? Slavia Old Boys - Johanngeorgenstadt 3:3
? Sedlec Old Boys - Slavoj Bečov 3:0  kontum.
? Sedlec Old Boys - Johanngeorgenstadt 3:0  kontum.

4. Slavoj Bečov 1 b.

Sedlec Old Boys - Lenggrieser SC (D) 1:2 (1:2)
Branka Sedlece: Kozel.
17.7.2010, přátelský zápas, hráno na hřišti v Dalovicích.

Tohle byl zápas, který sedlečtí veteráni rozhodně prohrát neměli. Začali jsme hrát v devíti, protože některé lidi prostě není spoleh. Naštěstí Láďa Vala zavolal domů, synkové nastartovali motory a zhruba od 25.minuty se hrálo 11 na 11. Jenže to už Sedlec prohrával 1:2, němci se dvakrát prosadili, za Old Boys snižoval Olda Kozel.
Ve druhém poločase jsme soupeře nepustili na vlastní polovinu a vytvořili si takových 7-8 tutových gólovek. Hodně toho němcům vychytal brankář (půjčený z Dalovic B), ale i kdybychom hráli do večera, góla nedáme.  Mleli jsme je, mleli, ale kdo nedá góly, nemůže vyhrát.

Sestava Old Boys: Jokš - Špak, Mrázek, Vyskočil - Navrátil, Šott, Tolstikov, Vala V. - Kozel. Od 25.min.hráli i Vala V. jun., Vala D. / Rozhodčí: Milan Kováč.

Fotogalerie ZDE.

Slavoj Bečov - Sedlec Old Boys 3:8 (1:5)

Branky Sedlece: Vála V. 3, Kozel 2, Navrátil 2, Budil.
Sestava: Jokš - Jícha, Hrib, Mrázek, Blažek - Vála V., Vála B., Vican, Navrátil - Kozel, Budil.

Zápas proběhl plně v režii sedleckého týmu. První dvě minuty sice Bečov nepůjčil hostům míč, ale pak se ho zmocnil Jenda Budil, nacentroval před bránu a Olda Kozel prvním dotykem míče prostřelil gólmana - 1:0. Za pět minut přidal další gól Láďa Vála - šibenice - 2:0 a když za 10 min. přidal Olda Kozel další gól, bylo prakticky po zápase. Bečov byl v té době úplně neškodný, jeho špatný výkon neomlouvá ani to, že hráli o 10-ti mužích, zejména vepředu byli úplně neškodní. Půle skončila 5:1 a druhý poločas se víceméně dohrával z povinnosti.

25.6.2010 / hřiště Bečov / fotbal muži 35+ / Veteránská liga

Slávia KV Old Boys - Sedlec Old Boys 5:2 (4:1)

Branky: Rákosník 3, Marek 2 - Kozel 2.
Sestava Sedlece: Jokš - Vála B., Hrib, Vyskočil, Slavík - Blažek,Hodač, Gonda, Vála V. - Kozel, Budil. Střídal: Lehečka.
Sestava Slavie: Fafejta – Kocian, Šuchman, Řáda, Žáček – Váňa, Diviš, Kořán, Gurega – Marek, Rákosník (střídal Sakač). Trenéři: Antonín Honomichl, Zdeněk Uhlík.

První poločas ukázal, že Sedlec v této sestavě hraje jen jednou za půl roku. Hráči na sebe nebyli zvyklí, špatná přihrávka byla tím nejčastějším, co Sedlec na hřišti předváděl. Nesehranost obrany se projevila hned ve druhé minutě. Než jsme se rozkoukali a útočníci se vůbec dotkli balónu, prohrávali jsme po střele Libora Marka 1:0. V 15. min. poslal do křídla krásnou přihrávku Pepa Gonda, na tu si naběhl Olda Kozel, posadil si na zem stopera a tváří v tvář brankáři nezaváhal - 1:1. Gól ale znovu nakopl domácí (i když se hrálo v Sedleci, byla domácí Slávia) a po třech chybách obrany navýšili skóre na 4:1.
Druhá půlka vypadala ze strany Sedlece mnohem lépe, soupeře už do svého vápna nepouštěl tak jednoduše a byly úseky, kdy sedlečtí Old Boys svého soupeře přehrávali. Stačil ale jeden rychlý kontr, po rohu Sedlece se Slávia dostala na tři doteky před bránu a podél osamoceného brankáře Jokše zvýšila na 5:1. Sedlec pak už jen výsledek zkorigoval, Tonda Slavík poslal krásnou uličku, Olda Kozel si opět odstavil stopera a prostřelil gólmana - 5:2. Slávia vyhrála naprosto zaslouženě.

Hráno na hřišti v Sedleci, 29.5.2010, rozhodčí: Schildbach.

Článek v KV Deníku ZDE.

1.11.2009, 12.00 h., hřiště: umělá tráva v Johanngeorgenstadtu (Potůčky)

Johanngeorgenstadt - Sedlec Old Boys 5:6 (2:2)

Branky: GRUBER 2, IHRING, WINKLER, BRUCKNER - BUDIL 3, JEŽEK 2, GONDA
Sestava: Jokš - Vála B., Vyskočil, Slavík, Hrib, - Mrázek, Gonda, Ježek, Löffler - Vála L., Budil

11.9.2009, 16.30 h. v Sedleci

Sedlec Old Boys - Slávie KV Old Boys 3:5 (2:2)

Branky: Gonda, Budil, Ježek – Marek 2, Drahozal, Řáda, Váňa.
Sestava: Jokš - Vála B., Vála V., Slavík, Hrib - Hofman, Lehečka, Gonda, Ježek, - Kozel, Budil. Střídal: Löffler
Rozhodčí: Godža.

Úvodním kolem vstoupila v Sedleci do svého historicky prvního ročníku liga veteránů, tedy hráčů nad 35 let. V prvním kole se na sedleckém pažitu představila v duelu s místním výběrem karlovarská Slavia.
Slavia, která dorazila na utkání pouze o deseti hráčích se soupeře nezalekla, a hned v úvodu se ujala vedení, když se střelecky zaskvěl Libor Marek. Sedlec poté vyrovnal pumelicí alá Van Basten z kopaček Josefa Gondy. Do konce první půle pak ještě zamířili přesně mezi tři tyče sedlecký Budil, a slávistický Váňa. I po změně stran tahala za delší konec fotbalového provazu Slavia, která soupeři ještě nasázela další tři branky, o které se podělili Drahozal, Řáda a Marek. Za sedlecké mužstvo pak korigoval ukazatel skóre do konečné podoby přesnou ranou Ježek.
autor: Daniel Seifert, Deník, originál článku včetně fotogalerie najdete
ZDE.

6.9.2009, 10.30 h.

Dalovice Veterans - Sedlec Old Boys 2:5 (1:1)

Branky Sedlece: Budil 2, Kozel, Mrázek, Gonda
Sestava: Jokš - Slavík, Vála V., Vála B., Hrib, Mrázek - Lehečka, Gonda, Ježek, Vican, Blažek - Budil, Kozel

Sedlečtí staří páni měli celý zápas navrch, ale v prvním poločase to nedokázali vyjádřit gólově. Až ve 25. min. po sérií šancí (2 tyče) Jirka Vican vysunul Oldu Kozla, ten přesprintoval obránce a předložil balón před prázdnou bránu Honzovi Budilovi, který nezaváhal - 0:1. V poslední minutě 1.poločasu jinak dobře hrající Tonda Slavík udělal na stoperovi jedinou chybu v utkání a útočník Dalovic šancí nepohrdnul - 1:1.
Ve druhém poločase šli pak domácí dokonce do překvapivého vedení 2:1, na které naštěstí odpověděl Honza Budil gólem hlavou, když v souboji přeskočil chybujícího gólmana - 2:2. Od této chvíle už Sedlec Dalovice téměř k ničemu nepustil. Vítězný gól utkání vstřelil Olda Kozel po dlouhém sólu z půlky hřiště (nahrávka Gonda), když si na konci položil i brankáře a jednoduše zasunul do prázdný - 2:3. Sedlec pak vítězství potvdil dvěma tvrdými střelami. Napřed se Milan Mrázek trefil z 13 m pod víko (nahrávka Gonda) - 2:4 - a pak se z nahrávače v bombera proměnil Pepa Gonda a přízemní střelou k tyči nedal brankářovi šanci (nahrávka Budil) - 2:5.

Od podzimu 2009 hraje tým Sedlec Old Boys mezinárodní ligu veteránů.
Týmy: Bečov, Johanngeorgenstadt, Sedlec, Slávie KV.
Systém: Tři zápasy na podzim, tři zápasy na jaře.
Nominace: Malík, Jokš - Demjan, Vyskočil, Slavík, Hrib, Gonda, Jícha, Vican, Vála L., Vála B., Ježek, Osten, Löffler, Lehečka, Blažek, Budil, Kozel, Mrázek, Keleman.

Citroen Cup 2009

CITROEN CUP 2009 - DRUHÁ AKCE OLD BOYS TÝMU V TOMTO ROCE.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ , FOTBAL MUŽI
1.8.2009 / 10.00 h. / 2x15 min.
areál KSNP Sedlec Karlovy Vary

kategorie muži 35+

Nominace na všechna 3 utkání:
Malík - Hrib, Varadínek, Blažek, Dalaveraj, Vyskočil, B.Vala, L.Vala, Vican, Lehečka, Ježek, Gonda, Budil, Kozel, Osten. Trenér: Demjan.

Sedlec - Výběr Ukrajiny 1:0 (branka : Kozel)
Zahřívací zápas rozhodl Kozel střelou z otočky, když trefil odražený míč na penaltě.
Sedlec - Johanngeorgenstadt 4:1 (branky: Budil 2, Kozel 2)
Sedlec se už pomalu dostával do tempa, lepší souhra vedla i ke gólům. První dal Budil, když si naběhl na centr a míč do brány doslova protlačil. Druhý přidal Kozel z penalty po zákroku na Budila, třetí Budil po centru Kozla a závěrečný dal Kozel po přesné uličce od Lehečky.
Sedlec - Schoneck 6:1 (branky: Kozel 4, Budil, Vican)
Rozjetý Sedlec si s německými starými pány pohrál jak kočička s myšičkou.  Kanonádu opět začal Budil, když si naběhl středem vápna a prosadil se tvrdou střelou. Druhý přidal Kozel do prázdné brány, když obehrál i brankáře (přihrával Gonda). Třetí opět Kozel po výborném průniku Budila skrz celé vápno a poločasový účet uzavřel zas Kozel z penalty po faulu na Válu. V druhém poločasu zatloukl další hřebíček do německé rakve Vican střelou do prázdné po krásném vysunutí od Gondy, na konečných 6:1 dal střelec zápasu Kozel, když na vápně vypíchl brankáři míč a zakončil chladnokrevně k tyči.
SEDLEC CELÝ TURNAJ STARÝCH PÁNŮ VYHRÁL, DNES NEMĚL KONKURENCI.

Zápasy týmu Old Boys

1.5.2009 / Sedlec Old Boys - Slávie KV Old Boys 3:4 (0:4)

Branky: Budil 2x, Kozel. Sestava: Jokš – Hrib, Demjan, Keleman – Hofman, Blažek, Vála – Budil, Kozel. Na 1.máje, pěkně se to hraje. Obě mužstva se sešla pouze v devíti lidech, takže místa na hřišti bylo více než dost. Toho v prvním poločase využila Slávie ke snadnému vedení 4:0, když...