé vápno, zpětná přihrávka a volný Bláha trestá - 1:2. Nutno říct, že i když obě mužstva hrála docela holomajznu, přeci jen si Sadov 3 body zasloužil, pro Sedlec by v této slepené a napůl chromé sestavě byl i bod výhrou.
sestava : Malík - Demjan, Beran, Osten M., Holeček - Otradovec, Löffler, Petra, Hofman R. - Osten J. (Kozel) , Petrides
 
31.10.2004
SK TOUŽIM B - KSNP SEDLEC  4 : 1 (1 : 1)
mistrovské utkání, 11. kolo
branky Sedlece : Petra
Sedlec po nadějném prvním poločase (1:1) udělal hned v prvních minutách druhé půle 2 hrubé chyby, které Toužim potrestala dvěma góly - a bylo po zápase. A přitom v prvním poločase se hrál kvalitní fotbal , z obou stran, s mírnou převahou Sedlece. Ovšem šance , které zahodil , to se jen tak nevidí. Toužim sice v úvodu zahrozila tyčkou a neuznaným gólem (faul na brankáře Malíka), ale v 11. min. vysunul Kája Löffler z půlky sprintujícího Frantu Petru, který z vápna mazácky prostřelil gólmana - 0:1. Ve 20.min. se situace opakovala s tím rozdílem , že tentokrát vyslal dopředu Frantu Jirka Osten, ale mladý sedlecký útočník tentokrát jen nastřelil nohu dobře vyběhnuvšího brankáře. Nedáš - dostaneš. Ve 25.min. po rychle rozehraném přímém kopu na půlce zaspala komplet sedlecká záloha i obrana a Toužim si středem došla pro laciné vyrovnání - 1:1. Ve 36.min. měl na kopačce hned 2 x vedení Jirka Osten. Napřed dostal krásný balón do vápna po zemi, byl sám na gólmana, ale místo střely volil zadrbáníčko pod nohu (tradice ? ) a šanci zdánlivě zazdil. Jenže pak se s míčem ve vápně otočil, zázračně obešel tři obránce (dudy) a ZNOVU byl sám před brankářem. Ale místo umístěné střely volil razanci doprostřed brány a gólman se štěstím vyrazil. Uff. Šance jako hrom. Jirka Osten pak ještě ve 42.min. hezky uvolnil znovu Frantu Petru, ten si udělal svého obránce a pelášil do vápna, akci však zakončil slabou střelou do náruče brankáře. A to se mi ještě do nabité první půlky nevešly dvě šance Dalibora Petridese a asi 3 velmi nebezpečné střely domácích.
Ve druhém poločase to bylo o něčem jiném. Sedlec možná fyzicky odpadl, ale hlavně ho dorazily dvě hrubky předstopera Michala Ostena, který ve 47. a 49.min. špatnou rozehrávkou nabídl dvougólové vedení soupeři a ten zvýšil na 2:1 a po penaltě (Michal hasil svou chybu faulem ve vápně) na 3:1. Pak se hrál fotbal spíše od 16-ky k 16-ce a když už některé mužstvo zahrozilo, byla to Toužim. Ta svůj tlak také využila ke vstřelení čtvrté branky, když po levé straně odevzdaného Sedlece pronikl útočník domácích a prostřelil Míru Malíka - 4:1. Pro Sedlec to byla čtvrtá porážka v řadě a asi nejen trenér Řezníček si říká “už aby byla ta zimní přestávka”.

6.11.2004
SOKOL KVĚTNOVÁ - KSNP SEDLEC  4 : 2 (1 : 0)
mistrovské utkání, 12. kolo // branky Sedlece :
 
27.3.2005
KSNP SEDLEC - SOKOL BOCHOV  1 : 3 (0 : 2)
mistrovské utkání, 13. kolo
branky Sedlece : Janáček
V mírně oslabené sestavě sehrál Sedlec špatný zápas, hosté prakticky neustále kontrolovali hru, vedli už 3:0 a vítězství si v pohodě uhlídali.

2.4.2005
JISKRA BŘEZOVÁ - KSNP SEDLEC  2 : 1 (0 : 1)
mistrovské utkání, 14. kolo
branky Sedlece : Petrides
Sedlec sice první půli vyhrál, ale pak odešel trošku fyzicky a výrazně ho poškodil sudí : 5 minut před koncem, když už byl bod na dosah, šel březovský útočník do souboje se stoperem Jirkou Ostenem šlapákem, ale rozhodčí k údivu všech pískl penaltu - a bylo po bodech.
 
10.4.2005
KSNP SEDLEC - KAMP DOUBÍ  2 : 1 (1 : 1)
mistrovské utkání, 15. kolo
branky Sedlece : Brabec 2
Sedlec po sérii 7 zápasů bez výhry vtrhnul na Doubí s útočně laděným rozestavením 4 – 3 – 3 a ihned ovládl hru. Prvních 15 minut se Doubí vůbec nedostalo za půlku. Naopak Sedlec nebezpečně střílel : v 7.min. Dalibor Petrides po rohu hlavou k tyčce, obránce jen tak tak vykopl. Ve 12.min. sražený míč ve vápně, Franta Petra posunul doprava na Míru Brabce, ten z první bombou vyprášil gólmanovi rukavice. Ale pak z ničeho nic zaúřadovali hosté : ve 14.min. se poprvé dostali k vápnu domácích, k náhodně odraženému míči se dostal na 18-ti metrech jejich záložník, zamířil – a krásnou střelou trefil k pravé tyči bezmocného Malíka – 0:1. Sedlec měl však i nadále hru ve své moci, už po čtvrthodině to bylo snad 8:1 na rohy, ten poslední zatočil Jirka Lehečka přímo na branku, brankář stěží vytáhl k Mírovi Brabcovi a ten na dlouhou nohu hodně nad. Ve 27.min. další gólovka – dlouhý aut vhodil Míra Brabec, Franta Petra prodloužil a Jirka Osten minul snad o 20 cm, jinak gól do prázdný. Jirka měl o tři minuty později další tutovku : Jirka Lehečka střílel ze 17 m, ale netrefil, míč se došoural do 16tky k Ostenovi a ten bodlem těsně vedle. A stále stejná písnička : ve 32.min. Lehečka centruje za obranu, Jirka Osten hlavou míjí. Ve 38.min. Dalibor Petrides dlouhej aut, Jirka Osten ve vápně střelou bodlem doprostřed brány. Po tomhle tlaku gól už musel přijít ! Ve 41. min. Franta Petra vybojoval míč, Ruda Hofman si vyměnil míč s Jirkou Ostenem a nacentroval přetažený oblouček na zadní tyč, kam se vrhnul rybičkou Míra Brabec a zavěsil : 1:1 !
Druhá půle byla o dost slabší než ta první, ale stále platilo, že Sedlec kontroluje hru a Doubí k ničemu nepouští. Po čtvrthodině vybojoval Sedlec roh, Jirka Lehečka ho zahrál na přední tyč a tam vlítl hrdina dnešního utkání Míra Brabec , trknul a nekompromisně vymetl pavučinku v levém rohu doubské branky – 2:1. V 68.min. jedinkrát opravdu nebezpečně zaútočilo Doubí : po kiksu stopera Ládi Vály šli útočníci dva na jednoho, hezká přihrávka na volného hráče do vápna, kam se ale jako expres Šikanzen přiřítil Michal Osten a mistrovským skluzem zabránil tutovému gólu. V 83.min. ještě předvedl rychlé nohy Franta Petra, pronikl po straně a bodlíčkem z posledních sil vystřelil a jen těsně minul. Tři body mohl pojistit dvě minuty před koncem střídající Olda Kozel, na malém vápně ho osamoceného centrem našel Jirka Osten, ale sedlecký útočník kdysi zvaný Spasitel nevystřelil a svou kličkou šanci zabil. Poměrně přesný rozhodčí Hric pak už jen pískl konec a Sedlecké konto po hodně dlouhé pauze opět poznalo, jaké to je , připsat si tři body. Zlaté body.
Sestava : Malík – Vála, Osten M., Fuchs, Janáček – Lehečka, Brabec (60. Tůma), Hofman R. – Petra, Osten J., Petrides (70. Kozel)
 
16.4.2005
BANÍK PILA - KSNP SEDLEC  0 : 1 (0 : 0)
mistrovské utkání, 16. kolo
branky Sedlece : Hofman R. // rozhodčí : Karban
Za krásného počasí a na příšerném terénu sehrál Sedlec velice zajímavý zápas. Prvních 20 minut nepustila Pila sedlecké hráče vůbec do zápasu a měla i šance : v 6.min. střela bodlem z vápna k tyči, Míra Malík skvěle vyrazil. Ve 12.min. po rohu Sedlece předvedla Pila dokonalý brejk, super nahrávka do uličky, útočník sám na Malíka, ale sedlecký brankář tuhle tutovku fantasticky vychytal. V 16.min. předvedl stoper Láďa Vála kiks, podskočil balón, obrana naštěstí v poslední chvíli střelu zablokovala. Až v 27.min. se Sedlec z tlaku vymanil a mohl jít do vedení : Jirka Lehečka centroval, Ruda Hofman posunul na volného Jardu Hofmana a ten hezkou střelou z první trefil tyč ! Pila vypadla z rytmu a tak Sedlec podnikl další výpad : ve 28.min. Janáček vybojoval míč, Ruda Hofman vyslal do brejku Frantu Petru, ten šel sám na gólmana, ale zbrkle přestřelil. V tuto dobu se hra přelévala z jedné strany na druhou a diváci se bavili. Ve 35.min. Pila srovnala skóre alespoň v tyčkách, po zavání obránce Janáčka zacentroval záložník Pily na penaltu a tam z voleje poslal útočník míč do levé tyčky Malíkovy branky. A zpět k domácí brance, kam po vysunutí Jirky Ostena sprintoval úplně osamocený Franta Petra, zkusil přehodit gólmana, bohužel však s gólmanem vzal i bránu.
Druhý poločas začal stejně jako ten první : kiksem předstopera Vály, domácí útočník šel sám na gólmana, ale Míra Malík si asi ráno omylem ze skříně vyndal tu nejnablýskanější formu, jakou tam má schovanou jen pro zvláštní příležitosti a střelu opět bravurně zneškodnil a balón vytlačil na tyč. Domácí útočník se s touto prohrou nechtěl smířit a tak hned o minutu opět tvrdě pálí na Malíka, ale tentokrát zásahu nebylo potřeba, střela šla jen těsně vedle. V 67.min. Sedlec předvedl akci na jeden dotek, Olda Kozel patičkou ťuknul na Rudu Hofmana a ten opět vysílá do brejku Frantu Petru. Ten šel do nekompromisního souboje s gólmanem na vápně, míč se odrazil zpět na Rudu Hofmana, na kterého zívala prázdná brána, ale sedlecký záložník zamířil hodně špatně a netrefil se. Chytal se pak za hlavu, ale co bylo horší, Franta Petra se při akci zranil a ze zápasu musel odstoupit. Pila předvedla podobnou akci v 77.min., kolem dvojce Janáček Vála se přehnal domácí útočník, vnikl úplně sám do vápna,ale tam si ho opět vychutnal pan Nepřekonatelný v sedlecké bráně. A v 83.min. se zápas rozhodl. Sedlec předvedl ve vápně Pily pěknou trmu vrmu, odražený balón se nakonec dostal k Rudovi Hofmanovi , ten ho napálil z první a věšákem pod břevno napravil svou předchozí zabijačku – 0:1. Rozhodně se nedá říct, že by zvítězilo lepší mužstvo, ale určitě bojovnější a také šťastnější. Tři body ze hřiště druhé Pily, to se rozhodně nečekalo.
Sestava : Malík – Vála, Osten J., Beran (Fuchs), Janáček – Lehečka, Brabec, Tůma, Hofman R. – Petra (Patera), Hofman J.(Kozel)
 
24.4.2005
KSNP SEDLEC - AJAX KOLOVÁ  2 : 1 (1 : 1)
mistrovské utkání, 17. kolo
branky Sedlece : Osten J. , Petrides
Do tohoto zápasu šel Sedlec s povinností vyhrát nad poslední Kolovou a potvrdit tak skvělý výsledek z Pily. Čáru přes rozpočet udělal ale hrdina minulého utkání, brankář Míra Malík, který hned ve 4.min. podcenil přímý kop asi z 35 metrů a stoper Kolové Ištván si mnul ruce, jak snadno šlo jeho mužstvo do vedení - 0:1. Sedlec naštěstí zareagoval velmi rychle, už v 10.min. přišel centr zprava na Frantu Petru, ten prodloužil hlavou na Jirku Ostena, který po krátkém zpracování propálil hradbu těl a vyrovnal - 1:1. A v 15.min. mohlo být ještě veseleji, Olda Kozel si naběhl do vápna a z 15-ti metrů napálil tyč ,míč se odrazil k Rudovi Hofmanovi, který lehkým centrem našel opět Oldu samotného před bránou, ale ani tentokrát sedlecký útočník brankáře nepropálil. V 17.min. se k odpovědi zmohla Kolová, ale jedovatá střela z 16 m šla těsně vedle. Ve 30.min. šel míč po ose Honza Fuchs, Jirka Lehečka na rozběhnutého Dalibora Petridese, ale gólman hostů nadvakrát pádem pod nohy zachránil. A Dalibor mohl všechny uklidnit ještě těsně před přestávkou, hezky si naběhl na přetažený centr Rudy Hofmana, ale v pádu trefil opět jen tyč.
A stejný hráč měl šanci i na začátku druhé půle, v 52.min. pálil z vápna vedle. Ale v 63.min. se už dočkal. Franta Petra vybojoval na půlce míč, prudká přihrávka minula Jardu Hofmana a došla k Daliboru Petridesovi, který si obhodí stopera a jde sám na gólmana, nic nevymýšlí a mazácky ho obstřeluje - 2:1. I nadále hrál hlavně Sedlec, Kolová se do šancí skoro vůbec nedostávala. V 74.min. založil hezkou akci Honza Fuchs, vysunul Petridese, ten si narazil s Lukášem Tůmou a míč se po vyšachování obrany dostal k (dnes dost neviditelnému) Jardovi Hofmanovi, ten ale se střelou malinko zaváhal a pak už houštinu těl neprostřelil. V 81.min. ještě Kolová naznačila, že se o bod popere a po kiksu Tomáše Moravce (neodkopl) šel útočník sám na gólmana, ale z malýho vápna vystřelil jen do nohy Míry Malíka. Pojistku na vítězství měl na noze v 85.min. Jirka Lehečka, ale jeho táhlý projektil z 23 metrů jen olízl břevno. Kolová uplně na konci zamáčkla malátný Sedlec do vápna a děly se věci ! V 90.min. centr a hlavička těsně vedle. V 93.min. další centr do vápna, Míra Malík si křikl MÁM, ale co to, s balónem si zahraje košandu , vypadne mu před úplně volného útočníka Kolové na malým vápně - který ale neuvěřitelně přestřeluje prázdnou bránu. A v 94.min. další centr do vápna, na balón s útočníkem skáče Jirka Lehečka, dnes velmi nejistý Míra Malík opět zařve MÁM, opět nemá , míč jen sráží do tyče a odražený balón naštěstí nikdo nedoráží. UFF ! Sedlec zaslouženě vyhrál, po celý zápas byl lepší, ale Kolová si klidně bod odvézt mohla. Nestalo se a tak je tu třetí výhra v řadě.
Sestava : Malík – Osten J., Fuchs, Moravec, Osten M. – Lehečka, Brabec (Janáček), Hofman R. – Petra (Tůma) Petrides (Patera), Kozel (Hofman J.)
 
30.4.2005
SOKOL ŠTĚDRÁ - KSNP SEDLEC 3 : 2 (0 : 0)
mistrovské utkání, 18. kolo
branky Sedlece : Osten J. 2
První poločas byl celkem nudný, zaujala jen křížná střela Jirky Janáčka z 26.min. , zblokovaná střela Jirky Ostena po rohu ve 41.min. a tři žluté karty (asi letošní poločasový rekord) v pořadí Beran, Patera, Lehečka.
Druhá půlka byla o něčem jiném. Štědrá poznala, že sestava Sedlece není ideální a přidala plyn. V 52.min. Míra Malík minul centr z rohu a útočník již jen poděkoval dorážkou do prázdný - 1:0. V 61.min. se zastřeloval z přímáku Jirka Osten, ale gólman jeho pokus vytěsnil na tyč. Na druhé straně ale domácí ukázali, jak se to má kopat - přímák z 18-ti m proletěl vápnem, Honza Fuchs neodhlavičkoval a Štědrá s díky dorazila do brány - 2:0. V 74.min. dostal opět šanci na přímák Jirka Osten - a tentokrát se nemýlil, prudká střela podél zdi a bylo to jen o gól - 2:1. Jako na tobogánu se hra přelévala i nadále - v 85.min. kopali domácí roh, Tomáš Moravec místo míče nakopl spoluhráče a záložník Štědré poslal hlavou z rohu vápna do sítě - 3:1. Sedlec si ale nechal poslední slovo a předvedl nejhezčí akci zápasu. Po ose Honza Fuchs - Jarda Hofman - Jirka Lehečka se balón dostal k Jirkovi Ostenovi, který křížnou střelou propálil gólmana a snížil na 3:2. Tři body si ale domácí v posledních minutkách pohlídali a vyrovnání nepřipustili.
Sestava : Malík – Osten J., Fuchs, Moravec, Osten M. – Beran, Lehečka, Hofman J., Tůma - Janáček, Patera
 
7.5.2005
KSNP SEDLEC - SOKOL HÁJEK 2 : 2 (2 : 2)
mistrovské utkání, 19. kolo
branky Sedlece : Osten J. , Hofman J.
Sedlec otevřel po 16-ti letech opět své domácí hřiště !!
Po téměř dvouleté rekonstrukci se sedlečtí hráči dočkali. Opustili dočasný domov v Dalovicích a mají zase svůj vlastní domácí stadion. Rekonstrukcí prošla budova, opravily se šatny, otevřela zbrusu nová klubovna a totální rekonstrukcí prošla hrací plocha, vždyť naposledy se tady hrálo na škváře ! Nyní je v Sedleci krásné hřiště se samozavlažovacím systémem, na kterém bude hrát zápasy jak tým A mužů, tak i nově založená přípravka.
Slavnostnímu otevření nového hřiště nepřálo jen jediné - počasí. Ale i přes neustálý déšť si tento historický okamžik nenechalo ujít přes 150 diváků, kterým se Sedlec chtěl ovděčit vítězstvím. Ale Hájek nepřijel odevzdat body, hned od začátku se do Sedlece pustil a zatlačil ho k vlastnímu vápnu. Z tohoto tlaku také rezultoval první gól - ve 14.min. si hájecký záložník naběhl na odražený balóna bombou k tyči z dobrých 22 metrů nedal Malíkovi šanci - 0:1. Sedlec naštěstí brzy vyrovnal první kloudnou akcí zápasu . Ve 21.min. přenesl Kája Löffler hru na roh vápna na volného Jardu Hofmana, který v první chvíli zaváhal se střelou, počkal až mu přijede obránce a toho i s brankářem přeloboval - 1:1. A hra nahoru-dolů pokračovala. Hned o 2 min. později zahrával Hájek tresný kop z 25 m, Míra Malík si postavil špatně zeď a nechal se zaskočit prudkou ranou, která letěla jen kousek od něj - 1:2. Ale Sedlec zase ihned vyrovnal - ve 26.min. kopal Löffler roh , na který si naběhl jako za starých časů Jirka Osten a nikým nehlídaný pohodlně trknul míč do sítě - 2:2. Čtyři góly za půl hodiny - to byl křest nového trávníku jako hrom !
Ve druhé půli už se toho tolik nedělo. Hru držel ve svých otěžích pevně Hájek, ale byl neproduktivní. Sedlec jen občas zahrozil rychlými brejky Dalibora Petridese, ale ten své 2-3 velké šance zazdil. Infarktová situace přišla až v 91.min. Poslední akci zápasu rozjel Sedlec po ose Kája Löffler - Jirka Lehečka - Jirka Janáček - znovu Löffler, ten vyslal do vápna Petridese, který ze strany vystřelil slabě, ale klouzavý povrch udělal gólmanovi problémy, tak skákavý míč jen vyrazil před prázdnou bránu a nabíhajícího Rudu Hofmana. No, a tenhle zabiják tutovek (vzpoměňme na Pilu) ze tří metrů (sice tísněn) přestelil !! Hned potom rozhodčí pískl konec a tak má Sedlec z premiérového domácího zápasu jen bodík.
Sestava : Malík – Osten J., Demjan (Fuchs), Beran, Osten M. – Löffler, Lehečka, Brabec (Janáček) - Hofman J. (Hofman R.) – Vála, Petrides
 
14.5.2005
SOKOL ŽLUTICE - KSNP SEDLEC 5 : 0 (3 : 0)
mistrovské utkání, 20. kolo
Teprve podruhé v sezóně se Sedleci nepodařilo vstřelit branku - a opět to bylo proti Žluticím. Domácí nastupovali k zápasu už jako jistý postupující a možná i proto hráli uvolněně a s lehkostí. Hru drželi pevně ve své moci a nechali Sedlec jen občas zahrozit po brejku střelou nad nebo závarem po 2-3 rohových kopech. Dva góly padly po penaltách, obrana Sedlece jen stěží odolávala lavině žlutických útoků a záloha s útokem neudrželi vepředu balón. Jediným sedleckým hráčem , který snese přísnější kritéria, byl brankář Míra Malík. Ten zachránil dalších 5-6 jasných gólů, kdy na něj většinou šel domácí útočník zcela osamocen. Porážka 5:0 sice vypadá hrozivě, ale Žlutice jsou jasným suverénem letošního okresu a z posledních 6 domácích zápasů mají skóre 19:3.
Sestava : Malík – Fuchs, Beran, Vála, Janáček – Löffler, Lehečka, Tůma, Hofman J. - Petra, Kozel (Patera)
 
21.5.2005
KSNP SEDLEC - SLAVIA JUN. K.VARY 5 : 4 (5 : 0)
mistrovské utkání, 21. kolo
branky Sedlece : Osten J. , Hofman J. 2x , Janáček, Brabec
Kdo neviděl, neuvěří ! Oba poločasy jako by odehrály na každé straně jiná mužstva. Po jasném, zdrcujícím a produktivním poločasu 5:0 přišla tragická druhá půle, kdy si Sedlec pořádně nepřihrál, zato Slavia předváděla bago jedna báseň. Kromě čtyř gólů nasázela Sedleci i stejný počet tyčí a břeven, takže se domácí před stovkou diváků prokopali ke spásné 90. minutě, kdy rozhodčí naštěstí pískl konec a tři body zůstaly doma.

28.5.2005
SOKOL SADOV - KSNP SEDLEC 2 : 1 (2 : 0)
mistrovské utkání, 22. kolo
branky Sedlece : Osten J.
Zápas se hrál v obrovském vedru, druhý den se ukázalo, že dokonce ten den padl teplotní rekord, takže hrací plocha připomínala spíš výheň, než travnatou oázu vhodnou k odehrání fotbalového zápasu. Domácí se s podmínkami vyrovnali lépe než Sedlec, v prvním poločase byli jasně lepším mužstvem a svou převahu také vyjádřili gólově. Napřed sebral levý obránce na půlce míč, nikým nerušen s ním popošel 10-15 m a z 25 metrů vystřelil, Míra Malík balon vytěsnil jen na břevno a nikým nehlídaný domácí útočník pohodlně trknul do prázdné brány - 1:0. Ke konci poločasu pak obrana opět zaváhala a po trmě-vrmě na malým vápně nechala znovu sadovského útočníka zlehka trknout do míče a poslat ho k tyči podél zkoprnělého sedleckého gólmana - 2:0.
V druhé půli se obraz hry změnil, Sedlec měl víc ze hry a domácí čekali na své brejky. Za Sedlec se však gólově prosadil jen tradiční šutér Jirka Osten, který si naběhl na přetažený centr zadní tyč , položil se hlavou do míče a propálil jak brankáře, tak i vracejícího se obránce - 2:1. Do konce zápasu pak bylo ještě několik náznaků šancí na obou stranách, ale nikdo již neskóroval. Celkově se dá říct , že Sadov byl právě o ten jeden gól lepší, ale ani remíza by se nedala považovat za nespravedlivý výsledek.
 
21.8.2004
KSNP SEDLEC - TOUŽIM B 2 : 0 (2 : 0)
mistrovské utkání, 23. kolo
branky Sedlece : Janáček, Petrides
Zápas proběhl v jasné režii sedleckého týmu, Toužim sice nehrála špatně v poli, ale byla bezzubá v útoku. Stínem utkání byla zlomená ruka brankáře Míry Malíka, který po vyboxování balónu po rohu trefil loketní kostí do hlavy jednoho z toužimských hráčů tak nešťastně, že mu kost praskla. O vedoučcí gól se v 17.min. postarala dvojce Karel Löffler - Jirka Janáček. Kája poslal pěknou kolmici do uličky do vápna, Janas si naběhl, dostal se sice do ostrého úhlu , ale prudkou křížnou střelou do víka propálil gólmana - 1:0 . Druhý gól padl těsně před půlkou, Honza Fuchs se propletl kolem dvou obránců a poslal přízemní míč na penaltu. Do ostrého souboje s gólmanem i obráncem šel Dalibor Petrides a oba je převálcoval - 2:0 .
Do druhého poločasu šel do brány Kája Löffler a do útoku Olda Kozel, který měl hned v úvodu velkou šanci , ale jeho lob přes brankáře se zastavil na břevně prázdné branky a dobíhající Jirka Janáček už ho nedokázal vrátit do sítě. Toužim se snažila ještě zvrátit výsledek, ale veškeré jejich akce končily na vápně, kde balóny pohodlně sbírala celá obrana. Sedleci se pak otvírala cesta k rychlým brejkům, ale jak Olda Kozel, tak Dalibor Petrides své 2-3 tutovky nedokázali proměnit. Nejméně jednou byl však Dalibor faulován ve vápně , ale velmi slabý rozhodčí Polívka se celý zápas tvářil, že kopance od toužimských hráčů nevidí. Škoda těch neproměněných šancí, kdyby se alespoň dvě tutovky proměnily, dohrávalo by se za stavu 4:0 uplně v klídečku. I tak ale Sedlec třemi body potvrdil klidný střed tabulky a ještě stále může pomýšlet na konečné páté místo po konci sezóny. Díky zranění Míry Malíka i Milana Jokše pravděpodobně polsední dva zápasy odchytá sedlecká trojka, legendární gólman Pavel Topinka, tak uvidíme, jestli i jako padesátník dokáže podržet svůj tým.
 
11.6.2005
KSNP SEDLEC - SOKOL KVĚTNOVÁ 1 : 2 (0 : 0)
mistrovské utkání, 24. kolo
branky Sedlece : Osten J.
Z důvodu různých zranění a začínajích dovolených nastoupil Sedlec pouze v 11-ti lidech a to v brance s 52-letým Pavlem “Topinkou” Soukupem a multi funkcionářem Milanem Demjanem v obraně. Květnová byla po celý zápas lepší, ale góly na obou stranách padly v průběhu pouhých 5-ti minut druhé půle. Nejprve v 62.min. čekal Michal Osten až mu spadne ve vápně míč na hlavu, ale hostující útočník ho předskočil a hlavou vsítil úvodní gól - 0:1 . Jen o tři minuty později šel centr do sedleckého vápna, Topinka zařval “MÁŠ” , stoper Jirka Osten uhnul nohou, překvapenému Topinkovi prošel míč kolem nohy a pro střelce Květnové už nebyl problém zasunout míč do prázdné brány - 0:2. Jak může nejzkušenější gólman okresu řvát “MÁŠ” místo “MÁM”, to není nikomu jasné ještě teď. V 67.min. se vysunul stoper Osten , počkal si na dlouhý a přesný centr z půlky od Jirky Lehečky a nekompromisně zavěsil - 1:2. Do konce zápasu už pak nikdo žádnou šanci neproměnil a tak Květnová porazila Sedlec i podruhé v sezoně, stejně jako se to podařilo Žluticím, Březové a Sadovu.
 
19.6.2005
FK NEJDEK B - KSNP SEDLEC 1 : 5 (1 : 2)
mistrovské utkání, 25. kolo
branky Sedlece : Osten J. 2, Petra, Lehečka, Soukup
Nejdecké béčko se jen tak tak zachránilo a tak bylo jasné, že se jedná o zápas , kde už o nic nejde a kde byl Sedlec jasným favoritem. To chtěl potvrdit hned v 5.min. Karel Löffler, ale nesrovnal mířidla a z vápna pálil tvrdě, leč těsně vedle. Ve 20.min se předvedla obě mužstva. Napřed Míra Brabec patičkou tečoval střelu, brankář jen s vypětím všech sil vyrazil a z protiútoku pak Nejdek, který byl do té doby snad nebyl za půlkou, skóroval : obránce Vencu Pateru a Láďu Válu vyšachovali dva útočníci a sprintující Michal Osten zaklapl svoji závoru jen o zlomek sekundy později , než nejdecký hráč z malého vápna vystřelil - 1:0. Sedlec se do zápasu mohl vrátit hned o dvě minuty později, ale po rohu z dvojšance Jirky Janáčka a Jirky Ostena nebylo nic. Ve 32.min. předvedl z vápna málokdy vídaný lob špuntama Jarda Hofman, ale obránce to z prázdný vyhlavičkoval. Ve 38.min. Venca Patera nedrbal, založil rychlou přihrávkou akci, kterou prodloužil Míra Brabec na Jirku Lehečku, ten se ve vápně nakročil a z kroku trefil přesně šibenici - 1:1. A ve 41.min. Sedlec zatloukl do Nejdku ještě jednoho šatňáka : Míra Brabec si zopakoval asistenci a táhlým centrem našel Jirku Ostena - a ten kopačku z hlavy nikdy nesundavá - 1:2.
I ve druhém poločase vsadil Sedlec na svůj chytrý a klidný fotbal, nechával hrát Nejdek v prostoru mezi šestnáctkami, ale v obraně i v útoku si míč vždy pohlídal a neustále hrozil šancemi. Třetí gól padl po centru Káji Löfflera, Olda Kozel ho zlehka prodloužil na osamoceného Frantu Petru a ten hlavou obhodil gólmana - 1:3. Domácí sice řvali “ofsajd” , ale jelikož tohle slovo bylo jejich nejčastěji vydávaným zvukem, nenechal se rozhodčí ovlivnit a čistý gól uznal. Počtvrté lovil míč z brány nejdecký gólman po akci, kdy sedlecká útočná vozba vyšachovala obranu a ve finále poslal uličkou na bránu Jarda Hofman okresního šutéra Jirku Ostena který nohou kupodivu nezaváhal - 1:4. Domácí zase křičeli “ofsajd” jako pominutí , ale to bylo jednoduše proto, že nestíhali. 85. minuta přinesla něco, co minimálně Karlovarský kraj asi dlouho nezažil. Jarda Hofman vypustil projektil z vápna, střela šla těsně vedle, což ale domácí obránce neviděl a zastavil jí rukou. Penalta. K té sedlecký tým vyzval brankářskou trojku, 52-letého Pavla Topinku Soukupa. Muž, který Sedlec zachraňuje při zranění obou gólmanů, se soustředěně rozběhl a penaltu s jistotou proměnil - 1:5. To bylo slávy ! Premiérový gól v 52 letech - to bude asi nejen okresní rekord.
Sestava : Soukup – Patera, Vála, Osten M., Janáček (46. Kozel) - Löffler, Lehečka, Hofman, Brabec - Osten J., Petra

Tímto vysokým vítězstvím tedy Sedlec uzavřel sezónu, ve které to bylo jako na houpačce : dlouhé série výher i proher, na podzim s trenérem, na jaře bez trenéra, jednou na lavičce 8 lidí, jednou nikdo - prostě zářná ukázka kvalitního okresního pralesa. Klidný střed tabulky, plusové skóre a nakonec solidní 6.místo - to byl Sedlec v sezóně 2004 / 2005. 

2004 / 2005 - PODZIMNÍ ČÁST 2004 / 2005 - JARNÍ ČÁST
 

KSNP Sedlec - FK Nejdek B 4:1
Osten J. 2, Löffler, Petrides
1.09.04
 
Sokol Bochov - KSNP Sedlec 0:5
Osten J. 2, Janáček, Löffler, Lehečka
21.08.04
 
KSNP Sedlec - Jiskra Březová 1:3
Hofman R.
29.08.04
 
Kamp Doubí - KSNP Sedlec 1:3
Petrides, Hofman J. , Hofman R.
04.09.04
 
KSNP Sedlec - Baník Pila 1:0
Osten J.
12.09.04
 
Ajax Kolová - KSNP Sedlec 3:3
Osten J. 2, Petrides
18.09.04
 
KSNP Sedlec - Sokol Štědrá 5:2
Osten J. 2, Petrides, Beran (p.), Löffler
26.09.04  
 
Sokol Hájek - KSNP Sedlec 3:4
Osten J., Hofman J., Löffler, Petra
02.10.04
 
KSNP Sedlec - Sokol Žlutice 0:4
10.10.04
 
Slavia Junior KV - KSNP Sedlec 3:2
Osten J. 2
16.10.04 
 
KSNP Sedlec - Sokol Sadov 1:2
Kozel
24.10.04
 
SK Toužim B - KSNP Sedlec 4:1
Petra
31.10.04
 
Sokol Květnová - KSNP Sedlec 4:2
06.11.04

 

KSNP Sedlec - Sokol Bochov 1:3
Janáček
27.03.05
 
Jiskra Březová - KSNP Sedlec 2:1
Petrides
02.04.05
 
KSNP Sedlec - Kamp Doubí 2:1
Brabec 2
10.04.05
 
Baník Pila - KSNP Sedlec 0:1
Hofman R.
16.04.05 
 
KSNP Sedlec - Ajax Kolová 2:1
Osten J. , Petrides
24.04.05
 
Sokol Štědrá - KSNP Sedlec 3:2
Osten J. 2
30.04.05
 
KSNP Sedlec - Sokol Hájek 2:2
Osten J. , Hofman J.
07.05.05
 
Sokol Žlutice - KSNP Sedlec 5:0
14.05.05

KSNP Sedlec - Sl. Junior KV 5:4
Osten J. , Hofman J. 2, Janáček, Brabec
21.05.05
 
Sokol Sadov - KSNP Sedlec 2:1
Osten J.
28.05.05
 
KSNP Sedlec - SK Toužim B 2:0
Janáček, Petrides
04.06.05
 
KSNP Sedlec - Sokol Květnová 1:2
Osten J.
11.06.05
 
FK Nejdek B - KSNP Sedlec 1:4
Osten J. 2, Petra, Lehečka, Soukup
19.06.05
 

 

Vyhledávání

© 2012 www.OKstudio.eu . Všechna práva vyhrazena.