06.11.2010, 10:30 / Božičany - Sedlec 1:3 (1:1)

Branky: Heřmánek František - Osten Jiří, Tůma Lukáš, Psohlavec Jan.
Sestava: Flekač - Kováč, Psohlavec, Soukup, Lehečka - Tůma, Hofman, Křížek, Filipčík - Kníže, Osten J. / Střídali: Budil, Hudec. Trenér: Z.Ježek.

Zápas podzimu. Obě mužstva nutně potřebovala vyhrát, aby měla světlejší vyhlídky na záchranu v jarní části soutěže.
Božičany nasadily do hry tři útočníky a tato taktika jim přinesla ovoce hned v úvodu zápasu. Ostenovu špatnou přihrávku vystihl božičanský Heřmánek a lobem překonal bezmocného gólmana Flekače - 1:0. Sedlec to nepoložilo, začal hrát svoji hru,  přihrávky do stran na pár doteků a centr do vápna. Po jedné takové akci domácí stoper špatně odhlavičkoval a ostrostřelec Jirka Osten dostal šanci odčinit svou chybu, čehož využil a hlavou zavěsil - 1:1.
Ve druhé půli už hrálo jenom jedno mužstvo - Sedlec. 47.minuta -  závar před brankou domácích, Osten přesně přihrává zpětnou na Lukáše Tůmu a ten pálí nekompromisně do šibenice - 1:2. Hra pokračovala stále na polovině Božičan, počet šancí se zvětšoval. Kníže, Křížek, Hofman - a pořád nic. Nakonec se ujala standardní situace. Po stříleném rohu (Filipčík) se do balónu v pokleku položil stoper Honza Psohlavec a nedal brankáři šanci - 1:3.
Hotovo dvacet, Sedlec se druhým vítězstvím v sezóně odpoutal z posledního místa zajistil si konečnou 12. příčku v tabulce.

Rozhodčí: Fiala Petr, Fraško Jaroslav, Bušek Josef; Delegát: Rusňák Miroslav.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 12.místo