Kalendář 2016/2017 (podzim 2016)

Muži - Okresní přebor
13. 08. 2016 17:00 Sedlec - Chyše B
21. 08. 2016 14:00 Vojkovice - Sedlec
27. 08. 2016 17:00 Sedlec - Kolová
03. 09. 2016 10:30 Dalovice - Sedlec
10. 09. 2016 17:00 Sedlec - Verušičky
18. 09. 2016 16:00 N.Hamry - Sedlec
24. 09. 2016 16:30 Sedlec - Březová
02. 10. 2016 15:00 Bečov - Sedlec
08. 10. 2016 16:00 Sedlec - Děpoltovice
15. 10. 2016 16:00 Sedlec - Pila
22. 10. 2016 10:30 Božičany - Sedlec
29. 10. 2016 14:30 Sedlec - Stružná
06. 11. 2016 14:00 Nejdek B - Sedlec

Dorost A - Krajský přebor
28. 08. 2016 15:00 Sedlec - 1.FC K.Vary/Loko KV
04. 09. 2016 10:00 Fr.Lázně - Sedlec
11. 09. 2016 15:00 Sedlec - Kadaň
18. 09. 2016 14:00 Mar.Lázně - Sedlec
01. 10. 2016 10:00 Hv.Cheb - Sedlec
09. 10. 2016 15:00 Sedlec - Toužim
16. 10. 2016 15:00 Sedlec - N.Sedlo/Chodov
23. 10. 2016 10:30 Kr.Poříčí - Sedlec
30. 10. 2016 15:00 Sedlec - Ostrov/Nejdek
05. 11. 2016 13:30 FC Cheb/Lipová - Sedlec

Dorost B - Krajská soutěž
27. 08. 2016 14:00 Sedlec B - Loket
30. 08. 2016 17:00 Sedlec B - Lomnice/Krajková
03. 09. 2016 17:00 Plesná - Sedlec B
10. 09. 2016 14:00 Sedlec B - Citice/Bukovany
18. 09. 2016 11:00 Aš - Sedlec B
24. 09. 2016 13:30 Sedlec B - L.Kynžvart/Bečov
28. 09. 2016 10:00 St.Role/N.Role - Sedlec B
01. 10. 2016 10:30 Rotava/Kraslice - Sedlec B
08. 10. 2016 13:00 Sedlec B - Březová
15. 10. 2016 13:00 Sedlec B - Pernink
29. 10. 2016 11:30 Sedlec B - Habartov
06. 11. 2016 10:30 Chyše - Sedlec B

St. žáci - Krajský přebor
28. 08. 2016 11:45 Sedlec - FC Cheb/Lipová
30. 08. 2016 18:15 Fr.Lázně - Sedlec
11. 09. 2016 11:45 Sedlec - Fr.Lázně
17. 09. 2016 11:30 Aš/Hazlov - Sedlec
25. 09. 2016 11:45 Sedlec - Skalná
28. 09. 2016 11:45 Sedlec - Aš/Hazlov
01. 10. 2016 09:00 Hv.Cheb - Sedlec
09. 10. 2016 11:45 Sedlec - Mar.Lázně
16. 10. 2016 11:45 Sedlec - H.Slavkov
22. 10. 2016 10:00 Ostrov - Sedlec
29. 10. 2016 10:45 FC Cheb/Lipová - Sedlec

Ml. žáci - Krajský přebor
28. 08. 2016 10:00 Sedlec - FC Cheb/Lipová
30. 08. 2016 16:30 Fr.Lázně - Sedlec
11. 09. 2016 10:00 Sedlec - Fr.Lázně
17. 09. 2016 10:00 Aš/Hazlov - Sedlec
25. 09. 2016 10:00 Sedlec - Skalná
28. 09. 2016 10:00 Sedlec - Aš/Hazlov
01. 10. 2016 10:45 Hv.Cheb - Sedlec
09. 10. 2016 10:00 Sedlec - Mar.Lázně
16. 10. 2016 10:00 Sedlec - H.Slavkov
22. 10. 2016 11:45 Ostrov - Sedlec
29. 10. 2016 09:00 FC Cheb/Lipová - Sedlec

Kalendář 2015/2016 (jaro 2016)

MUŽI / Okresní přebor mužů
27. 3. 2016 / 15:00 Bečov - Sedlec
2. 4. 2016 / 16:30 Sedlec - Vojkovice
9. 4. 2016 / 16:30 Děpoltovice - Sedlec
16. 4. 2016 / 17:00 Sedlec - Březová
23. 4. 2016 / 17:00 Pila - Sedlec 
30. 4. 2016 / 17:00 Kolová - Sedlec
7. 5. 2016 / 17:00 Sedlec - Stružná
14. 5. 2016 / 10:30 Dalovice - Sedlec
21. 5. 2016 / 17:00 Sedlec - Božíčany
28. 5. 2016 / 17:00 Chyše B - Sedlec 
4. 6. 2016 / 17:00 Sedlec - Nejdek B 
12. 6. 2016 / 16:30 1.FC K.Vary B - Sedlec 
18. 6. 2016 / 17:00 Sedlec - Kyselka
 
DOROST A / Krajský přebor dorostu
3. 4. 2016 / 15:00 Sedlec A dor. - Toužim 
10. 4. 2016 / 11:00 Aš - Sedlec A dor. 
17. 4. 2016 / 15:00 Sedlec A dor. - Fr.Lázně
23. 4. 2016 / 10:00 Chodov/Božičany - Sedlec A dor.
30. 4. 2016 / 10:30 Kr.Poříčí - Sedlec A dor. 
8. 5. 2016 / 15:00 Sedlec A dor. - Kadaň 
15. 5. 2016 / 14:00 Mar.Lázně - Sedlec A dor.
22. 5. 2016 / 15:00 Sedlec A dor. - N.Sedlo 
29. 5. 2016 / 15:00 Ostrov - Sedlec A dor.
5. 6. 2016 / 15:00 Sedlec A dor. - FC Cheb/Lipová
8. 6. 2016 / 17:30 Hv.Cheb - Sedlec A dor. 
11. 6. 2016 / 11:30 1.FC K.Vary - Sedlec A dor.
19. 6. 2016 / 15:00 Sedlec A dor. - Nejdek
 
DOROST B / Krajská soutěž dorostu
2. 4. 2016 / 11:00 Sedlec B - Habartov
9. 4. 2016 / 11:00 Pernink - Sedlec B 
16. 4. 2016 / 14:00 Sedlec B - Březová 
23. 4. 2016 / 10:00 Svatava - Sedlec B 
30. 4. 2016 / 10:30 Rotava - Sedlec B 
7. 5. 2016 / 14:00 Sedlec B - Citice 
14. 5. 2016 / 10:00 St.Role/N.Role - Sedlec B
21. 5. 2016 / 14:00 Sedlec B - Plesná 
29. 5. 2016 / 10:30 Chyše - Sedlec B 
4. 6. 2016 / 14:00 Sedlec B - H.Slavkov
8. 6. 2016 / 17:30 Lomnice - Sedlec B 
12. 6. 2016 / 11:00 Kynšperk - Sedlec B
18. 6. 2016 / 14:00 Sedlec B - Kynžvart
 
ML. ŽÁCI / Krajský přebor ml. žáků
25. 3. 2016 10:00 / Fr.Lázně/Hazlov - Sedlec ml.ž.
2. 4. 2016 10:00 / Mar.Lázně - Sedlec ml.ž.
10. 4. 2016 10:00 / Sedlec ml.ž. - Hv.Cheb B/Skalná
16. 4. 2016 11:45 / Ostrov - Sedlec ml.ž.
24. 4. 2016 10:00 / Sedlec ml.ž. - FC Cheb/Lipová
1. 5. 2016 10:00 / Sedlec ml.ž. - Hv.Cheb 
7. 5. 2016 10:00 / Aš - Sedlec ml.ž.
18. 5. 2016 16:30 / Sedlec ml.ž. - Fr.Lázně/Hazlov
22. 5. 2016 10:00 / Sedlec ml.ž. - Mar.Lázně 
29. 5. 2016 11:45 / Hv.Cheb B/Skalná - Sedlec ml.ž.
31. 5. 2016 16:30 / Sedlec ml.ž. - Aš 
5. 6. 2016 10:00 / Sedlec ml.ž. - Ostrov
11. 6. 2016 09:00 / FC Cheb/Lipová - Sedlec ml.ž. 
19. 6. 2016 11:45 / Hv.Cheb - Sedlec ml.ž.
 
ST. ŽÁCI / Krajský přebor st. žáků
25. 3. 2016 11:45 / Fr.Lázně/Hazlov - Sedlec st.ž
2. 4. 2016 11:45 / Mar.Lázně - Sedlec st.ž
10. 4. 2016 11:45 / Sedlec st.ž - Hv.Cheb B/Skalná
16. 4. 2016 10:00 / Ostrov - Sedlec st.ž 
24. 4. 2016 11:45 / Sedlec st.ž - FC Cheb/Lipová
1. 5. 2016 11:45 / Sedlec st.ž - Hv.Cheb 
7. 5. 2016 11:30 / Aš - Sedlec st.ž 
18. 5. 2016 18:15 / Sedlec st.ž - Fr.Lázně/Hazlov
22. 5. 2016 11:45 / Sedlec st.ž - Mar.Lázně 
29. 5. 2016 10:00 / Hv.Cheb B/Skalná - Sedlec st.ž
31. 5. 2016 18:15 / Sedlec st.ž - Aš 
5. 6. 2016 11:45 / Sedlec st.ž - Ostrov
11. 6. 2016 10:45 / FC Cheb/Lipová - Sedlec st.ž
19. 6. 2016 10:00 / Hv.Cheb - Sedlec st.ž
 
 
22.3.2016 fotbal.cz
 

Kalendář 2015/2016 (podzim 2015)

dle soutěže dle datumu
2015 A1A - Okresní přebor mužů
15. 8. 2015 15:00 Kyselka - Sedlec
22. 8. 2015 17:00 Sedlec - Bečov
30. 8. 2015 14:00 Vojkovice - Sedlec 
5. 9. 2015 17:00 Sedlec - Děpoltovice
12. 9. 2015 17:00 Březová - Sedlec
19. 9. 2015 16:30 Sedlec - Pila 
26. 9. 2015 16:30 Sedlec - Kolová
3. 10. 2015 15:00 Stružná - Sedlec
10. 10. 2015 16:00 Sedlec - Dalovice 
17. 10. 2015 10:30 Božíčany - Sedlec
24. 10. 2015 14:30 Sedlec - Chyše B 
1. 11. 2015 14:00 Nejdek B - Sedlec 
7. 11. 2015 14:00 Sedlec - 1.FC K.Vary B
 
2015 C1A - Krajský přebor dorostu
23. 8. 2015 15:00 Sedlec dor.A - Hv.Cheb
26. 8. 2015 17:00 Nejdek - Sedlec dor.A 
30. 8. 2015 14:00 Toužim - Sedlec dor.A
6. 9. 2015 15:00 Sedlec dor.A - Aš 
13. 9. 2015 10:00 Fr.Lázně - Sedlec dor.A
20. 9. 2015 15:00 Sedlec dor.A - Chodov/Božičany
27. 9. 2015 15:00 Sedlec dor.A - Kr.Poříčí 
4. 10. 2015 10:30 Kadaň . - Sedlec dor.A
11. 10. 2015 15:00 Sedlec dor.A - Mar.Lázně 
18. 10. 2015 10:30 N.Sedlo - Sedlec dor.A 
25. 10. 2015 14:30 Sedlec dor.A - Ostrov 
31. 10. 2015 13:30 FC Cheb/Lipová - Sedlec dor.A
8. 11. 2015 14:00 Sedlec dor.A - 1.FC K.Vary
 
2015 C2A - Krajská soutěž dorostu
Sobota 22. 8. 2015 14:00 Sedlec B - Lomnice
Středa 26. 8. 2015 17:00 Kynžvart - Sedlec B 
Neděle 30. 8. 2015 14:00 Habartov - Sedlec B 
Sobota 5. 9. 2015 14:00 Sedlec B - Pernink 
Sobota 12. 9. 2015 14:00 Březová - Sedlec B 
Sobota 19. 9. 2015 13:30 Sedlec B - Svatava 
Sobota 26. 9. 2015 13:30 Sedlec B - Rotava 
Neděle 4. 10. 2015 13:00 Citice - Sedlec B 
Sobota 10. 10. 2015 13:00 Sedlec B - St.Role/N.Role 
Sobota 17. 10. 2015 15:30 Plesná - Sedlec B 
Sobota 24. 10. 2015 11:30 Sedlec B - Chyše 
Neděle 1. 11. 2015 10:00 H.Slavkov - Sedlec B 
Sobota 7. 11. 2015 11:00 Sedlec B - Kynšperk
(nový los 22.8.2015, fotbal.cz)
 
2015 F1A - Krajský přebor mladších žáků
22. 8. 2015 13:15 Fr.Lázně - Sedlec ml.ž.
30. 8. 2015 10:00 Sedlec ml.ž. - Mar.Lázně 
2. 9. 2015 16:30 Aš - Sedlec ml.ž. 
5. 9. 2015 15:00 Hv.Cheb B/Skalná - Sedlec ml.ž.
13. 9. 2015 10:00 Sedlec ml.ž. - Ostrov 
19. 9. 2015 09:00 FC Cheb/Lipová - Sedlec ml.ž. 
26. 9. 2015 15:00 Hv.Cheb - Sedlec ml.ž. 
4. 10. 2015 10:00 Sedlec ml.ž. - Aš 
11. 10. 2015 10:00 Sedlec ml.ž. - Fr.Lázně 
17. 10. 2015 11:45 Mar.Lázně - Sedlec ml.ž.
25. 10. 2015 10:00 Sedlec ml.ž. - Hv.Cheb B/Skalná 
28. 10. 2015 10:00 Sedlec ml.ž. - Hv.Cheb
1. 11. 2015 11:45 Ostrov - Sedlec ml.ž. 
8. 11. 2015 10:00 Sedlec ml.ž. - FC Cheb/Lipová
 

bez záruky, vloženo 5.8.2015 z fotbal.cz

 

dle soutěže dle datumu
I.B třída
22.03.2015 11:00 / Sedlec A - Hazlov
28.03.2015 10:30 / Sedlec A - Merklín
05.04.2015 14:00 / Kynžvart A - Sedlec A 
11.04.2015 10:30 / Sedlec A - D.Žandov
19.04.2015 14:00 / Vojkovice A - Sedlec A 
26.04.2015 14:00 / Studánka A - Sedlec A 
02.05.2015 10:30 / Sedlec A - Habartov
09.05.2015 10:30 / St.Chodovská A - Sedlec A 
16.05.2015 10:30 / Sedlec A - Krajková
24.05.2015 15:00 / Ostrov B - Sedlec A
30.05.2015 10:30 / Sedlec A - Loket
05.06.2015 18:00 / Nejdek B - Sedlec A
13.06.2015 10:30 / Sedlec A - Kr.Poříčí B 
 
III. třída - skupina "A"
domácí hřiště Dalovice
22.03.2015 15:00 / Sedlec B - Abertamy 
29.03.2015 15:00 / Pila B - Sedlec B 
05.04.2015 16:00 / N.Hamry - Sedlec B 
12.04.2015 15:00 / Sedlec B - Bochov B 
19.04.2015 15:00 / Ol.Vrata - Sedlec B 
26.04.2015 15:00 / Sedlec B - Stanovice 
 
III. třída - nadstavba o 9. - 12. místo
10.05.2015 / 15:00 Sedlec B - Hroznětín B (Dalovice)
17.05.2015 / 15:00 Sedlec B - Loko KV B (Dalovice)
23.05.2015 / 14:00 Abertamy - Sedlec B
30.05.2015 / 17:00 Hroznětín B - Sedlec B
06.06.2015 / 17:00 Loko KV B - Sedlec B (Sadov)
14.06.2015 / 15:00 Sedlec B - Abertamy (Dalovice)
 
Krajská soutěž dorostu
04.04.2015 13:00 / Kynžvart Sedlec dorost
11.04.2015 14:00 / Sedlec dorost - Březová
18.04.2015 10:30 / Rotava - Sedlec dorost
25.04.2015 10:30 /Božíčany - Sedlec dorost
02.05.2015 14:00 / Sedlec - Kynšperk
10.05.2015 13:00 / Citice - Sedlec dorost
16.05.2015 14:00 / Sedlec - Chyše
23.05.2015 10:00 / Svatava - Sedlec dorost
30.05.2015 14:00 / Sedlec - Žlutice
07.06.2015 10:30 / Kr.Poříčí - Sedlec dorost
13.06.2015 14:00 / Sedlec - Habartov
 
(bez záruky, 10.3.2015, fotbal.cz)
 

 

KALENDÁŘ 2014/2015

dle soutěže dle datumu
I. B třída
17.08.2014 15:00 / Kr.Poříčí B - Sedlec A
23.08.2014 10:30 / Hazlov - Sedlec A
31.08.2014 16:00 / Merklín - Sedlec A
06.09.2014 10:30 / Sedlec A - Kynžvart
14.09.2014 14:00 / D .Žandov - Sedlec A
20.09.2014 10:30 / Sedlec A - Vojkovice
27.09.2014 10:30 / Sedlec A - Studánka
05.10.2014 15:00 / Habartov - Sedlec A
11.10.2014 10:30 / Sedlec A - St.Chodovská
19.10.2014 15:00 / Krajková - Sedlec A
25.10.2014 10:30 / Sedlec A - Ostrov B
02.11.2014 14:00 / Loket - Sedlec A
08.11.2014 10:30 / Sedlec A - Nejdek B
 
III. třída - skupina "A"
domácí hřiště Dalovice
16.08.2014 17:00 / Potůčky - Sedlec B
24.08.2014 15:00/ Sedlec B - STAR K.Vary
30.08.2014 17:00 / Sl.Junior KV - Sedlec B
07.09.2014 15:00 / Sedlec B - Potůčky
13.09.2014 14:00 / Abertamy - Sedlec B
21.09.2014 15:00 / Sedlec B - Pila B
28.09.2014 15:00 / Sedlec B - N.Hamry
05.10.2014 15:00 / Bochov B - Sedlec B
12.10.2014 15:00 / Sedlec B - Ol.Vrata
19.10.2014 16:30 / Stanovice - Sedlec B
25.10.2014 14:30 / STAR K.Vary - Sedlec B (zrušeno)
02.11.2014 14:00 / Sedlec B - Sl.Junior KV
 
Krajská soutěž dorostu
30.08.2014 14:00 / Habartov - Sedlec dorost
06.09.2014 14:00 / Sedlec dorost - Kynžvart
13.09.2014 14:00 / Březová - Sedlec dorost
20.09.2014 14:00 / Sedlec dorost - Rotava
27.09.2014 14:00 / Sedlec dorost - Božíčany
05.10.2014 11:00 / Kynšperk - Sedlec dorost
11.10.2014 14:00 / Sedlec dorost - Citice
19.10.2014 10:30 / Chyše - Sedlec dorost
25.10.2014 14:00 / Sedlec dorost - Svatava
01.11.2014 11:00 / Žlutice - Sedlec dorost
08.11.2014 14:00 / Sedlec dorost - Kr.Poříčí
 
Krajský přebor žáků - starší
04.09.2014 16:30 / Skalná/Luby - Sedlec (Skalná)
06.09.2014 10:00 / Mar.Lázně - Sedlec
13.09.2014 11:45 / Sedlec - Ostrov
20.09.2014 10:45 / FC Cheb/Lipová - Sedlec (UMT)
27.09.2014 10:00 / N.Sedlo - Sedlec
04.10.2014 11:45 / Sedlec - Fr.Lázně
11.10.2014 11:30 / Aš - Sedlec (Střelnice)
18.10.2014 11:45 / Sedlec - Hvězda Cheb
25.10.2014 11:45 / Sedlec - Skalná/Luby
28.10.2014 13:15 / Ostrov - Sedlec (UMT)
08.11.2014 11:45 / Sedlec - Mar.Lázně
 
Krajský přebor žáků - mladší
04.09.2014 18:15 / Skalná/Luby - Sedlec (Skalná)
06.09.2014 11:45 / Mar.Lázně - Sedlec
13.09.2014 10:00 / Sedlec - Ostrov
20.09.2014 09:00 / FC Cheb/Lipová - Sedlec (UMT)
27.09.2014 11:45 / N.Sedlo - Sedlec
04.10.2014 10:00 / Sedlec - Fr.Lázně
11.10.2014 10:00 / Aš - Sedlec (Střelnice)
18.10.2014 10:00 / Sedlec - Hvězda Cheb
25.10.2014 10:00 / Sedlec - Skalná/Luby
28.10.2014 15:00 / Ostrov - Sedlec (UMT)
08.11.2014 10:00 / Sedlec - Mar.Lázně
(bez záruky, 1.7.2014, fotbal.cz)
 
 

 

KALENDÁŘ 2013/2014

dle soutěže  
I.B třída
23.03.2014 15:00 / Ostrov B - Sedlec A (UMT)
29.03.2014 16:00 / Sedlec A - Březová B
06.04.2014 15:00 / Habartov - Sedlec A
12.04.2014 16:30 / Sedlec A - Studánka
19.04.2014 16:00 / D.Žandov - Sedlec A
26.04.2014 17:00 / Sedlec A - Merklín
03.05.2014 15:00 / Jáchymov - Sedlec A
10.05.2014 17:00 / Sedlec A - St.Chodovská
18.05.2014 15:00 / Kr.Poříčí B - Sedlec A
24.05.2014 17:00 / Sedlec A - Loket
31.05.2014 10:30 / Hazlov - Sedlec A
07.06.2014 17:00 / Sedlec A - Vojkovice
14.06.2014 10:30 / Trstěnice - Sedlec A
 
III. třída
22.03.2014 15:00 / Sedlec B - Pernink
30.03.2014 16:00 / Stanovice - Sedlec B
05.04.2014 16:30 / Sedlec B - Štědrá
12.04.2014 16:30 / Děpoltovice - Sedlec B
19.04.2014 17:00 / Sedlec B - Počerny
27.04.2014 17:00 / Pila B - Sedlec B
03.05.2014 17:00 / Sedlec B - Dvory
11.05.2014 15:00 / Bochov B - Sedlec B
17.05.2014 17:00 / Sedlec B - Potůčky
24.05.2014 17:00 / Sl.Junior KV - Sedlec B (Loket)
31.05.2014 17:00 / Sedlec B - Verušičky
07.06.2014 17:00 / Hájek - Sedlec B
14.06.2014 17:00 / Sedlec B - Hroznětí
 
Krajský přebor dorostu
29.03.2014 13:30 / Ostrov - Sedlec/Loko KV dorost
06.04.2014 15:00 / Sedlec dorost - M.Lázně
13.04.2014 10:00 / Chodov - Sedlec dorost
20.04.2014 15:00 / Sedlec dorost - Hvězda Cheb
27.04.2014 10:30 / Nejdek - Sedlec/Loko KV dorost
04.05.2014 15:00 / Sedlec dorost - N.Sedlo
08.05.2014 15:00 / Sedlec/Loko KV dorost - Aš 
10.05.2014 13:30 / FC Cheb - Sedlec dorost UMT
18.05.2014 15:00 / Sedlec dorost - H.Slavkov
25.05.2014 10:00 / F.Lázně - Sedlec dorost UMT
01.06.2014 15:00 / Sedlec/Loko KV dorost - Toužim
15.06.2014 15:00 / Sedlec/Loko KV dorost - St. Role
 
E1A - Krajský přebor žáků - starší
29.03.2014 11:30 / Sedlec st.žáci - Luby
06.04.2014 11:45 / Hvězda Cheb - Sedlec st.žáci
12.04.2014 11:30 / Sedlec st.žáci - Sokolov
19.04.2014 11:45 / Fr.Lázně - Sedlec st.žáci UMT
27.04.2014 11:30 / Aš/Skalná - Sedlec st.žáci / Skalná
 
E1B - Ligový pohár žáků - starší
04.05.2014 15:00 / Ostrov - Sedlec st.žáci
08.05.2014 11:30 / Sedlec st.žáci - Mar.Lázně
10.05.2014 11:30 / Sedlec st.žáci - Aš/Skalná
18.05.2014 13:15 / Fr.Lázně - Sedlec st.žáci UMT
24.05.2014 11:30 / Sedlec st.žáci - Sokolov
31.05.2014 11:45 / Luby - Sedlec st.žáci
04.06.2014 18:15 / Sedlec st.žáci - Hvězda Cheb
14.06.2014 10:45 / FC Cheb/Lipová - Sedlec st.žáci UMT
 
F1A - Krajský přebor žáků - mladší
29.03.2014 10:00 / Sedlec ml.žáci - Luby
06.04.2014 10:00 / Hvězda Cheb - Sedlec ml.žáci
12.04.2014 10:00 / Sedlec ml.žáci - Sokolov
19.04.2014 10:00 / Fr.Lázně - Sedlec ml.žáci UMT
27.04.2014 10:00 / Aš/Skalná - Sedlec ml.žáci / Skalná
 
F1B - Ligový pohár žáků - mladší
04.05.2014 13:15 / Ostrov - Sedlec ml.žáci
08.05.2014 10:00 / Sedlec ml.žáci - Mar.Lázně
10.05.2014 10:00 / Sedlec ml.žáci - Aš/Skalná
18.05.2014 11:30 / Fr.Lázně - Sedlec ml.žáci UMT
24.05.2014 10:00 / Sedlec ml.žáci - Sokolov
31.05.2014 10:00 / Luby - Sedlec ml.žáci
04.06.2014 16:30 / Sedlec ml.žáci - Hvězda Cheb
14.06.2014 09:00 / FC Cheb/Lipová - Sedlec ml.žáci UMT
 
dle soutěže dle datumu
I.B třída
17.08.2013 17:00 / Sedlec A - Trstěnice
24.08.2013 17:00 / Sedlec A - Ostrov B
01.09.2013 10:30 / Březová B - Sedlec A
07.09.2013 17:00 / Sedlec A - Habartov
14.09.2013 15:00 / Studánka - Sedlec A
21.09.2013 16:30 / Sedlec A - D.Žandov
28.09.2013 16:30 / Merklín - Sedlec A
05.10.2013 16:00 / Sedlec A - Jáchymov
13.10.2013 16:00 / St.Chodovská - Sedlec A
19.10.2013 15:30 / Sedlec A - Kr.Poříčí B
27.10.2013 14:30 / Loket - Sedlec A
02.11.2013 14:00 / Sedlec A - Hazlov
10.11.2013 14:00 / Vojkovice - Sedlec A
 
III.třída
17.08.2013 17:00 / Hroznětín B - Sedlec B
24.08.2013 17:00 / Pernink - Sedlec B
31.08.2013 17:00 / Sedlec B - Stanovice
07.09.2013 17:00 / Štědrá - Sedlec B
14.09.2013 17:00 / Sedlec B - Děpoltovice
21.09.2013 15:00 / Počerny - Sedlec B
28.09.2013 16:30 / Sedlec B - Pila B
06.10.2013 16:00 / Dvory - Sedlec B (UMT)
12.10.2013 16:00 / Sedlec B - Bochov B
19.10.2013 15:00 / Potůčky - Sedlec B
26.10.2013 14:30 / Sedlec B - Sl.Junior KV
03.11.2013 14:00 / Verušičky - Sedlec B
09.11.2013 14:00 / Sedlec B - Hájek
 
C1A - Krajský přebor dorostu
25.08.2013 10:00 / Aš - Sedlec/Loko KV
01.09.2013 15:00 / Sedlec/Loko KV - Ostrov
04.09.2013 17:00 / St. Role - Sedlec/Loko KV
08.09.2013 15:00 / Mar.Lázně - Sedlec/Loko KV
15.09.2013 15:00 / Sedlec/Loko KV - Chodov
21.09.2013 13:30 / Hvězda Cheb - Sedlec/Loko 
29.09.2013 15:00 / Sedlec/Loko KV - Nejdek
06.10.2013 10:30 / Nové Sedlo - Sedlec/Loko 
13.10.2013 15:00 / Sedlec/Loko KV - FC Cheb
20.10.2013 12:30 / H.Slavkov - Sedlec/Loko KV
27.10.2013 14:30 /  Sedlec/Loko KV - Fr.Lázně
02.11.2013 10:30 / Toužim - Sedlec/Loko KV
 

 

KALENDÁŘ 2012/2013

Kalendář dle data zápasu Kalendář dle jednotlivých soutěží
24.03.2013 15:00 / Pila B - Sedlec B
24.03.2013 15:00 / Sedlec A - Studánka
 
30.03.2013 15:00 / Sedlec B - Údrč
 
06.04.2013 16:30 / Plesná - Sedlec dorost
07.04.2013 15:00 / Sedlec A - Jáchymov
07.04.2013 16:30 / Stanovice - Sedlec B
 
13.04.2013 15:00 / Sedlec B - Kr.Údolí
 
20.04.2013 13:30 / Březová - Sedlec dorost
21.04.2013 15:00 / Sedlec A - Drmoul
 
27.04.2013 15:00 / Sedlec B - Otročín
27.04.2013 17:00 / Hroznětín - Sedlec A 
28.04.2013 15:00 / Sedlec dorost - Rotava
 
01.05.2013 15:00 / Oloví - Sedlec A
01.05.2013 10:30 / Sedlec dorost - Habartov
 
04.05.2013 10:00 / Loket - Sedlec dorost
05.05.2013 15:00 / Sedlec A - Kr.Poříčí B
05.05.2013 15:00 / Ol.Vrata - Sedlec B
 
08.05.2013 13:00 / Svatava - Sedlec dorost
08.05.2013 15:00 / Sedlec B - Ol.Vrata
08.05.2013 10.30 / Teplá - Sedlec A 
 
11.05.2013 15:00 / Sedlec B - Pila B
11.05.2013 15:00 / Lomnice - Sedlec dorost
12.05.2013 15:00 / Sedlec A - Luby
 
19.05.2013 14:00 / Údrč - Sedlec B
19.05.2013 15:00 / Ostrov B - Sedlec A
19.05.2013 15:00 / Sedlec dorost - N. Role
 
25.05.2013 15:00 / Sedlec B - Stanovice
26.05.2013 13:00 / D.Rychnov - Sedlec dorost
26.05.2013 15:00 / Sedlec A - Merklín
 
02.06.2013 15:00 / Sedlec A - Plesná
02.06.2013 17:00 / Kr.Údolí - Sedlec B
 
08.06.2013 13:30 / Citice - Sedlec dorost
09.06.2013 15:00 / Sedlec A - D.Žandov
 
16.06.2013 10:30 / Bochov - Sedlec A
16.06.2013 14:00 / Otročín - Sedlec B
16.06.2013 15:00 / Sedlec dorost - Kr.Poříčí 
A3A - I. B třída
24.03.2013 15:00 / Sedlec A - Studánka
07.04.2013 15:00 / Sedlec A - Jáchymov
21.04.2013 15:00 / Sedlec A - Drmoul
27.04.2013 17:00 / Hroznětín - Sedlec A 
01.05.2013 15:00 / Oloví - Sedlec A
05.05.2013 15:00 / Sedlec A - Kr.Poříčí B
08.05.2013 10.30 / Teplá - Sedlec A
12.05.2013 15:00 / Sedlec A - Luby
19.05.2013 15:00 / Ostrov B - Sedlec A
26.05.2013 15:00 / Sedlec A - Merklín
02.06.2013 15:00 / Sedlec A - Plesná
09.06.2013 15:00 / Sedlec A - D.Žandov
16.06.2013 10:30 / Bochov - Sedlec A
-----------------------------------
 
A3A - IV. třída
24.03.2013 15:00 / Pila B - Sedlec B
30.03.2013 15:00 / Sedlec B - Údrč
07.04.2013 16:30 / Stanovice - Sedlec B
13.04.2013 15:00 / Sedlec B - Kr.Údolí
27.04.2013 15:00 / Sedlec B - Otročín
05.05.2013 15:00 / Ol.Vrata - Sedlec B
08.05.2013 15:00 / Sedlec B - Ol.Vrata
11.05.2013 15:00 / Sedlec B - Pila B
19.05.2013 14:00 / Údrč - Sedlec B
25.05.2013 15:00 / Sedlec B - Stanovice
02.06.2013 17:00 / Kr.Údolí - Sedlec B
16.06.2013 14:00 / Otročín - Sedlec B
----------------------------------
 
C2A - Krajská soutěž dorostu
31.03.2013 15:00 / Sedlec dorost - Habartov
06.04.2013 16:30 / Plesná - Sedlec dorost
20.04.2013 13:30 / Březová - Sedlec dorost
28.04.2013 15:00 / Sedlec dorost - Rotava
01.05.2013 10:30 / Sedlec dorost - Habartov
04.05.2013 10:00 / Loket - Sedlec dorost
08.05. 13:00 / Svatava - Sedlec dorost
11.05. 15:00 / Lomnice - Sedlec dorost
19.05. 15:00 / Sedlec dorost - Nová Role
26.05. 13:00 / D.Rychnov - Sedlec dorost
08.06. 13:30 / Citice - Sedlec dorost
16.06. 15:00 / Sedlec dorost - Kr.Poříčí 

 

KALENDÁŘ 2012/2013

Kalendář dle data zápasu Kalendář dle jednotlivých soutěží
29.09.2012, 15:00 / Sedlec B - Otročín
30.09.2012, 15:00 / Sedlec A - Hroznětín
30.09.2012, 10:00 / Rotava - Sedlec dorost
 
07.10.2012, 15:00 / Kr.Poříčí B - Sedlec A
07.10.2012, 15:00 / Ol.Vrata - Sedlec B
07.10.2012, 15:00 / Sedlec dorost - Loket
 
13.10.2012, 15:00 / Sedlec B - Pila B
14.10.2012, 15:00 / Luby - Sedlec A
14.10.2012, 15:00 / Sedlec dorost - Lomnice
 
20.10.2012, 10:00 / Nová Role - Sedlec dorost
21.10.2012, 14:00 / Údrč - Sedlec B
21.10.2012, 15:00 / Sedlec A - Ostrov B
 
27.10.2012, 14:30 / Sedlec B - Stanovice
28.10.2012, 14:30 / Merklín - Sedlec A
28.10.2012, 15:00 / Sedlec dorost - D.Rychnov
 
04.11.2012, 14:00 / Sedlec A - Plesná
04.11.2012, 14:00 / Kr.Údolí - Sedlec B
 
10.11.2012, 14:00 / D.Žandov - Sedlec A
11.11.2012, 14:00 / Sedlec dorost - Citice
 
18.11.2012, 13:30 / Otročín - Sedlec B
18.11.2012, 13:30 / Merklín - Sedlec A
(odložené utkání)
18.11.2012, 13:30 / Sedlec dorost - D.Rychnov
(odložené utkání)
A3A - I. B třída
19.08.2012, 15:00 / Sedlec A - Bochov
25.08.2012, 15:00 / Studánka - Sedlec A
02.09.2012, 15:00 / Sedlec A - Oloví
08.09.2012, 15:00 / Jáchymov - Sedlec A
16.09.2012, 15:00 / Sedlec A - Teplá
23.09.2012, 10:30 / Drmoul - Sedlec A
30.09.2012, 15:00 / Sedlec A - Hroznětín
07.10.2012, 15:00 / Kr.Poříčí B - Sedlec A
14.10.2012, 15:00 / Luby - Sedlec A
21.10.2012, 15:00 / Sedlec A - Ostrov B
28.10.2012, 14:30 / Merklín - Sedlec A
04.11.2012, 14:00 / Sedlec A - Plesná
10.11.2012, 14:00 / D.Žandov - Sedlec A
 
A3A - IV. třída
18.08.2012, 15:00 / Sedlec B - Ol.Vrata
25.08.2012, 17:00 / Pila B - Sedlec B
01.09.2012, 15:00 / Sedlec B - Údrč
09.09.2012, 16:30 / Stanovice - Sedlec B
15.09.2012, 15:00 / Sedlec B - Kr.Údolí
29.09.2012, 15:00 / Sedlec B - Otročín
07.10.2012, 15:00 / Ol.Vrata - Sedlec B
13.10.2012, 15:00 / Sedlec B - Pila B
21.10.2012, 14:00 / Údrč - Sedlec B
27.10.2012, 14:30 / Sedlec B - Stanovice
04.11.2012, 14:00 / Kr.Údolí - Sedlec B
18.11.2012, 13:30 / Otročín - Sedlec B
 
C2A - Krajská soutěž dorostu
26.08.2012, 15:00 / Sedlec dorost - Svatava
02.09.2012, 14:00 / Habartov - Sedlec dorost
05.09.2012, 17:00 / Kr.Poříčí B - Sedlec dorost
09.09.2012, 15:00 / Sedlec dorost - Plesná
15.09.2012, 13:30 / Žlutice - Sedlec dorost
23.09.2012, 15:00 / Sedlec dorost - Březová
30.09.2012, 10:00 / Rotava - Sedlec dorost
07.10.2012, 15:00 / Sedlec dorost - Loket
14.10.2012, 15:00 / Sedlec dorost - Lomnice
20.10.2012, 10:00 / Nová Role - Sedlec dorost
28.10.2012, 15:00 / Sedlec dorost - D.Rychnov
11.11.2012, 14:00 / Sedlec dorost - Citice

 

Kalendář 2011/2012
- v levém horním rohu posouváte měsíce
- kliknutím na "Agenda" v pravém horním roho se vám zobrazí všechny naplánované akce, kliknutím zpět na "Měsíc" se dostanete zpět do kalendáře, kliknutím na "Dnes" se v kalendáři přesunete na dnešní den.
- kliknutím na akci si rozbalíte podrobnosti

KALENDÁŘ AKCÍ 2011

BŘEZEN 2011
12. 3.    10:00     Firemní liga                            UMT

DUBEN 2011
2. 4.     14:00   Sedlec B – Pernink B                        Tráva
3. 4.    10:00    Sedlec    -  Chodov st.,ml.žáci            Tráva
9. 4.    16:30    Sedlec    -  Loket                             Tráva
16. 4.     9:30    Mistr.turnaj,st.přípravka  7+1(5+1)    UMT
16. 4.   17:00     Sedlec  -  Dol.Žandov                     Tráva
23. 4.   14:00     Sedlec B – Stružná                         Tráva
24.4.    10:00    Turnaj dětí   OFS 4+1,5+1               UMT, Tráva
30. 4.     9:30    St.žáci mistr.turnaj 4+1                    UMT
Sedlec  A - Kr. Poříčí B      30.04.            17:00
Jáchymov B  - Sedlec B     30.04.            15:00

KVĚTEN 2011
1. 5.    10:00    Sedlec  - Fr.Lázně st+ml.žáci               Tráva
7. 5.     9:30     St.žáci mistr.turnaj                            UMT

Skalná  - Sedlec A      7.5.     10:00
Sedlec B  - Kr.Údolí    7.5.      14:00
8. 5.   10:00    Sedlec  - Sokolov st.+ml.žáci               Tráva
Sedlec  A - Útvina      14.05.     17:00
14.5.        Mercedes Open 2011
Ne     15. 5.  10:00    Turnaj dětí                              UMT,Tráva
Otročín  - Sedlec B      15.05.     14:00
21. 5.   9:30    St.žáci mistr.turnaj                             UMT

Pernink  - Sedlec A      21.05.     10:30
Sedlec B  - Bochov B    21.05.     14:00
22. 5.   10:00   Sedlec -  Aš st.+ml.žáci                     Tráva
Sedlec  A - Březová     28.05.      17:00
29. 5.    10:00   Turnaj dětí                                     UMT,Tráva
Valeč  - Sedlec B        29.05.      14:00

ČERVEN 2011
4. 6.      9:30    Sedlec- FC Cheb st.+ml.žáci           Tráva
Sedlec B -  Údrč              04.06.     14:00
5. 6.     10:00    Turnaj dětí                                 UMT,Tráva
Kraslice  - Sedlec  A         05.06.      14:00
11. 6.         EUROSPORTRING 7+1                       UMT,Tráva
12. 6         EUROSPORTRING  7+1                       UMT,Tráva
Sedlec  A - Božičany  11.06. 17:00 / možná bude přehozeno
12.06.                  Sedlec B volno
18. 6.        9:30   St.žáci mistr.turnaj                         UMT
Kynšperk  - Sedlec  A      18.06.     15:00
19. 6.       10:00  Turnaj dětí                                    UMT,Tráva
25. 6.                  Firemní liga                                   UMT,Tráva

Vyhledávání

© 2012 www.OKstudio.eu . Všechna práva vyhrazena.