Turnaje

Turnaj v Chodově - květen 2016

pro ročníky 2004 a mladší

Hlavní cena - zájezd pro vítězný tým do Švédska.

Výsledky:
Sedlec - Chodov 0:7
Sedlec - Poříčí 2:0 (Dvořáček,Šmejkal)
Sedlec - Dolní Rychnov 0:1 (nešťastný gól 3 min. před koncem)

Přípravný turnaj ve Schwabachu (D) - leden 2016

23.1.2016 / Turnaj ve Schwabachu (D)
Mladší žáci 5+1 / 1x12 min.
Sestava: Beneš – Gregor, Panocha – Farid – Kosec, Rudyk. Stř.: Zahajský, Kozel – Brož – Gallat, L.Ferko, Gloček
Sedlec - Ratibořice 0:3
První zápas celého turnaje. Soupeři se povedly tři brejky, které rozhodly o konečné podobě výsledku. Nedostali jsme se pořádně do hry a do zakončení. Dvě střely na bránu jsou opravdu málo.
Sedlec - Neumarkt 1:8
Branka: Kosec.
Ve čtvrté minutě utkání stav 0:6!!! Nedůslednost při bránění od všech hráčů. Alespoň čestná branka.
Sedlec - Erlangen-Bruck 0:6
Zlepšený výkon ve všech směrech oproti předchozímu utkání. V polovině utkání inkasujeme a nedokážeme nijak reagovat na nepříznivý stav. Nedokážeme se vyvarovat chyb a inkasujeme. Výsledek ale neodpovídá předvedenému výkonu, byl příliš krutý. Ve skupině končíme na posledním místě.
O umístění: 5. - 8. místo:
Sedlec - Žatec 2:3
Branky: Panocha 2.
První zápas o umístění přinesl zlepšenou hru a povedený začátek. Vstřelili jsme dvě branky (2:0) a naděje na dobré umístění žila. Pak ale přichází chyby a soupeř otáčí výsledek. Do konce utkání jsme ještě měli šance, ale v koncovce nebylo střelcům přáno. Čeká nás poslední zápas, poslední šance neskončit poslední na turnaji.
Sedlec - Královské Poříčí 3:0
Branky: Rudyk, Panocha, Kosec.
Nejlepší zápas v turnaji z naší strany. Bojovnost, pohyb, souhra. Snaha o výhru je více než hmatatelná. Bezchybný výkon ve všech fázích utkání. Po první brance Rudyka jsme se trochu uklidnili a snažili se dál přidávat branky, což se díky Panochovi a Koscovi povedlo. Skvělá hra do obrany nakonec znamenala vítězství s čistým kontem