12.05.2013 / Sedlec A - Luby 3:1 (0:1)

Branky: Slabý Miloš, Osten Jiří, Bílý Tomáš - Johan Vlastimil.
Sestava: Dvořák - Vyskočil, Hruška, Kováč, Florián - Hofman, Lehečka, Slabý, Krejsa - Bílý, Osten J. Stř: Budil, Hudec. Trenér: Lehečka.

První poločas byl vyrovnaný, ale Luby měly mírnou převahu ve středu pole. Tu také přetavily ve vedoucí gól, když se dostaly k vápnu a jejich útočník otřel střelu bodlem o tyčku - 0:1. Největší šance na vyrovnání přišla ve 44.min., když Osten vyslal uličkou Slabého, tomu padl pod nohy gólman, odražený balón se dostal k Tomášovi Bílému, ale ten přestřelil opuštěnou branku.
Do duhé půle přišel Sedlec jako vyměněný. Ovládl celé hřiště a hosté se vůbec do vápna nedostávali. Ve 48.min. předvedli domácí krásnou akci. Miloš Slabý milimetrově vysunul Krejsu, ten poslal střílenej centr do vápna, tam si na něj počkal Jirka Osten a střílel do prázdný - 1:1. A za 5 minut bylo ještě líp. Jarda Hofman trefil volej z vápna, brankář vyrazil a Miloš Slabý pohotově vrátil do sítě - 2:1. A v 65.min. Sedlec dokončil čtvrthodinku snů. Slabý na půlce vysunul Ostena, ten šel sám na gólmana a ještě ve ve vápně předložil na zlatém podnose Bílému a Tomáš zasunul do brány - 3:1. Luby byly na ručník a Sedlec dál tlačil. A přicházely neskutečně neproměněné tutovky. Tomáš Bílý ze 3 metrů do gólmana, Hofman ze 2 metrů hlavou NAD prázdnou bránu, Miloš Slabý z 8 metrů do gólmana, a v 90.min. trefil Osten hlavou tyč. Luby vyslaly první střelu na bránu v 85.min., ale gólman Dvořák jistě vyrazil. Když rozhodčí pískl konec, Sedlec mohl zvednout po nejlepším poločase roku ruce nad hlavu.

Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Kučka Jiří, Janeček Pavel; Delegát: Stančík Roman
Pozice v tabulce po tomto zápase: 5. místo

Podzimní zápas 14.10.2012 / Luby - Sedlec A 6:2 (2:0) najdete TADY.