21.10.2012 / Sedlec A - Ostrov B 2:2 (1:0)

21.10.2012 / Sedlec A - Ostrov B  2:2 (1:0)

Branky: Osten Jiří, Svoboda Milan - Klaus Petr 2.
Sestava: Flekač - Vyskočil, Hruška, Hájek, Osten - Svoboda, Lehečka, Hofman, Budil - Kováč, Limani. Stř: Tlášek. Připraveni: Hudec, Oncirk Š.

Do Sedlece přijel mladý, běhavý a důrazný tým, Sedlec proti tomu nasadil svou tradiční hru postavenou na pečlivé obraně s rychlými protiútoky. Jeden z nich vyšel , když se po ose Osten, Kováč, Osten dostal na penaltu balón ke Svobodovi, který to krásně trefil z první - 1:0.
Ve druhé půli Ostrov přidal na tempu a dostával se častěji do vápna domácích. V 60.min. přišel ostrovský centr zleva, Flekač šel do souboje, míč mu proklouzl pod tělem, kutálel se se do brány a i přes enormní (a částečně i komickou) snahu Hrušky se tam dokutálel - 1:1. V 65.min. Ostrov vystřelil, Flekač balón vyrazil do protihráče a od něj se odrazil do brány - 1:2. Dva smolné góly otočily zápas. Sedlec se nevzdal, přidal plyn a výsledkem byla tyč Jirky Ostena. Sedlecký kanonýr se ale nakonec prosadil, v 80.min. šel sám na brankáře a střelou podél něj vyrovnal - 2:2. V poslední minutě nádherně napálil Limani balón k tyči, ale gólman skvělým zákrokem zachránil Ostrovu bod.

Rozhodčí: Klinger Radim, Godža Ladislav, Vasilko Jan; Delegát: Stančík Roman
Pozice v tabulce po tomto zápase: 5. místo.