05.06.2015 / Nejdek B - Sedlec A 2:1 (1:0)

Branky: Vašek Jan, Vaník Tomáš - Kováč Michal.
Sestava: Petr Fleky - Vála st., Kadlec, Janáček, Oncirk - Jelínek, Hofman, Blažek, Zeman - Kováč, Fenkl. Trenér: Kováč st.

Utkání, kterému by slušela spíše remíza. Nejdek měl opticky navrch , ale vždy se v utkání našly pasáže, ve kterých přestal hrát a pustil Sedlec do náhlých a nečekaných tutových šancí
Jednu z nich měl dorostenec Blažek, ale trefil jen břevno (video zde). To na druhé straně šel nejdecký Vašek nikým neatakován z půlky sám, před vápnem natáhl a trefil krásně víko sedlecké branky - 1:0 (video gólu zde).
Ve druhém poločase se střídaly šance na obou stranách a jedna akce gólově vyšla Sedleci. Michal Kováč ne zrovna tvrdě vystřelil z vápna, míč šel rovnou na brankáře, ale ten si nafackoval a hodil míč do branky - 1:1 ( video gólu zde ). O výsledku rozhodl roh 10 minut před konce, Štěpán Oncirk nedoskočil a útočník za ním už měl snadnou práci - 2:1 (video gólu zde). Pěkný zápas, šance na obou stranách, ale Sedlec opět bez bodu.

Rozhodčí: Sieber Josef, Nehasil Lukáš, Matejka Dominik; Delegát: Bizoň Marcel.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 13. místo.