Sedlecké přípravné turnaje v březnu, všechny žákovské kategorie.
Hala ZŠ DVORY.
Předškoláci (hráli jen turnaj mezi sebou): 1. SEDLEC A, 2. SEDLEC B, 3. SEDLEC C.
Mladší přípravka: 1. SEDLEC A, 2. HROZNĚTÍN, 3. SEDLEC B, 4. ČECHIE DALOVICE, 5. SOKOL HÁJEK.
Starší přípravka: 1. FC K.VARY A,  2. SEDLEC A,  3. SEDLEC B,  4. 1. FC K.VARY B, 5. SOKOL HÁJEK.
Mladší žáci: 1. SEDLEC A, 2. SL. ŽATEC, 3. BANÍK KR.POŘÍČÍ, 4. SEDLEC C, 5. SEDLEC B, 6. SEDLEC D, 7. ČECHIE DALOVICE, 8. STAR KV.
Starší žáci: 1. SEDLEC A, 2. SEDLEC B, 3. BANÍK KR.POŘÍČÍ, 4. SEDLEC D, 5. KOLOVÁ, 6. SEDLEC C, 7. TOUŽIM, 8. CHÝŠE.

Tréninky mladší žáci 2016:

  • pondělí : ZŠ Konečná 15:00 - 16:30, sraz 14:45
  • středa : umělka Sedlec 16:00 - 17:00 (příp. 17:30)
  • pravděpodobně od půlky března: tréninky venku v Sedleci od 16:00 do 17:30.
Oddíl KSNP Sedlec obdržel od Českého olympijského výboru dotaci na činnost mládeže v roce 2015.

 

TRÉNINKY PODZIM 2014

  • ELÉVI - ROČ.2008,09 - PO A ST OD 16.00 - SEDLEC - POZDĚJI TĚLOCVIČNA ZŠ RŮŽ.VRCH - OD LISTOPADU-TRENÉR-JÍCHA MARTIN
  • ST.A ML.PŘÍPRAVKA - ROČ.2004,05,06,07 - SEDLEC 16.15 - TRENÉŘI-BROŽÍK, BARTH, GONDA, BROŽ
  • ST.A ML.ŽÁCI - 2000,01,02,03 - SEDLEC ST, PÁ OD 16.30, OD ŘIJNA OD 16.00 - TRENÉŘI - BARTH, SZABO, RYSL, MICHOVSKÝ, DEMJAN
  • DOROST - ST A PÁ OD 18.00, OD ŘIJNA 17.30 - TRENÉŘI - KLAMO, BROŽÍK, DEMJAN
  • MUŽI - TO SAMÉ CO DOROST
  • OD 15.9. - SPECIALY FR.KLAMA PRO 2001 - 2005 - JEN 16 MÍST!!! - PO - 17.00
  • ROČ.2003 MOHOU TRÉNOVAT I S PŘÍPRAVKOU, ROČ.1999 MOHOU SE ŽÁKY.

 

2013/2014 - Krajský přebor žáků - mladší  2013/2014 - Krajský přebor žáků - starší
1.kolo
Sedlec Ostrov 2:6 (1:3) 30
Branky: Panocha David, Gabriel Jakub - Zedníček Jaroslav 2, Navrátil Tomáš 2, Kostka Jakub, Kavka Filip
2.kolo
Mar.Lázně Sedlec 4:1 (3:1) 25
Branky: Šprincl Jan 2, Ouda Martin, Šťáhlovský Jan - Panocha David
3.kolo
-
4.kolo
FC Cheb/Lipová Sedlec 5:0 (4:0)
5.kolo
Sedlec Aš/Skalná 3:5 (3:2)
Branky: Gabriel Jakub, Diro Daniel, Lažanský Denis - Bartoš Viktor 4, Mašek Jan
6.kolo
Luby Sedlec 2:2 (1:1) PK 2:3
Branky: Bartoněk Stanislav, Levora Vojtěch - Panocha David 2
7.kolo
Sedlec Hvězda Cheb 1:0 (0:0) 
Branky: Panocha David
8.kolo
Sokolov Sedlec 15:0 (6:0)
Branky: Verenka Filip 4, Franc Josef 2, Pařil Pavel 2, Byrtus Radek, Rustler Jakub, Strmiska Slavomír, Čaban Michal, Procházka Daniel, Frič Josef, vlastní
9.kolo
Sedlec Fr.Lázně 10:0 (3:0)
Branky: Panocha David 3, Diro Daniel 2, Rohla Antonín 2, Knop Benjamin, Daniš Leon, vlastní
10.kolo
Ostrov Sedlec 9:1 (4:0)
Branky: Zeronik Jakub 5, Kostka Jakub 2, Chomát Lukáš, Novotný Jan - Kilyk Rostislav
11.kolo
Sedlec Mar.Lázně 2:3 (0:0)
Branky: Diro Daniel 2 - Ouda Martin, Slavíček Jiří, Suchan Petr
12.kolo
-
13.kolo
Sedlec FC Cheb/Lipová 4:3 (3:1)
Branky: Panocha David 3, Daniš Leon - Vu David, Sirakov Marek, Bílek Petr
14.kolo
ještě se bude hrát
15.kolo
Sedlec Luby 3:0 (2:0)
Branky: Trunda Oliver 2, Gabriel Jakub
16.kolo
Hvězda Cheb Sedlec 5:2 (2:2) 
Branky: Steiner Sebastian 2, Znak Petr 2, Fencl Tomáš - Kubánek Aleš, Kilyk Rostislav
17.kolo
Sedlec Sokolov 2:1 (0:0)
Branky: Kilyk Rostislav 2 - Verenka Filip
18.kolo
Fr.Lázně Sedlec 0:21 (0:12)
Branky: Gabriel Jakub 7, Trunda Oliver 3, Kilyk Rostislav 3, Lažanský Denis 3, Woldrych Sebastián, Novotný Richard, Knop Benjamin, Diro Daniel, Rohla Antonín
 
1.kolo
Sedlec Ostrov 0:8 (0:2)
Branky: Ahselm Dominik 3, Bešťák Zdeněk 3, Zedníček Jaroslav, Vyleta Václav
2.kolo
Mar.Lázně Sedlec 8:0 (4:0)
Branky: Kucik Ondřej 2, Hraško Pavel 2, Novotný Tomáš, Parák Ondřej, Mázdra Miroslav, Dvořák Jakub
3.kolo
-
4.kolo
FC Cheb/Lipová Sedlec 2:2 (2:1) PK 2:4
Branky: Halada Štěpán, Stolarčik Patrik - Bílý Patrik, Ševčík David
5.kolo
Sedlec Aš/Skalná 4:0 (3:0)
Branky: Jaffan Samir, Ševčík David, Gabriel Petr, Dalaveraj Adrian
6.kolo
Luby Sedlec 0:12 (0:8)
Branky: Jaffan Samir 4, Patera Radek 3, Gabriel Petr 2, Dalaveraj Adrian 2, Ševčík David
7.kolo
Sedlec Hvězda Cheb 8:3 (2:0)
Branky: Bílý Patrik 3, Patera Radek 2, Gabriel Petr 2, Polák Filip - Michal Daniel, Červeňák Jan, Peter Petr.
8.kolo
Sokolov Sedlec 1:2 (0:0)
Branky: vlastní - Bílý Patrik, Gabriel Petr
9.kolo
Sedlec Fr.Lázně 6:0 (4:0) 
Branky: Bílý Patrik 2, Jaffan Samir, Siegl Michael, Kolaci Filip, vlastní
10.kolo
Ostrov Sedlec 11:0 (4:0)
Branky: Ahselm Dominik 4, Zeronik Jakub 2, Vyleta Václav 2, Olah Daniel, Rams Jiří, Vlach Petr
11.kolo
Sedlec Mar.Lázně 2:4 (0:1)
Branky: Diro Daniel, Bílý Patrik - Seleši Filip, Kůta Zdeněk, Dvořák Jakub, Hraško Pavel
12.kolo
-
13.kolo
Sedlec FC Cheb/Lipová 1:0 (1:0)
Branky: Jaffan Samir
14.kolo
ještě se bude hrát
15.kolo
Sedlec Luby 8:3 (4:2)
Branky: Jaffan Samir 2, Bílý Patrik 2, Tranta Stanislav, Patera Radek, Gabriel Petr, Dalaveraj Adrian - Ulrych Vojtěch 2, Šulcek Jiří
16.kolo
Hvězda Cheb Sedlec 2:6 (1:2) 
Branky: Kolář Roman, Červeňák Jan - Jaffan Samir 3, Bílý Patrik 2, Gabriel Petr; 
17.kolo
Sedlec Sokolov 0:2 (0:1)
Branky: Dotzauer Wolfgang 2
18.kolo
Fr.Lázně Sedlec 1:4 (0:1)
Branky: Krejčí Dominik - Gabriel Petr 2, Bílý Patrik, vlastní

 

TRÉNINKY PODZIM 2013

Přípravky a nejmenší fotbalisté první týden v září dle rozpisu tréninků, který bude uveřejněn na stránkách.

Sledujte aktuality a nominace v Návštěvní knize KSNP Sedlec, ZDE.

KSNP Sedlec ml.žáci - Luby ml.žáci 1:2 (26.4.2013) KSNP Sedlec st.žáci - Luby st.žáci 19:1 (26.4.2013)

 

1.4.2013
Žáci tento týden od 16 hod st a pa.st.žáci od 17 hod st. a pa.dorost sraz v ut.17 hod. Od druhého týdne v dubnu až do konce června.elévi Sedlec po a st.od 16 hod.přípravky ml.i st. Sedlec ut a ct 16.15, st.a ml.žáci st.a pa Sedlec 16.15.speciální tréninky - po Růž.vrch ZŠ atletický ml.a st.žáci,brankářský-pa Sedlec 16.00 mladší. Novotný, Kotrč, Michovský, Vlášek, a starší-Sedlec starší Varga Vrba, Kašák, Dalaveraj,po od 16.30 výběr talentů - jména budou upřesněna. 

ZIMNÍ TRÉNINKY MLÁDEŽE (od 1.1.2013)

Dorost
ZŠ ČANKOVSKÁ - čtvrtek od 17.30. 
další tréninky budou v neděli - bude upřesněno po 10.1 
 
Žáci roč.98, 99
UMT ČANKOVSKÁ - 16 - 17.30 - čtvrtek
každý lichý týden ZŠ Tuhnice - 16 - 18.00 - tělocvična - pátek
 
Žáci roč.00,01
UMT ČANKOVSKÁ - 16 - 17.30 - čtvrtek
každý sudý týden ZŠ Tuhnice - 16 - 18.00 - tělocvična - pátek
 
Přípravka roč.O2,O3
ZŠ ČANKOVSKÁ - tělocvična č.2 - 18 00-19 00 - uterý
každý sudý týden - tělocvična č.1 - 17 00-18 00 - čtvrtek
 
Přípravka roč.O4,O5
ZŠ ČANKOVSKÁ - tělocvična č.2 - 17 00-18 00 - uterý
každý sudý týden - tělocvična č.1 - 16 00-17 00 - čtvrtek
 
Elévi.roč.O6,O7
ZŠ RŮŽOVÝ VRCH - tělocvična - pondělí - 15 30-16 30

Vyhledávání

© 2012 www.OKstudio.eu . Všechna práva vyhrazena.