17.08.2014 / Kr.Poříčí B - Sedlec A 6:2 (0:1)

Sestava: Flekač - Kadlec, Novák, Janáček, Hruška - Kováč, Limani, Jelínek, Hofman - Sipos, Krejsa. střídání: Petra, Budil, Fučík
Branky: Reitmeier Tomáš 5, Tuschinovschi Marek - Kadlec Pavel, Limani Agon.

Zápas dvou rozdílných poločasů. Ten první odehrál Sedlec výborně. Nejen že ho vyhrál 1:0 (přímák Agona Limaniho), ale měl i dalších 4-5 šancí, které sice neproměnil, ale hrou rozhodně nezklamal.
Druhá půlka, to byla jiná písnička. Poříčí hned v prvních 15 minutách vstřelilo 3 branky a na sedlecké padla deka. Pak to bylo 4:1 a situace vypadala beznadějně. Když však snížil hlavou nejmenší hráč na hřišti Kadlec (4:2), jiskřička naděje byla zažehnána. Tu však Poříčí vzpětí rezolutně sfouklo gólem na 5:2. Další branka na 6:2 už znamenala debakl.
Výsledek neodpovídá průběhu hry ani aktuální formě obou mužstev, ale na držení míče ani na gólové šance se fotbal nehraje.
Špatná obranná hra Sedlece potěšila především Tomáše Reitmeiera, který se díky 5 zásahům dostal hned po prvním kole do trháku v tabulce střelců.

Rozhodčí: Sieber Josef, Godža Ladislav, Gardoš Jiří; Delegát: Adamec Radim
Pozice v tabulce po tomto zápase: 12. místo.