4.9.2021 / Sedlec - Chyše 2:2 (2:0)

STŘELCI: 4. Štěpán David, 44. Vydra Jakub - 57. Hanzlíček Jiří, 73. Svoboda Antonín.
Sestava - M. Toka- P. Gregor [-] , A. Irovský (62. L. Juhás) , J. Košťál [-] , F. Petra [-] - J. Hofman (83. F. Kotrč) , D. Ferenc [-] (57. M. Henzl [-] ) , D. Štěpán [-] , P. Krejsa [-] - M. Kováč (57. D. Diro) , J. Vydra. Trenér: M.Štycha
ŽK: 52. A. Irovský , 55. M. Toka , 58. P. Krejsa , 63. L. Juhás , 70. M. Henzl - 55. E. Laurich , 88. J. Hanzlíček . ČK: 79. L. Juhás.

Hodnocení trenéra:
Dnes to byl zápas do,kterého jsme šli s tím,že Chyše je soupeř , který určitě bude chtít hrát fotbal a ne nakopávanou. V kabině jsme si řekli,že dnes necháme na hřišti úplně vše . Když už nám nepůjdou nohy musíme tam nechat srdce.
A od začátku dokonce jsme hráli tvrdě,rychle důrazně a nic jsme Chýši nedali zadarmo.
V prvním poločase jsme Chýši ve všem přehrávali a vytvářeli si šance a dvě jsme proměnily. 2:0.
V šatně jsme si řekli ,že ve druhém poločase nesmíme polevit a jít do zápasu pro body.
Na začátku druhého poločasu jsme měli gólovou šanci kterou jsme neproměnili a Chyše ve druhém poločase přidala na aktivitě a srovnala skóre .
Měly jsme ještě nějaké hezké fotbalové šance ,ale to měla i  Chyše.
Dnes musím říct kdyby nám někdo před zápasem řekl budete mít bod s Chýší, řekl bych mu že je blázen. Nyní má pro mě ten bod velmi hořkou příchuť . Zítra za něj budeme rádi.
M.Štycha, KSNP Sedlec

Rozhodčí: Peschel Filip - Vokoun Tomáš, Procházka Jaroslav. Delegát: Pešek Pavel.