Vítejte na stránce věnované Fotbalové přípravce KSNP Sedlec, ročníky narození 2004/05.

Najdete zde všechny informace, které se týkají sezóny 2012/2013. Budete informováni o trénincích, o přípravných zápasech, o soutěžních zápasech, o turnajích a o všem, co se přípravky týká.

Mladší přípravka (roč. 2004/2005) /// sezóna 2012/13

K.Vary, 27.9.2012
"Milí rodiče a ještě milejší hráči, dovolte mi Vám poděkovat za poslední dva parádní roky, kdy jsme společně postupovali fotbalovou abecedou od písmene A až do dnes, kdy všichni z Vás již fotbalové základy ovládáte.
Tvořili jsme spolu výborný kolektiv a to včetně rodičů, což je výsada, kterou každý trenér nemá.
Vám rodičům patří velký dík i za to, že absence na trenincích byla minimální bez ohledu na počasí, že jste neměli problém obětovat čas i peníze a vyrazit ať již na německé turnaje nebo třeba do Velkých Popovic a hlavně, že dodržováním pravidel jste mi umožnili, abych měl klid a čas na rozvoj Vašich dětí, mých hráčů."

Děkuji, Dino Čolič, trenér.


V sobotu 29.9. pokračujeme dalším kolem turnajů maldších přípravek.
Hraje se v Sedleci a sraz je tentokrát v 8.30 h !!!!!
Nominace :
Sedlec - J.Vlášek,F.Tintěra,L.Šarkozi,M.Koča,F.Hnátek,D.Horn,D.Špelina,D.Dvořák
St.Role (Sedlec B) - D.Procházka,M.Šlemr,T.Pohlídal,K.Brož,F.Zapletal,R.Šmejkal,M.Černý,T.Zelenka

22.9. / Sedlec / 2.turnaj soutěže mladších přípravek

Účastníci : Sedlec, Jáchymov, Toužim, Loko K.Vary a pod hlavičkou St.Role hrající Sedlec B. Tým Žlutic bohužel nedorazil a své zápasy prohrál opět kontumačně.
Sestavy :
Sedlec - J.Vlášek,A.Pelikán,J.Teušl,L.Šarkozi,M.Koča,D.Čolič,T.Zelenka
St.Role (Sedlec B) - D.Procházka,K.Brož,M.Černý,M.Šlemr,M.Nový,A.Zahájský,R.Šmejkal
Jménem trenéra Loko K.Vary bych chtěl poděkovat všem ostatním trenérům za poskytnutí hráčů, kteří doplnili na hratelný počet jeho mužstvo a tak si mohli zahrát i kluci z Lokotky, kteří na turnaj přišli.
 
1) Jáchymov  0 : 3  St.Role ( Sedlec B )
střelci - R.Šmejkal 2,M.Šlemr 1
Kluci na Jáchymov umí, zejména Matěj Šlemr, který dnes stejně jako posledně si dal 1 gola a další 2 zařídil po kombinaci s Adamem Bobeš.
 
2) Toužim  1 : 3  Loko K.Vary
 
3) St.Role (Sedlec B)  2 : 0  Sedlec
střelci - A.Zahájský 2
Z dnešního bratrovražedného souboje vyšli jako vítězové borci St.Role (Sedlec B), kteří tím, že dokázali naprosto eliminovat
elitního střelce sedleckých Dana Čoliče, v čemž se vyznamenal zejména Krištof Brož, který s ním doslova proběhal celý zápas a 2 golům Adama Zahájského vzali Sedleci vítr z plachet a zaslouženě v tomto dobrém zápase zvítězili.
 
4) Loko K.Vary  3 : 3 Jáchymov
 
5) Sedlec 3 : 1 Toužim
střelci - D.Čolič 3 / hráč ?
Toužimští hráli pěkný fotbal, povedlo se jim vstřelit 1.gola, naděje jim však zhasil výborně hrající celý tým Sedlece, jehož výkon korunoval 3 goly Dan Čolič.
 
6) Loko 1 : 0 St.Role (Sedlec B)
Na minulém turnaji kluci Lokotku porazili 8 : 0 a zřejmě získali dojem, že jim to už navždy s nimi půjde samo, soupeře velmi podcenili a výsledkem je prohra s nejmladším týmem soutěže. Věřím, že se z toho ponaučili.
 
7) Jáchymov  0 : 3 Sedlec
střelci - D.Čolič 2, M.Koča 1
Tým Jáchymova opět předvedl velmi pěkný fotbal, obrana Sedlece zatím však zná recept a stejně tak i útok, protože Dan Čolič se trefil opět 2 x a svou střeleckou premieru v soutěžním zápase, po mnoha tyčích a "těsně vedle", konečně zažil i Mára Koča, který zvyšoval na 2 : 0.
 
8) Toužim 2 : 1 St.Role (Sedlec B)
střelci -  ? / A.Zahájský 1
Toužim na St.Roli (Sedlec B) prostě umí a přestože St.Role předvedla proti nim svůj dnes zřejmě nejlepší výkon, střílela téměř ze všech pozic, zápas však vyhrát nedokázala. Vůbec to však nevadí, protože mužstvo zde předvedlo na rozdíl od předešlého zápasu obrovskou bojovnost a vůli, tak jak to má být !!
 
9) Jáchymov 4 : 2 Toužim
 
10) Sedlec 4 : 0 Loko K.Vary
střelci - D.Čolič 4
Tento zápas byl galakoncertem celého týmu, kdy jsme v podstatě Loko k ničemu nepustili.Zaznamenal jsem dokonce několik kombinací až 4 našich hráčů, kdy jeden druhému nahrávali přes 3/4 hřiště. Musím přiznat, že jsem z nich obrovskou radost, stejně jako z 4 dalších golů Dana, který měl dnes opravdu den D.
 
Chci poděkovat všem hráčům za předvedený výkon, protože to jestli jsme prohráli nebo vyhráli není zase až tak důležité, důležité je to jestli dokážeme zúročit to, co jsme se naučili na tréninku, jestli dokážeme jako tým spolu fungovat, jestli umíme za náš tým bojovat. A to se nám daří, takže jsem spokojený.

8.9.2012 / Sedlec / 1. turnaj soutěže mladších přípravek

Účastníci : Sedlec, Jáchymov, Toužim, Loko K.Vary a pod hlavičkou St.Role hrající Sedlec B. Žlutice bohužel nedorazili a své zápasy prohráli kontumačně.
Sestavy :
Sedlec - golman T.Zelenka - F.Tintěra,A.Pelikán,D.Špelina,J.Teušl,D.Čolič,F.Hnátek,M.Koča
St.Role ( Sedlec B ) - golman D.Procházka - T.Pohlídal,K.Brož,M.Černý,M.Šlemr,A.Zahajský,F.Zapletal,D.Dvořák
 
1) Jáchymov  0 : 7 St.Role (Sedlec B )
střelci : Zahajský 5, Dvořák 1, Šlemr 1
Kluci vlétli na překvapeného soupeře jako blesk a díky 2 golům Adama Zahajského se rychle ujali vedení. Adam pak v průběhu utkání přidal další 3 goly. V tomto zápase měli golovou premiéru Dan Dvořák a Matěj Šlemr, oba po jednom golu.
 
2) Toužim 7 : 1 Loko K.Vary
 
3) St.Role ( Sedlec B )  1 : 1  Sedlec
střelci : Zahajský 1 : Čolič 1
Vzhledem k tomu, že oba sedlecké týmy byli postaveny stejně silné,  tento zápas nemohl dopadnout jinak než remízou.
 
4) Loko K.Vary 2 : 8 Jáchymov
 
5) Sedlec 4 : 1 Toužim
střelci Hnátek 3, Čolič 1  /  hráč č.10 ( bohužel jméno nešlo za soupisky vyčíst )
Sedlečtí bez větších problémů zvítězili i v tomto zápase, vzrušení nastalo pouze při vyrovnání ze strany Toužimi na 1:1, ovšem díky rychlému golu D.Čoliče se jsme se opět dostali do vedení a Filip pak toužimskou zkázu dokonal.
 
6) Loko K.Vary 0  :  8  St.Role ( Sedlec B )
střelci : Zahajský 3, Zapletal 2, Pohlídal 1, Brož 1, Šlemr 1
Zcela jasný zápas, s chutí si zastříleli i obránci Tadeáš s Krištofem, oba po 1 golu, gol přidal Matěj Šlemr, Adam pak 3 a dočkal se i postavou z nejmenších, zato fotbalovým srdcem z největších sedleckých bojovníků Fífa, který dal 2 krásné goly.
 
7) Jáchymov 0 : 3 Sedlec
střelci : Čolič 2, Hnátek 1
Z dnešních mimo sedleckých soupeřů asi ten nejsilnější, který dokázal hodně kousat a měl poměrně dost šancí, které však i díky výboné práci celé obrany (Tintěra,Špelina,Pelikán,Teušl) a jistým zásahům golmana Tomáše nedokázal proměnovat.
I zde však v průbehu zápasu zaúřadovali naši snajpři Filip Hnátek s Danem Čoličem a soupeři nasázeli 3 góly.
 
8) Toužim 0 : 0 St.Role ( Sedlec B )
Nečekaný výsledek padl v tomto utkání, kdy Toužim dokázala odolávat drtivému tlaku našich borců, přežít i 2 skvěle kopnuté standartky, které zahrával Krištof a právem si tak odnesla bod za remizu.
 
9) Jáchymov 0 : 3 Toužim
 
10) Sedlec 7 : 1 Loko K.Vary
střelci Hnátek 3, Čolič 3,  J.Teušl 1 
V tomto zápase jsme dopustili na chvíli velké překvapení, když jsme s Lokotku nechali srovnat skore na 1:1,ale opravdu jen nachvíli, pak už se rozjel obvyklý brankostroj, gola si dal i Honzík Teušl. O největší vzrušení se ovšem postaral Mára Koča, který předvedl 2 chvíli po sobě jdoucí rychlé útoky přes půl hřiště, oba zakončené tvrdou dobrou střelou. Bylo to nečekaně dobré a je vidět, že když chce, tak to jde. Jen tak dál Máro !!
 
Rád bych vyzdvihl golmany Tomáš Zelenku s Daníkem Procházkou , kteří díky tomu, že výborně fungující obrany k nim toho moc nepouštěli, neměli moc práce a přesto dokázali udržet pozornost a výborně zachytat.

 

DŮLEŽITÉ !!!

Prosím všechny rodiče, aby nechali vyfotit své děti (velikost pas) a nejpozději na tréninku v úterý 11.9. mi fota předali. Na 2.stranu fotky napište jméno a příjmení.
Dále ti, kteří ještě neodevzdali vyplněný registrační formulář, nechť mi ho odevzdají též v úterý.

Prosím o dodržení uvedeného termínu.

TRÉNINKY + 1.TURNAJ

Termíny tréninků

všechny tréninky se budou konat v Sedleci na horním hřišti
1.trénink se vyjímečně uskuteční v pondělí 3.9.2012 od 16.15 h.
Dále:
každé úterý a čtvrtek
vždy od 16.15 h do 17.45 h.

Docházka hráčů bude evidována a bude jedním z měřítek nominace hráče na turnaj.

1.turnaj

V sobotu 8.9.2012 máme 1.turnaj, hrajeme  v Sedleci, sraz je ve 12.30 h.

V soutěži budeme mít 2 týmy, v každém týmu bude maximálně 8 hráčů + brankář.
Nominaci na tento turnaj se dozvíte na tréninku.

 

Výlet na řeku Ohři, 29.7.2012 (letní příprava)

 
V neděli 29.7.2012 se uskutečnil výlet na kánoích i raftech, kdy jsme se plavili z Lokte, s mezipřistáním ve Svatošských skalách, do K.Varů. Účast byla veliká, plavilo se 5 kanoí a 5 raftů = 35 lidí a hlavně i 100%, což je úžasné, protože ještě ráno to vypadalo s počasím všelijak. Po cestě jsme zmokli, opalovali se, znovu zmokli, pak bylo pod mrakem, pak zase svítilo slunce, myslím že až na sníh jsme zažili vše. Výlet se opravdu povedl.
FOTOGALERIE Z VÝLETU ZDE

 

Turnaj Schwaig u Norimberka (D), 24.6.2012

Mezinárodní mládežnický turnaj ve Schweigu u Norimberka (D). Za českou stranu se ho účastnily mládežnické týmy: KSNP Sedlec, Horní Slavkov, Čechie Dalovice, Velké Popovice, Chyše.
Sestava: golman Daník Procházka, Dan Čolič, Zdenda Odut, Matěj Šlemr, Míša Černý, Dan Špelina, Filip Tintěra,Mára Koča
Počet účastníků: KSNP Sedlec,TJ Janoza V.Popovice, Schwaig A, Schwaig B
Umístění: 3. místo. 
Tento třídenní výlet k Norimberku, jehož součástí byl pobyt ve velmi pěkném hotelu Holiday Inn a sobotní celodenní návštěva Playmobil Fun Parku, vyvrcholil nedělním turnajem, na kterém jsme obsadili 3. místo, ovšem ze 3 účastníků, protože výsledky Schweigu B se nepočítaly. Fotbalově se nám to úplně nepovedlo, kluci hráli ovšem na nezvykle obrovském hřišti a v ještě nezvyklejším systému 6+1 (normálně 4+1). Kluci však bojovali a to je to nejdůležitější.
Střelci : Dan Čolič - 3 góly.
Ocenění: Zdenda Odut byl pořadateli vyhlášen Nejlepším hráčem kategorie elévi. (foto TADY a TADY)
Fotografie z turnaje:

 

Turnaj Velké Popovice, 9.6.2012

Dobře obsazený a výborně organizovaný turnaj ve Velkých Popovicích.
Sestava: golman Daník Procházka, Dan Čolič, Zdenda Odut, Matěj Šlemr, Míša Černý, Mára Koča, Filip Tintěra, Honza Teušl
Počet účastníků: KSNP Sedlec, FC Janoza V.Popovice A a B, FK Říčany, FK Kavalier Sázava
Umístění: 3.místo
Byli jsem pozváni na 1. ročník FC Janoza Cupu, který se konal ve V.Popovicích. Musím velmi pochválit rodiče zúčastněných hráčů, že nelitovali času ani benzínu a na tento 360 km dlouhý výlet vyjeli. Turnaj se opravdu povedl, hrálo se v hezkém prostředí a svižném tempu. Vybojovali jsme opravdu dobré 3. místo z 5 účastníků a přivezli domů pohár. Danovi Čoličovi uteklo ocenění za nejlepšího střelce o jediný gol, což byla škoda, protože tentokrát nastřílel opravdu velkou porci.
Střelci: D.Čolič 14, H.Teušl 5, Z.Odut 1, F.Tintěra 1
Fotografie z turnaje:

 

Turnaj Horní Slavkov, 2.6.2012

Červen byl nabitý turnajema, první z nich jsme hráli v Horním Slavkově.
Sestava: 
Sedlec A : golman D.Procházka, D.Čolič, H.Teušl, F.Tintěra, R.Šmejkal, Z.Odut
Sedlec B : golman T.Zelenka, D.Špelina, M.Černý, M.Šlemr, F.Zapletal, M.Koča, L.Lehocký

Počet účastníků: KSNP Sedlec A-B, Horní Slavkov A-B, Baník Sokolov A-B, FK Ostrov A-B, Cheb A-B
Umístění: souhrnné 4. místo. (počítal se počet vstřelených golů za A i B dohromady)
Na tomto turnaji jsme měli postaveny týmy A a B, které hrály zároveň v jednu chvíli na 2 hřištích.
Tým A porazil Cheb, Sokolov, dokonce i TOP tým Ostrova !! A prohrál pouze se Slavkovem.
Tým B porazil Cheb, se Sokolovem, Ostrovem a Slavkovem prohrál.
Jsem na všechny naše kluky pyšnej, protože zde jsme ukázali, že něco umíme a že se s námi musí počítat.
Střelci : D.Čolič 11, H.Teušl 5, R.Šmejkal 3, L.Lehocký 3, F.Zapletal 3, M.Koča 1 

Fotografie z turnaje:

 

 

Fotky z roku 2011

Turnaj Euro-sportring K.Vary, 2011/06

Turnaj Reichenbach (D), 2011/11

 

Turnaj Plohn Cup 2011 (Lengenfeld, D), klikni na obrázek a přejdi na fotogalerii.

Vyhledávání

© 2012 www.OKstudio.eu . Všechna práva vyhrazena.