07.09.2013 / Sedlec A - Habartov 2:2 (1:2) PK 4:1

07.09.2013 / Sedlec A - Habartov 2:2 (1:2)  PK 4:1

Sestava: Flekač - Lehečka, Krejsa, Florián, Janáček - Limani, Hofman, Kováč, Bílý - Osten J., Budil. Trenér: J.Lehečka. Stř: Fenkl (Osten), Vála st. (Kováč) .
Branky: Bílý Tomáš, vlastní - Bartoš Petr, Doboš Lubomír.

Vyrovnané utkání, více ze hry však měli hosté z Habartova.
První branka padla hned ve 2.minutě (asi nová tradice v Sedleci) .. míč po centru z prava propadl přes dva-tři hráče a osamocený útočník neměl problém - 0:1. Pak Sedlec zatlačil soupeře na jeho polovinu, 20-25 minut hrálo jen domácí mužstvo. Z tlaku také vyústil gól: na vápně si sebral míč Tomáš Bílý a bombou prostřelil gólmana - 1:1. Pak však vyrobil děsivou hrubici Michal Kováč. Na hranici vlastního pokutového území špatně zpracoval balón a nabídl ho soupeři, který poděkoval - 1:2
Ve druhé půlce měl stále více ze hry Habartov, ale sedlecké akcie držel nahoře výborným výkonem gólman Flekač. Na druhé straně padl gól prakticky z ničeho - Tomáš Bílý prudce centroval do šestnáctky a dezorientovaný hostující obránce si míč vrazil do brány - 2:2. A šlo se na penalty. V těch zazářil opět domácí ochránce svatyně Flekač, když první dvě penalty hostům bravurně vychytal a Limani tak mohl rozhodnout. Proměnil a Sedlec (premiérově) v penaltové loterii získal bod navíc.
(Sedlec dva body, Habartov jeden).
Hodnocení hráčů: nejlepší hráči Sedlece: Bílý, Flekač. Nadprůměrný výkon: Krejsa, Florián, Lehečka.

Rozhodčí: velmi slabý Jati David, Hodač Petr, Sapoušek Jáchym. Delegát: Štěrba Václav.
Mistrovský zápas, muži A, Karlovarský kraj, 1.B třída.
Pozice v tabulce po tomto zápase: : 9. místo.