10.10.2015 / Sedlec - Dalovice 0:3 (0:0)

Branky: 59. Bubla, 64. Stolín, 83. Stolín.
Sestava Sedlec: Flekač Martin B - Oncikr Štěpán O Kadlec Pavel O Patera Václav O Kanis Jan Z Tůma Lukáš Z Hofman Jaroslav Z Janáček Jiří O Krejsa Petr Z Kováč Michal Ú Schönwalder Dalin (K) Ú.  Střídali: Budil Jan N Petra František N Horváth Jakub N Osten Michal. Trenér: Osten Jiří.
Sestava DaloviceKarfiol René B - Balšan Dominik N Grňo Martin (K) N Hájek Robert N Sochor David N Hlůžek Jakub N Mykhaylyuk Vitaliy N Bubla Milan N Hegr Jindřich N Schreiber Jan N Stolín Miloslav.

V ne moc pohledném utkání Sedlec prohrál a přišel o první místo v tabulce. Poprvé v sezóně domácí tým nevstřelil gól, za celý zápas dokonce ani nevystřelil na bránu, hrozil jen hlavičkami po centrech, které všechny skončily nad nebo vedle, kromě jediné výjímky: nejblíže gólu byl Honza Budil - trefil ve druhém poločase hlavou břevno. Dalovice rozhodly zápas ve druhé půli, po prvním gólu dravého Bubly se uklidnily, přidaly další dvě (laciné) branky a zápas kontrolovaly až do konce. Nutno podotknout, že druhé brance předcházel odpískaný faul Kadlece, který nebyl (viz video). Všechny branky můžete vidět NA TOMTO VIDEU.

Hodnocení trenéra: Zasloužená výhra Dalovic, které byly o trochu lepší. Paradoxně v 1.poločase byl rozdíl markantní a bylo to 0:0,  2.poločas byl vyrovnaný a dostali jsme tři góly. Nemůžu nikomu nic vytknout, všichni brali zápas prestižně a makali, ale tentokrát to nešlo a Dalovice nás kromě pár hlaviček k ničemu nepustily. Ono taky na tom našem drňáku hrát nějakej úchvatnej fotbal ani nejde. Nevadí, jedeme dál, stále jsme na špičce.

Pozn: Zpráva rozhodčího: Během utkání nebylo poskytnuto občerstvení.
Sedlec podal proti zápisu rozhodčího protest, měl připravené občerstvení v klubovně. Kdyby rozhodčí věnoval stejnou péči i tomu, co má hlavně dělat: nejen že poškodil Sedlec tím, že odpískal faul, který nebyl a z následného kopu Sedlec obdržel branku (viz video), ale navíc ani pořádně nevyplnil zápis. Podle pana rozhodčího ani jeden tým nestřídal.

Rozhodčí: Kozák Rudolf, AR1: Bláha Karel, AR2: Kostolecký Karel
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 2. místo.