Starší přípravka, 20.kolo, 14.6.2015, hřiště Stará Role.
Sestava : Špelina – Levko,Zahajský,Samec – Chyla,Brož,Beneš – Koča, střídající : Němeček,Šmejkal,Tintěra,Šlemr,George
14.6.2015 / SEDLEC – Hroznětín 13:0
Střelci : Brož 4, Beneš 2, Chyla 2, Zahajský 2, Koča 1, Šmejkal 1, Němeček 1
Dnešní zápasy se odehráli v nádherném dopoledním počasí. V úvodním utkání jsme soupeře z Hroznětína rozdrtili nejvyšším vítězstvím v sezóně. Do poločasu jsme dali sedm branek a skóre uzavřeli na vysoké skóre 13:0. Opět s veškerou úctou k soupeři nám Hroznětím nebyl odpovídajícím soupeřem a zápas se odehrál pouze v tréninkovém tempu. V zápase byla udělena jedna žlutá karta za řeči, dostal ji Nicolas Beneš a mohl být za ni rád…
14.6.2015 / SEDLEC – Stará Role 2:0
Střelci : Chyla 2
Stará Role s pěti hráči v poli dostala zapůjčené dva naše sedlecké fotbalisty a díky tomu se hrálo alespoň trošku vyrovnané utkání. Zápas rozhodl Štefan CH. v první půli, kdy po vlastním zatažení po levé straně prostřelil ranou soupeřova brankáře. V druhé půli vstřelil druhý gól z přímého kopu krásnou ranou do šibenice. Zápas se ke konci spíše jen dohrával, i díky velkému vedru a i díky naší neurovnané hře sólujících hráčů.

Poslední dvojzápas sezóny bez obdrženého gólu. Za celou sezónu jsme nepoznali hořkost porážky, když už to vypadalo ve dvou případech na prohru, tak jsme se vyhecovali a zápasy vyrovnali, v ostatních utkáních jsme byli většinou výrazně lepší a fotbalovější a zaslouženě jsme vyhráli soutěž okresních starších přípravek !  Velká pochvala všem zúčastněním fotbalistům a poděkování rodičům za podporu !

Starší přípravky, 16.kolo, hřiště Hroznětín, 16.5.2015
Sestava : Beneš – Levko,Zahajský,Samec – Dvořáček,Chyla,Zapletal – Šmejkal, střídající : Šlemr,Tintěra,Gabriel
16.5.2015 / SEDLEC st.přípravka – Toužim 6:0 ( 4:0 )
Branky : Zapletal 2, Dvořáček 1, Chyla 2, Levko 1
V krásném dopoledni na perfektní trávě jsme v obou zápasech předvedli střelecké hody. Oproti Toužimi, která dnes neměla nárok na rozdíl od jiných zápasů, kdy je nám minimálně vyrovnaným soupeřem, jsme se zastřelovali a do poločasu jim nadělili čtyři góly. Po poločasu jsme míchali sestavou a přidali další dva.
16.5.2015 / SEDLEC st.přípravka – Hroznětín 12:0 ( 4:0 )
Branky : Dvořáček 3, Zahajský 2, Šmejkal 2, Zapletal 2, Chyla 1, Samec 1, Beneš 1
O hlavu menší soupeři, kteří prohráli svůj první dnešní zápas s Toužimí 0:4, asi předem tušili, že ani druhé utkání nebude procházka růžovým sadem. Sedlečtí je výrazně přehrávali a i s přispěním rychlých kolmých přihrávek našeho brankáře jsme jim nasázeli celý tucet.

Starší přípravky, 15.kolo, hřiště SEDLEC, sobota 9.5.2015
Sestava : Beneš – Koča,Zahajský,Onufer – Dvořáček,Brož,Gabriel – Chyla
9.5.2015 / Sedlec – Stará Role 8:0
Dnešní dvojzápas jsme začali s tradičním rivalem ze Staré Role, který přijel na náš domácí trávník opět s mladším věkovým průměrem. My jsme dnes sestavili horko těžko sestavu a neměli jsme ani jednoho střídajícího fotbalistu, což trochu k překvapení výkonu spíše prospělo. Staré Roli jsme do poločasu vstřelili pět branek, vše začal Dan Dvořáček přihrávkou na skórujícího Štefana Chylu, na druhý gól přihrál Kryštof Brož Martinovi Gabrielovi, na 3:0 zvýšil Dan odraženým balonem, další přidal Kryštof ranou z dálky a poločas uzavřel druhým gólem Martin G. po asistenci Štefana. V druhém poločasu jsme trochu proházeli posty a přidali další tři zápisy. Po přihrávce Kryštofa a Štefana vstřelil branku Mára Koča, když v druhém poločase hrál v útoku. Sedmý gól zaznamenal Kryštof po dalekém autu Adama Zahajského, který nakonec skóre uzavřel po přihrávce našeho brankáře a Máry. V zápase jsme měli jasnou převahu a pokud by jsme proměnili i ostatní tutovky, náš zápis by byl dvouciferný.
9.5.2015 / Sedlec – Star 5:3
V druhém našem utkání jsme nastoupili proti soupeři, který neměl na střídání také žádného hráče jako my, na kvalitě a nasazení z obou stran to ovšem nebylo vůbec znát. První naši branku dal Štefan po přihrávce Dana, který po chvilce „zařídil“ vyrovnání nedorozuměním s vlastním gólmanem. Naši hráči si ovšem aktivitou a krásnými přihrávkami vytvářeli brankové příležitosti a vedení si vzali zpět gólem Kryštofa po přihrávce Štefana, ten pak přihrál i na další branku Danovi. Do poločasu soupeř snížil skrytou střelou z velké dálky, na kterou Nicolas nestihl reagovat. Po poločasu využil Kryštof chyby hostujícího brankáře a zvýšil vedení do odkryté sítě. V napínavém zápasu pak padl ještě jeden vlastní gól po hlavičce Kryštofa do naší branky, kdy bránkář přímo řval „mám“, bohužel i přesto náš hráč v zápalu boje šel po míči a věnoval soupeři snížení. Vedení navýšil a skóre uzavřel aktivní Dan po hezké kombinaci s Kryštofem a oba tím odčinili vlastňáky.
Všichni kluci zaslouží velikou pochvalu za velký dnešní výkon podpořený jistým brankářem a produktivitou v útoku.

-----------------------

14.kolo, neděle 3.5.2015, hřiště Stará Role
Sestava : Beneš – Samec,Zahajský,Koča – Dvořáček,Šmejkal,Němeček – Chyla, střídající : Komárek,Gabriel,Zapletal
3.5.2015 / SEDLEC – STAR 2:1
Branky : Chyla 2
3.5.2015 / SEDLEC – Stará Role 4:1
Branky : Šmejkal 1,Němeček 1,Dvořáček 1,Beneš 1.

-------------------------------

12.kolo, 19.4.2015, hřiště SEDLEC, starší přípravka :
Sestava : brankář-Gromnadský
1.sedmička : obrana-Zahajský,Onufer,Brož a střídající Levko, záloha-Koča,Dvořáček,Němeček, útok-Šmejkal
2.sedmička : obrana-Tintěra,Levko,Šarkozi, záloha-Horn,Brož,Chyla, útok-Gabriel
19.4.2015 / Sedlec - Toužim 3:3
Branky : Chyla 2, Šmejkal 1
V prvním zápase jsme hráli systém 3-3-1 a nezačali jsme vůbec dobře. Po deseti minutách jsme prohrávali 0:3 a vypadalo to na debakl, jako kdyby kluci celou noc proflámovali….a neděle dopoledne pro ně byla za trest. Ke konci první půle se hra začala trochu vyrovnávat a odměnou nám bylo snížení z kopačky Bobeše Šmejkala po přihrávce Dana Dvořáčka. O poločase jsme kluky motivovali a do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním alespoň vyrovnat. Konečně kluci předváděli na co mají, a po dvou přihrávkách Kryštofa Brože dvakrát skóroval Štefan Chyla a vyrovnal tím skóre. Ke konci zápasu jsme měli velkou převahu a šli za vítězným gólem, bohužel Adam Zahajský trefil jen břevno a v obrovském závaru po dopadu míče nikdo z našich nedokázal míč doťuknout do brány. Bohužel i další šance dopadli podobně. Za druhý poločas zaslouží kluci pochvalu, za začátek zápasu zdvižený ukazováček!
19.4.2015 / Sedlec - Stará Role 6:2
Branky : Šmejkal 3, Němeček 2, Dvořáček 1
V druhém zápase jsme trochu sestavu přeházeli a hráli v rozestavení na 3-2-2. Od úvodu se předváděla především první sedmička s dvojicí útočníků r.2006 ( Bobeš Šmejkal a Lukáš Němeček) a zařídila vedení 3:0 oproti věkově mladším hráčům St.Roli, kteří přijeli s pouze jedním hráčem na střídačce. První gól dal Lukáš Němeček po přihrávce Davida Horna, druhý sám Dan Dvořáček a třetí opět Lukáš, tentokrát po přihrávce Bobeše. Po vystřídání se hra vyrovnala a trochu laxním přístupem jsme do poločasu dovolili soupeři snížit na 3:2. Toto utkání ovšem patřilo dvojici Šmejkal-Němeček, kteří všem ostatním předvedli jak naložit s šancemi.Po přestávce čtvrtý gól začal u Máry Koči a přes Lukáše se balón dostal k Bobešovi, který začal svůj čistý hattrick. Na další branku Bobešovi přihrával Adam Z. a na poslední opět Lukáš Němeček.
Pro zajímavost produktivita dnešního dvojzápasu : Němeček 2 góly+2 asistence, Šmejkal 4+1, Horn 0+1, Chyla 2+0, Dvořáček 1+1, Koča 0+1, Zahajský 0+1, Brož 0+2 Opět se potvrdilo, že se vítězství nerodí sama a především v zápase proti týmu z města Toužim jsme si ověřili, že musíme makat na 100%, jinak může v dalších zápasech přijít těžké vystřízlivění ..... Závěrem k tomuto kolu bych rád dodal, že hra  byla ovlivněna také těžkým terénem, který bohužel v našem domácím prostředí nepatří k ideálním.

11.kolo, hřiště Stará Role, 12.4.2015
Sestava: Brankář : Dan Špelina - Obránci : Matěj Šlemr,Jindra Levko,Filip Samec,Tomáš Dvořák,Adam Zahajský,Filip Tintěra - Záložníci : Mára Koča,Kryštof Brož,David Horn,Láďa Šerkozi,Štefan Chyla,Tomáš Zelenka
Útočníci : Dan Dvořáček,Bobeš Šmejkal,Luky Zelenka
12.4.2015 / Stará Role - Sedlec 2:7
Branky : Šerkozi 2, Horn, Němeček, Brož, Dvořáček, Chyla 1 (pen.)
První jarní dvojzápas jsme začali v počtu 15-ti hráčů do pole a vítězstvím 7:2 nad soupeřem, který se drží za námi na druhém místě tabulky. Po celý zápas jsme byli aktivnější a soupeře po většinu doby přehrávali. První gól vstřelil David Horn po přihrávce Matěje Šlemra, vyrovnání jsme soupeři dovolili z přímého kopu. Na dvě naše následující branky přihrával aktivní Mára Koča Lukimu Němečkovi a Kryštofovi Brožovi. Na čtyři jedna „dal gól Štefan Ch. z rohu o Láďu Š.“. Po soupeřově snížení přihrál Bobeš Šmejkal Láďovi Š. na jeho druhou branku dne. Po akci Kryštofa B. zvýšil Dan Dvořáček a skóre uzavřel z penalty po ruce v pokutovém území Štefan Chyla.
12.4.2015 / Sedlec - Nejdek 1:0
Branka : Chyla (pen.)
Druhý zápas byl velmi vyrovnaný, Nejdek urputně bránil a našim hráčům blokoval téměř všechny střely a co se „dokutálelo“, měl s přehledem gólman. Hráči soupeře hrozili z rychlých protiútoků a naši obránci se měli co ohánět, aby zabránili samostatným únikům. Jediný gól zařídil Štefan Chyla, kdy k nelibosti trenérů soupeře proměnil vybojovanou penaltu. Na druhé straně soupeř místo penalty zahrával přímý kop těsně za čárou pokutového území, naštěstí pro sedlecké bez úspěchu. Během následujícího průběhu zápasu jsme měli optickou převahu a vytvářeli si nadějné situace, které jsme bohužel nedokázali zúročit ke vstřelení uklidňující branky. Především s cílem dotáhnout zápas do vítězného konce, jsme na hřišti dohrávali se zkušenějšími hráči. Díky vybojovanému vítězství jsme potvrdili první místo okresního přeboru starších přípravek.
Zásluhu na obou vítězstvích mají všichni naši hráči, kteří dnes bojovali a hráli s jarním nadšením. Poděkování rodičům za povzbuzování.

Fotografie týmů Sedlec, Toužim, St. Role z tohoto utkání ZDE.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OZNÁMENÍ

TRÉNINKY OD LEDNA

• Tréninky v tělocvičně v ZŠ DVORY – každé úterý + čtvrtek od 15:30 do 16:30 (začínáme již v úterý 6.1.2015)

PŘÍPRAVNÝ TURNAJ
„Starší přípravka Sedlece 04/05 vyplenila Werdau“
Německo-Werdau, sobota 10.1.2015
Druhý turnaj za hranicemi v zimní halové sezóně a velké vítězství sedlecké starší přípravky. Zúčastnili jsme se turnaje 4+1, pořádaného týmem FC Sachsen Steinpleis-Werdau, s kterým jsme sehráli dva vyrovnané duely a s kterým jsme shodou okolností sdíleli společnou šatnu. Sestavili jsme dvě čtyřky, které jsme střídali vždy v polovině zápasu. Na turnaji jsme byli jediným českým týmem.
Sestava 1.čtyřka : Brankář-Nicolas Beneš, obrana-Adam Zahajský + Matěj Šlemr, útok-Martin Gabriel + David Horn
Sestava 2.čtyřka : Brankář-Nicolas Beneš, obrana-Kryštof Brož + Dan Dvořáček, útok-Štefan Chyla + Marek Koča
Turnaj se hrál na dvě skupiny A a B. Ve skupině A jsme sehráli tři utkání, kdy jsme se s přibývajícími zápasy zlepšovali, a nakonec naši skupinu vyhráli.
Zápasy ve skupině :
K.Vary (Sedlec) – SG Schmolln 0:0, vyrovnané utkání, kdy byla vidět potřeba osahat si těžší balón na sálovou kopanou a přizpůsobit se tempu hry
K.Vary – FC Sachsen Steinpleis Werdau 1:0, opět vyrovnané utkání ( branka Beneš, po rozehraném rohu si náš golman naběhl na přihrávku a z první vstřelil gól z dálky )
K.Vary – Lusaner SC 2:0, výborný výkon z naší strany s několika šancemi ( branky : na 1:0 Koča, kdy Mára byl trvale úkolován otravovat obranu a brankáře a dostal míč za obranu a přes padajícího soupeřova brankáře doslova „dotlačil“ míč za čáru, na 2:0 Dvořáček napálil odražený míč z druhé vlny )
Semifinále :
K.Vary – BSG Wismut Gera 1:0, soupeř v oranžových dresech měl výškovou převahu a především v bráně stál obr o dvě hlavy vyšší než naši někteří kluci, přesto jsme postupně byli o něco lepším týmem a šťastnou brankou v závěru proklouzli do finále turnaje. Za zmínku stojí šance „tančícího“ Máry Koči po přihrávce Štefana do volné pozice přímo před bránou, který zahodil tutovku tutovek a pozvedl diváky ze sedadel…  ( branka Štefan Chyla 4 vteřiny před koncem zápasu !!! )
Finále :
K.Vary – FC Sachsen Steinpleis Werdau 1:0, druhé utkání v turnaji s domácím celkem, opět vyrovnané bojovné s nádherným koncem pro sedlecké kluky, kdy asi dvě minuty před koncem nenápadnou střelou z úhlu vystřelil největší pohár Štefan Chyla. Po závěrečné siréně se v hale před zraky opařených němců strhla zasloužená oslava našich kluků.
Celý turnaj perfektně odchytal Nicolas Beneš, podporovaný po celou dobu Ondrou Šlemrem, a tak jako v listopadu získal ocenění nejlepší brankář. I díky obětavosti obránců a týmovému výkonu jsme nedostali jediný gól. Velké díky také Filipovi Novákovi za trenérskou výpomoc.

V sobotu 29.11.2014 jsme se zúčastnili fotbalového turnaje 4+1 našeho ročníku 04-05 v Německu ve městě Fraureuth v hale Erich-Glowtzky. Odehráli jsme celkem tři utkání ve skupině A ( s bilancí remíza 1:1, výhra 2:1 a prohra 0:3 ) a utkání o páté místo s německým týmem Rabenstein-Siegmar, které jsme v napjaté koncovce prohráli 2:3.
Sestava Sedlece (Witte Karlsbad) : Brankář-Nicolas Beneš, hráči do pole-Kryštof Brož,Adam Zahajský,Filip Tintěra,Jindra Levko,Martin Gabriel,Dan Dvořáček,Štefan Chyla.
Střelci, všichni po jednom gólu : Gabriel,Chyla,Brož,Levko,Dvořáček.
Nejvýraznějším naším hráčem byl brankář Nicolas Beneš, kterého po zásluze zvolili ostatní týmy nejlepším brankářem turnaje. Naši kluci herně rozhodně nepropadli, bohužel obdržené góly jdou většinou na vrub individuálním hrubým chybám v obraně a malý počet vstřelených branek zase nevyužitým příležitostem (především Kryštofa B.).
Na závěr děkujeme Ondrovi Šlemrovi za zapůjčení velkého auta.

10.kolo – Starší přípravky 7+1, Sedlec 1.11.2014
Sestava : Špelina – Levko,Zahajský,Dvořák – Brož,Dvořáček,Gabriel – Horn, Střídající : Šlemr,Koča,Tintěra
1.11.2014 / SEDLEC – Nejdek 5:0 ( 3:0 )
Oproti předchozím utkáním s Nejdkem jsme byli po celý zápas lepším týmem a vytvářeli si příležitosti. Do poločasu jsme proměnili tři šance a proti soupeři si zajistili náskok. Hodně aktivní byl v zápase Kryštof Brož, kdy z jeho přihrávek či rohů těžili dvakrát Dan Dvořáček a jednou Martin Gabriel.. Na poslední branku přihrával David Horn dvougólovému Martinovi G., který se začíná stávat pravidelným střelcem Sedlece.
Branky : Dvořáček 2, Gabriel 2, vlastní 1
1.11.2014 / SEDLEC –  Toužim 2:2 ( 0:2 )
Při dohrávce 3.kola dne 28.10. jsme soupeře nepustili k jediné střele a vyhráli 5:0. Dnes v podobné sestavě a proti stejným toužimským hráčům jsme nestíhali a dlouho to vypadalo na první prohru v sezóně. Opět jako kdyby zapůsobilo „to půjde samo“, či trochu únava z krátké přestávky, či „tajemný vliv“ soupeřovo trenéra..? První poločas byl v režii soupeře, který nám zaslouženě vsítil dva góly. Nikde jsme nestíhali a hra dopředu byla opakem předchozího utkání. Ke konci bylo vidět pár světlých okamžiků, kdy dvě-tři naše střely šly kolem branky.
V poločase jsme si řekli co chceme s výsledkem udělat, ale především se zlepšit v samotné hře „fotbal“. Více jsme běhali a začali více bojovat o balón a výsledek se dostavil. Po střele Kryštofa B. brankář míč neudržel a David Horn dával do prázdné. O chvíli později opět David Horn vyrovnával z přihrávky Martina Gabriela. Díky našemu hromadnému povzbuzování jsme udrželi letošní neporazitelnost, a myslím, že si kluci ověřili, že bez týmového výkonu to nepůjde.
Branky : Horn 2

Dohrávka 3.kolo – Starší přípravky 7+1, Toužim, 28.10.2014
Sestava : Beneš – Levko,Zahajský,Dvořák – Horn,Brož,Gabriel – Dvořáček, střídající : Koča,Tintěra
Sestava : Brož - Levko,Zahajský,Dvořák – Tintěra,Beneš,Gabriel – Horn, střídající : Koča,Dvořáček
28.10.2014 / SEDLEC - Toužim 5:0 (3:0)
S veškerou úctou k soupeřům, oba dnešní zápasy Sedlece po většinu hry připomínali hru na kočku a myš, kdy soupeři neměli dohromady za čtyři 18-ti minutové poločasy prakticky jedinou pořádnou střelu na naši bránu. Naši hráči běhali, přihrávali, stříleli, bránili a  drželi balón na kopačkách. Začátek prvního zápasu byl z kraje herně vyrovnaný, ovšem po našich brankách vstřelených Martinem Gabrielem a Márou Kočou se stále více častěji hrálo na jednu bránu, a náš gólman neměl téměř žádnou práci. Do poločasu přidal třetí branku Kryštof Brož po akci tři na nikoho. V druhém poločase stříleli ostrými opět Martin G. a svůj první gól dne Dan Dvořáček. V zápase bylo vidět spoustu hezkých přihrávek, průniků a také obraných zákroků Tomáše Dvořáka, který tímto zasluhuje velkou pochvalu.
Branky : Gabriel 2, Koča 1, Dvořáček 1, Brož 1
28.10.2014 / SEDLEC - Hroznětín 9:0 (7:0)
V druhém zápase se vyměnili naši gólmani. Soupeře jsme herně přehrávali a bylo otázkou, kolik vsítíme branek. Nutno napsat, že soupeř z Hroznětína přijel s mladším věkovým průměrem u některých kluků a výsledek zápasu je tedy trochu zavádějící. Každopádně začal brankostroj především v podání Beneš + Dvořáček. Jediný, kdo jim „zkazil“ zápis byl Mára Koča svým druhým dnešním gólem a to již na 8:0, kdy opět dorážel z blízkosti odražený balón. První branku dal Dan, na druhou přihrál Danovi Jindra Levko, pak dal čistý hattrick Nicolas B., opět Dan a opět Nicolas, poločas tedy 7:0. V druhé půli jsme řádně proházeli sestavu, kdy obránci hráli vpředu a útočníci vzadu, což se některým klukům nelíbilo. Díky tomu byla naše hra chvílemi neurovnaná, cílem ale bylo prostřídání různých pozic. I přesto padly další dvě branky do soupeřovy sítě z kopačky Nicolase a Máry. Díky poctivé hře všech našich hráčů jsme nedostali žádnou branku a pro brankáře to byla chvílemi až frustrující „postávaná“. Pochvalu zaslouží celý tým za odehraný fotbal a myslím, že i přihlížející rodiče ocenili hru, kdy góly jsou až na druhém místě.
Branky : Beneš 5, Dvořáček 3, Koča 1

8.kolo - starší přípravky - hřiště Hroznětín - 18.10.2014
Sestava : Špelina – Levko,Beneš,Šlemr – Horn,Brož,Zelenka – Šmejkal, střídající : Samec,Tintěra,Koča,Gabriel
18.10.2014 / SEDLEC - Hroznětín 8:2 ( 6:0 )
Druhý zápas s Hroznětínem, a podobný průběh jako ten první. Do poločasu jsme nastříleli šest gólů a vypadalo to na jasný průběh. Na první gól krásně nahrál Bobeš Šmejkal Kryštofovi Brožovi a ten střelou proměnil. Druhý přidal David Horn, dva přidal z dálky Nicolas Beneš z místa posledního, Martin Gabriel přihrával Davidovi H. a pak sám uzavřel první půli na 6:0. Po poločase pod dojmem neporazitelnosti jsme hráli méně koncentrovaně a nedůsledně a dovolili jsme soupeři útočit a proměnit dvě šance. Za zmínku stojí gól Jindry Levka, který z nezvyklé pozice útočníka vyslal skrytou bombu do levé šibenice. Pak následovali nefotbalové pokřiky našich dvou hráčů a zmíněné snížení skóre. Křiklouni to trošku napravili společnou souhrou a osmým gólem.
Branky : Beneš 3, Horn 2, Levko 1, Gabriel 1,Brož 1
18.10.2014 / SEDLEC - Star K.Vary 5:2 ( 2:2 )
V druhém zápase jsme se jednoznačně hledali, možná díky nedůsledným pokynům trenéra, možná díky pocitu neporazitelnosti a že vše půjde hladce. Soupeř byl u všeho dřív, přehrával nás a zaslouženě se ujal vedení. Srovnání zajistil Kryštof Brož, který když se zrovna nerozčiloval a zbytečně nekecal, tak bojoval a byl tahoun. Bobeš dal na 2:1 a vypadalo to na otočení zápasu. Bohužel nám „nepřál“ rozhodčí chybnými rozhodnutími a soupeř mohl vyrovnat z penalty. Poločas skončil 2:2. Druhý poločas byl opět bojovný, góly jsme ovšem přidávali již pouze my. Zkrocený Kryštof B. po přihrávce Bobeše dal vítězný gól, a na svůj zlepšený výkon navázal rychlým únikem po pravé straně a krásné přihrávce do pokut. území na Martina Gabriela, který po zpracování dával do prázdné. Poslední trefu zajistil Nicolas B. jak jinak než z dálky, kdy většinu zápasu se z posledního neudržitelně tlačil dopředu. Díky celému týmu jsme již žádný další gól v druhém poločase nedostali.
Branky : Brož 2, Šmejkal 1, Gabriel 1, Beneš 1

6.kolo, Starší přípravky, 4.října, hráno v Sedleci
Sestava :
Beneš – Samec,Zahajský,Šárközi – Brož,Gabriel – Koča,Šmejkal
Beneš – Tintěra,Levko,Dvořák – Chyla,Dvořáček – Horn,Šlemr
4.10.2014 / Sedlec – STAR K.Vary 3:0 ( 0:0 )
Branky : Brož 2, Dvořáček 1
V obou dnešních zápasem jsme sestavili dvě sedmičky pravidelně střídajících hráčů do pole. V zápase s nováčkem z Doubí jsme předváděli zodpovědný bojovný výkon, góly podpořený v druhém poločase. V první půli jsme nastřelili břevno a zahodili dvě-tři příležitosti v okolí vápna. Po přestávce rozhodl Kryštof Brož, kdy zachytil špatnou rozehrávku a sám proti gólmanovi trefil po zemi k tyči. Po špatně kopnuté penaltě Nicolasem Benešem, za naivní ruce soupeře, se opět prosadil Kryštof B. únikem po pravé straně a uklidnil domácí. Třetí gól zařídil Dan Dvořáček podobným způsobem.
4.10.2014 / Sedlec – Toužim 6:0 ( 4:0 )
Branky : Samec 1, Šmejkal 1, Chyla 1, Dvořáček 2, Koča 1
V druhém utkání byli kluci upozorněni na možnost podcenění soupeře, což se nám málem nevyplatilo v předchozích utkáních v Nejdku. Opět poctivou hrou na všech postech jsme soupeře celkem jednoznačně přehráli a již do poločasu si vytvořili dostatečný náskok. Skóre dvakrát navýšil s chutí hrající Dan D.( a to ještě neproměnil penaltu ) a uzavřel svým prvním gólem levou nohou Marek Koča. Velkou pochvalu zaslouží všichni dnešní hráči Sedlece.

20.9.2014 / Starší přípravky / hráno v Nejdku na menším horním hřišti
Sestava : Špelina – Levko,Zahajský,Samec – Brož – Vlášek,Beneš,Chyla. Střídající : Koča,Horn,Tintěra,Dvořáček, Šárközi,Gabriel
20.9.2014 / SEDLEC – Hroznětín 10:0 ( 7:0 )
První zápas s tímto soupeřem výsledkově hovoří za vše, náš gólman si téměř nesáhl na balón oproti soupeři, který lovil v síti deset kousků. V prvním poločase jsme po pár minutách rozhodli o výsledku především díky aktivitě Nicolase Beneše, který vstřelil tři góly a na dva přihrál z rohu. Celkem jsme z rohů vytěžili čtyři branky.
Branky : Beneš 4, Chyla 1, Vlášek 2, Gabriel 1, Horn 1, Brož 1
20.9.2014 / SEDLEC – Nejdek 2:2 ( 1:1 )
Téměř kopie zápasu s Nejdkem ze 7.září. Vyrovnané utkání se spoustou osobních soubojů, výsledek 2:2 spravedlivý. Opět trochu sedlecké podcenění odpočatého soupeře a těsné vedení 1:0, o které jsme však na začátku druhé půle přišli a museli dotahovat. Soupeř se dostával do přečíslení v rychlých brejcích, které naštěstí nevyužil. Šťastná vyrovnávací branka Davida Horna udělala velkou radost nejenom všem hráčům, ale i všem rodičům, kteří ke konci mohutně povzbuzovali. Pochvalu zaslouží brankář Dan Špelina za chycenou penaltu v prvním poločase.
Branky : Vlášek 1, Horn 1

7.9.2014 / Starší přípravky v Nejdku.
Úvodní sestavy pro oba zápasy:
Beneš – Levko, Zahajský, Tintěra – Brož – Gabriel, Šmejkal, Špelina. Střídající : Dvořáček, Koča ,Šárközi
7.9.2014 / SEDLEC - Stará Role 9:0 (5:0 )
Branky: Šmejkal-2, Špelina-2,Gabriel-1, Dvořáček-1 ,Brož-2
Nažhavení kluci vlétli do zápasu a Starou Roli na úvod sezóny jasně přehráli fotbalově a především gólově. Osa sestavy z loňského B týmu doplněná o „nováčky“ 2005 neměla se soupeřem téměř žádné problémy. Ráz utkání určil Kryštof Brož téměř ihned po úvodním hvizdu přechodem přes dva soupeře a ranou z dálky, a po jeho druhé akci a přihrávce si zapsal Bobeš Šmejkal svůj první letošní gól a stanovil skóre na 2:0. Po té se prosazovali i další spoluhráči a i přes zahozené tutovky Martina Gabriela a s přispěním domácích vlastního gólu jsme vyhráli 9:0.
7.9.2014 / SEDLEC - Nejdek 5:1 (1:0 )
Branky : Brož-3, Šmejkal-1, Beneš-1
Odpočatý Nejdek byl výrazně houževnatějším soupeřem a sedlečtí naráželi na připravenou obranu, v prvním poločase se ujala pouze rána z dálky Kryštofa Brože. Pod dojmem jasné výhry nad Starou Rolí někteří hráči ubrali na důrazu a bojovnosti. Důsledkem byl tlak soupeře v začátku druhého poločasu a inkasovaný gól na 1:1. Odpovědnost na sebe vzali Adam Zahajský z pozice přihrávajícího záložníka a unikajícího Kryštofa Brože – 2:1. Od tohoto stavu opět sedlečtí soupeře přehrávali a skóre navýšili. V závěru s přehledem Nicolas Beneš proměnil penaltu za ruku v pokutovém pásmu. Nutno dodat, že rozhodčí nepískl několik jasných faulů domácích na naše hráče. Do druhé půle naskočil do brány Dan Špelina a vytáhl se skvělým zákrokem u tyče a potvrdil, že bude i na větší branku oporou sedlece.