15. 4. 2017 / Sedlec - N.Hamry 2:2 (1:2)

STŘELCI: 39. Bílý Patrik, 56. Kováč Michal - 42. Petrovič Dan, 43. Tokar Michal.
Sestava: V. Mendl - J. Vyskočil (46. I. Punejko) , D. Petrides [-] , Š. Oncirk [-] - R. Patera [-] , P. Krejsa [-] , J. Hofman [-] , M. Kováč (60. V. Patera) - D. Schönwalder (80. F. Horváth) , P. Bílý [-] - L. Skoumal (60. A. Irovský).

Za velmi chladného počasí nastoupil Sedlec na domácím trávníku jako favorit zápasu.
10. První šance zápasu, Patrik Bílý se uvolnil ve vápně a pěkně vystřelil k tyči, brankář zasáhnul.
20. Sedlec dál tlačí. Dalin skvěle vystřelil z přímáku (ze strany) k tyči, ale brankář byl rychle dole a vyrazil, z následujícího závaru ještě vystřelil Radek Patera, míč ale minul levou tyčku.
25. První střela Hamrů na bránu, Venca Mendl předvedl kiks, ale napodruhé míč před čárou zachytil.
27. Dvojce Patera - Bílý předvedla tanec s obránci Hamrů, ale nic z toho.
30. Hamry hrajou celou dobu tužku, ale teď měli největší šanci utkání. Útočník dostal balon do vápna (kde byli oba střední obránci?), ale jako střelec zklamal, sám na pěti metrech neproměnil, gólman Mendl předvedl úžasný zákrok.
32. Nedáš, dostaneš. Z protiútoku se prosadil Bílý, lobíkem přehodil gólmana - 1:0.
33. Neskutečné, střed obrany opět volný, Štěpán předvedl hrubici jak Brno a bohužel, tentokrát neměl Venca v bráně šanci - 1:1.
35. 1:2, Sedlecká obrana v troskách, střela k tyči a je to 1:2.

Druhý poločas začal stejně, jako první, stálým tlakem Sedlece.
47. Po centru zleva měl Michal Kováč tutovku, ale na promáchl, Jarda Hofman pak utaženou střelu poslal těsně nad břevno.
52. Roh, aktivní Kováč si naběhl a kolenem srovnal - 2:2.
55. Sedlec tlačí, Luboš Skoumal si udělal obránce, sám na gólmana, ale jen ho trefil.
60. Dalin tutovka (sám na gólmana), Krejsa tutovka (střela z roho malého vápna), 2x nic z toho.
63. První šance Hamrů ve 2. půli, ale hned tutovka, Venca Mendl výborně vyběhl a šanci zmařil.
70. Patrik Bílý se uvolnil, sám na brankáře, tyč.
75. Patrik Bílý trefil břevno, ten kluk měl dneska kopec smůly.
90. Poslední minuta, střídající Horvát běží sám na brankáře, přehodí ho, ale míč končí vedle. Stoprocentní tutovka. VIDEO ZDE.

Konec, 2:2. Dnes to byly jasně ztracené body, což pochopili i hráči Hamrů, kteří už od 70. minuty zdržovali a modlili se za konec. Na gólové šance Sedlec vysoko vyhrál, ale jejich neproměňování nás stálo dva body. Utkání se nepovedlo jindy spolehlivému stoperovi Oncirkovi, který měl prsty v obou održených brankách.

Rozhodčí: Kvasnička
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 7. místo