2.10.2011 / KSNP Sedlec A - Hroznětín 1:1 (1:0)

Branky: Petra František - Hruška Tomáš.
Sestava: Flekač - Florian, Vyskočil, Halaburt, Janáček - Petra, Hudec, Hofman, Soukup - Kováč, J.Osten. Střídal: M.Osten, J. Lehečka. Trenér: J. Lehečka.

Šťastně-nešťastnej bod pro Sedlec. Po chybě jinak výborného brankáře hostů jsme se ujali vedení (1:0), ale to bylo z naší strany vše. Hroznětín byl celej zápas mírně lepší, ve 2.poločase hodně lepší. Až do 93.min. jsme odolávali, pak jsme ale dostali gól ze standardky - 1:1 - a rozhodčí pískl konec. Další 2 šance chytil Fleky, 1x Janas vykopával z brankové čáry a dostali jsme břevno. 2.poločas (stejně jako včera u Béčka) byl hroznej, jenom jsme bezhlavě odkopávali míče a přetížená obrana nevěděla, kam dřív skočit. Takže v tomhle směru je bod šťastnej. Bohužel dostat gól z poslední akce hodně bolí. Nicméně i bod se počítá a Hroznětín je na špici, takže dejme tomu. Obrana Sedlece (v čele s Flekym) opět kralovala a hlavně díky ní je tým tak vysoko v tabulce, jako je teď.

Rozhodčí: Klinger Radim, Řáda Josef, Godža Ladislav; Delegát: Fibrich Josef
Pozice v tabulce po tomto zápase: 4. místo