19.04.2014 / D.Žandov - Sedlec A 1:1 (1:0) PK 4:3

Sestava KSNP Sedlec: Flekač - Florián, Kadlec, Janáček, Budil - Hofman, Jelínek, Limani, Krejsa - Kováč, Fenkl. Stř. Sipos, Horvát.
Branky: Jakubec Marek - Limani Agon (p.)

Bitva o 6 bodů, protože se potkali dva sousedi ze samého suterénu I.B třídy. První půle byla vyrovnaná, ale do vedení šli domácí, když se jejich hráč ve 20.min. krásně trefil tvrdou střelou ze 20 metrů - 1:0. Pak začaly přicházet i sedlecké šance. Dvakrát to zkoušel Tomáš Fenkl, pěknými střelami se blýskli Michal Kováč a Jarda Hofman - ale gól se z toho neurodil.
Ve druhém poločase Sedlec zatlačil Žandov na jejich polovině a půl hodiny (!) je z ní nepustil, ale ta produktivita .... ta produktivita. Postupně se v šancích vystřídali Kováč, Sipos, Horvát, Krejsa, Janáček, ale ani jeden nedokázal míč dostat do sítě. Až v 92.min. rozhodčí odpískal penaltu, kterou proměnil Agon Limani - 1:1
A šlo se do penalt, které jsou dlouhodobou slabinou sedleckého týmu. Ani tentokrát to nevyšlo, neúspěšnými střelci byli Limani a Sipos a Dolní Žandov získal důležitý bod navíc.
Kdyby Sedlec všechny penaltové rozstřely vyhrál, měl by o 5 bodů navíc a byl by na dostřel středu tabulky. Na kdyby se nehraje, budeme do konce sezóny bojovat o záchranu soutěže.

Rozhodčí: Hányš Martin, Mrázek Lukáš, Považan Miroslav; Delegát: Tomášek Miroslav
Pozice v tabulce po tomto zápase: 13. místo.

Podzimní zápas 21.09.2013 / Sedlec A - D.Žandov 2:4 ZDE.